Jump to content
gmaster

Fitness.ee otsib suvist loosungit!

Recommended Posts

"Vormist väljas? Löö kampa! - FITNESS.EE"

"Out of shape? Join us! - FITNESS.EE"

See jätab kohe väga vale mulje, ega me kaalujälgijad ole :D:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jätab kohe väga vale mulje, ega me kaalujälgijad ole :D:)

Kas need, kes end vormi tahavad viia/vormi on juba viinud - on kõik endised kaalujägijad? :)

Igaüks alustab kunagi nullist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mens sana in corpore sano - terves kehas terve vaim. Alusta oma teekonda Fitness.ee-st ja Fasti toidulisanditega.

Ma siiralt loodan, et sellist reklaami tegema ei hakata. Hoidku Jumal meid kümnest tuhandest 12-aastasest poisist, kes eile sattusid esimest korda jõuasalis ja täna juba küsivad, et mitu grammi seda KRETIINI nüüd võtma peab, et lihas kasvama hakkaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
FAST - a way for the win!
need to lose a couple of kilos

need to gain muscles

need to life healthy

need FAST

Kui te siin kadaka-inglasi mängite, siis olge kenad ja tehke seda vähemalt korrektses inglise keeles. :D Oleks väga nadi, kui see FAST omale mõne sellise vigase reklaamlause saaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kui klient ei taahaks mitte mingil juhul näha plakatil kus peal eesti kulturistid ja mis on suunatud eesti turule mingit ingliskeelset reklaami,ikka eesti keeles :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kui klient ei taahaks mitte mingil juhul näha plakatil kus peal eesti kulturistid ja mis on suunatud eesti turule mingit ingliskeelset reklaami,ikka eesti keeles :D

No minu meelest ka! Ja eriti hale, kui see veel vigases keeles on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inglise keel mu minu arvates ka täiesti out, aga samas sõnu Fast, mis on inglisekeelne, ja fitness, mis on ka inglisekeelne, on kuidagi nadi näha eesti keelsete sõnadega ühes lauses. Ei ole nagu päris see õige. Fitness veel kuidagi, aga Fast segatuna eesti keelde on kohe kuidagi eriti imelik.

Reklaam suunatakse ju eelkõige noortele ja sportlikele inimestele.

Pange nt Ott ja mõni vanakooli USA muskelauto ühe pildi peale koos kirjaga: Too Fast For You? Ja alla lihtsalt fitness.ee kiri.

Liisa ja nt mõni lambo või porge ja alla sama kiri ja fitness.ee reklaam.

Teksti võib pikendada siis nt.: Can't reach? Too Fast For You? või Can't get your hands on? Too Fast For You? Otile lisada pildile paar tibinat ja vastavalt Liisale siis paar musklimeest.

Minu arvates peaks reklaam jätma üles küsimärgi, et mis on see Fast ja mis on fitness.ee. Võti selle probleemi lahendamiseks on minna fitness.ee lehele.

Parandasin kirjavea ja lisaksin noortepärase: 2 Fast 4 U :D

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee in association with Fast Sports Nutrition presents

Hiired ja tihased 2 - Fast & furious bodies

Peaosades Ott "Am I too sexy?" Kiivikas ja Liisa "I know I'm too sexy" Otsus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks võiks kasutada ära asjaosaliste omi tuntud hüüdlauseid või fraase. Oti puhul sellised nagu: Olgem ausad ... või Oi Kurrrja! Kindlasti neid veelgi, mis hetkel meelde ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiivikas võiks palja ülakehaga näidata mingit biitsepsi poosi ja Liisa võiks kõrvalt õelda: "Pole paha, pole paha" ja all võiks siis mingi väike viide olla fitness.ee -le.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sära suvel koos meiega - Fitness.ee

energiat kogu suveks saad meilt-Fitness.ee

ära maga suve maha-fitness.ee

fitness.ee ja on mida päevitada

meiega koos suudad rohkem-Fitness.ee

tervislik, jõuline ja ilus ka suvel-Fitness.ee

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no voiks kiivikas nälginud ja kurva näoga esimesel reklaamtahvlil(sain aru välireklaam,no siis magistraali peal pigem ) olla ja tema tekst körval :

" FAST- kust?!"

ja 200 meetri peal Liisa Otsus vastus pigem röömsamal moel,mingi toode siis kah vast pildi peal :

"kust,kust...........? Fitness.ee-st "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×