Jump to content
soulbody

trenn tõi raskust juurde, kuigi toitumine jäi samaks

Recommended Posts

sarnasel teemal on kindlasti räägitud, aga pöördun siiski personaalselt.

nimelt olen jõusaalis käinud 2 kuud; teinud nii aeroobset (vähemal määral - ütleme, ühe korraga jooksen 2 kilti) kui kasvatanud lihasmassi. valdavalt olengi siis teist teinud, kuid mitte kasvatamise, vaid reljeefiva eesmärgiga. ülekaalu pole kunagi olnud ja kaalu alandamine ei ole eesmärk, kuid mulle valmistab siiski meelehärmi, et olen selle ajaga võtnud juurde 3 kilo, kuigi toitumine on jäänud samaks: nt puder ja võileib hommikul, praad ja magustoit lõuna ajal, nt pähklid vahepeal ja õhtul makaronid või riis nt kodujuustuga.

tean, et peaks muidugi süsivesikuid vähendama, kuid ma ei tahagi ju kulturistiks, pigem võtan seda kui tervisesporti, ent siiski paljuski ilu nimel. samas tunnen, et reied nagu siiski suureneksid - käelihased (biitseps, triitseps..) on seda päris kindlasti teinud. 3 korda nädalas olen käinud muidu.

olen küll sale, ent mind häirib nende kasvavate lihaste peal olev rasvakiht, või on see nüüd paks nahk :D

kodus on kaal, mis näitab, et raskust on 60 kilo (pikkus 175), ja rasvaprotsent 21.5 ... tahaks seda hirmsasti väiksemaks. samas aeroobse treeningu jaoks ei ole väga nagu vastupanu, kuigi seda võiks muidugi arendanda.

mida teha, mis on teie soovitused, et olenemata lihasmassist oma 3 juurdevõetud kilo uuesti maha saada ja rasvaprotsenti vähendada?

aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen küll sale, ent mind häirib nende kasvavate lihaste peal olev rasvakiht, või on see nüüd paks nahk :D

kodus on kaal, mis näitab, et raskust on 60 kilo (pikkus 175), ja rasvaprotsent 21.5 ... tahaks seda hirmsasti väiksemaks. samas aeroobse treeningu jaoks ei ole väga nagu vastupanu, kuigi seda võiks muidugi arendanda.

aitäh.

Neid "imekaalusi" küll usaldada ei tasu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes mis ma öelda oskan on see, et proovi Toitumist korda saada, see on kõik Otsi fitness.ee -st Artiklite alt ja loe ikka artiklid toitumise kohta läbi... saad kindlasti palju targemaks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×