Jump to content
Tx

Paar küsimust toitumise kohta.

Recommended Posts

Olen jõusaalis käinud ca. 4 kuud.Viimase kahe kuu jooksul on lihasmass märgatavalt kasvanud.

kui alustasin olin 175cm pikk ja kaalusin 70 kilo, nüüdseks on kasv sama aga kaal on tõusnud 73 kiloni.

Ise-enesest olen muutustega rahul, aga see lihasmassi kasv on tulnud millegi arvelt.

Toitumine on olnud kesine, 2-4 korda päevas.Menüü ise-enesest on vaheldusrikas (supid, looma-ja kalaliha, muna, toorsalatid, rämpstoit, erinevad piimatooted ja mahlad)

Muret teeb see, et toidukogused on suht-koht väikesed ja kiire ainevahetus.Kõht saab kiirelt ja pikaks ajaks täis (mis on vist kiire ainevahetuse juures ebanormaalne?).Lugesin, et peaks 5-6 korda ööpäeva jooksul sööma, kui teed aktiivselt trenni.

Ise treenin 3-4 korda nädalas jõusaalis, treeningkord kestab kuskil 1,5-2 tundi, 20-30 minutit pühendan aeroobsele treeningule.

Peamine probleem on selle toitumisega, kõht ei lähe tühjaks :S

Ma ei suudaks süüa 5-6 korda päevas see on raudmats kindel.Aga lihas ei kasva ka kui ei söö.

Tahan lihasmassi kasvatada, leidsin lihtsama tee- toidulisandid/massilisaja.

Mida soovitate, kas kombineerida massilisaja mingi muu preparaadiga või juua mingit taastajat.

Endale tundus sümpaatne Mass2 toode.Aga mida ma peaksin juurde sööma/jooma/tarvitama?

(Foorumis lugesin analoogsed teemad läbi aga ei leidnud vastust, sirvin edasi aga vahepeal oleks tore kui keegi vastaks mu küsimusele.Säästaks mu aega väheke.. :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endale tundus sümpaatne Mass2 toode.Aga mida ma peaksin juurde sööma/jooma/tarvitama?

Mass2 asemel osta parem vadakuvalk ja süsivesikud eraldi. Sama raha eest jätkub palju kauemaks.

Näiteks osta Hera80-t ja poest võid osta viinamarjasuhkrut (Trauben Zucker).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mass2 asemel osta parem vadakuvalk ja süsivesikud eraldi. Sama raha eest jätkub palju kauemaks.

Näiteks osta Hera80-t ja poest võid osta viinamarjasuhkrut (Trauben Zucker).

Toivo , kui tihti sa enda valkude ja süsikate segu tarbid? Ainult pärast trenni, iga päev?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ole kasutand kreatiini seda seganud viinamarja suhkruga.....aga võid ka ju mass2 võta , võetakse enne trenni ja pärast trenni ja vabal päeval ükskord päevas söögi alla...enne seda on ka sisse käimis periood vist siis peab 4 korda päevas jooma.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ole kasutand kreatiini seda seganud viinamarja suhkruga.....aga võid ka ju mass2 võta , võetakse enne trenni ja pärast trenni ja vabal päeval ükskord päevas söögi alla...enne seda on ka sisse käimis periood vist siis peab 4 korda päevas jooma.....

mass2 ja kreatiin on väga erinevad asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ole kasutand kreatiini seda seganud viinamarja suhkruga.....aga võid ka ju mass2 võta , võetakse enne trenni ja pärast trenni ja vabal päeval ükskord päevas söögi alla...enne seda on ka sisse käimis periood vist siis peab 4 korda päevas jooma.....

Ära räägi, kui ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toivo , kui tihti sa enda valkude ja süsikate segu tarbid? Ainult pärast trenni, iga päev?

Ainult pärast trenni. Ülejäänud korrad ma lihtsalt proovin korralikult süüa ja kõik vajalikud toitained toidust saada.

Ei näe põhjust ,et trennivälisel ajal võtta kiiresti imenduvaid valke ja süsivesikuid. Kui midagi ka trennivälisel ajal tarbida ,siis võiks see olla midagi aeglasti imenduvat, näiteks soijavalk või kaseiin.

Et lihast ja massi juurde saada, pead sa saama päevas rohkem kaloreid, kui sul vaja läheb. Kui sul on kaloridefitsiit, siis ka lihas ei kasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×