Jump to content
KpoS

Millise mõju avaldab jooksmine hantlitega

Recommended Posts

Jalgadele nüüd vist küll mingit mõju ei avalda, sest see on nii tühine raskuste vahe. Biitsepsid ehk väsivad ära kui hoiad kätt küünarnukist kõvedatult ja ehk ka käsivarre lihased (pead hoidma haaret, ümber hantlite), õla esiosa võibolla mõjutab ka kui õlavart kehast ettepoole liigutad. Võibolla mingil määral vastupidavust parandab mainitud lihasetel, lihaste suuremaks kasvatamise harjutus see küll päris kindlasti ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgadele nüüd vist küll mingit mõju ei avalda, sest see on nii tühine raskuste vahe. Biitsepsid ehk väsivad ära kui hoiad kätt küünarnukist kõvedatult ja ehk ka käsivarre lihased (pead hoidma haaret, ümber hantlite), õla esiosa võibolla mõjutab ka kui õlavart kehast ettepoole liigutad. Võibolla mingil määral vastupidavust parandab mainitud lihasetel, lihaste suuremaks kasvatamise harjutus see küll päris kindlasti ei ole.

Eks see selge jah et lihaste kasvatamine ei toimu aga küsimus oligi selles et kuidas ja mida mõjutab, aga tänud sain targemaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tean, et hokimängijad kannavad üksteist seljas ja jooksevad niimoodi päris pikki maid. Nii vist treenib päris hästi ma kujutan ette, päris palju lihaseid töötab mu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on jooksmisel (10km) randmele kinnitatavad liivakotid (või kuidas iganes neid nimetatakse) küljes. Minul oli esimene kasu nendest õige tehnika harjutamisel - enne tolknesid käed valdavalt sihitult kaasa, raskustega joostes sai käte liikumine märksa süsteemsemalt paika.

Ja oma kogemuse põhjal võin öelda, et intervalle joostes on järgmisel päeval käed märksa rohkem valusad kui jalad ;) Seega ju need biitsepsile ikka mõjuvad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb joosta nii palju,et oleks tunda kuhu mõjuvad.Ajapikku läheb iga väikenegi raskus raskeks.Olen suusatades seljakotti pannud 10kg ja 5km uisutanud.Küll oli tegemist lõpetamisega.Õlad olid järgmine päev päris valusad aga tunne oli hea.Eks neid võimalusi ole palju.Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mäletan et vene ajal tegime trenni tinavestiga. Krõpsudega taskutes olid tinaplaadid. Kaalus 7 kg. Eriti hea harjutus oli ühe jalaga Komsomoli staadioni treppidest ülesse. Kaks astet korraga. Mõlema jalga ca. 6 kuni 7 seeriat ;). Pärast oli lõdvestusjooksul jõuline ja kerge tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×