Jump to content
Bonsuna

MITT vs. MURUMETS!?

Recommended Posts

Täna "Postimehes"...............................................................!

http://sport.postimees.ee/160408/esileht/sport/324196.php

Lugega selle loo kõige esimest kommentaari - mida keegi GG kirjutab, no kusjuures ilmselt peab kahetsusega tõdema ,et väga paljud Eestlased mõtlevatki niimoodi, Rammumees samuti ka Kulturism ja Jõutõstmine on nende jaoks mõtetu ala kohe, väga kurb, mis selle tingib ,ei oska öelda.

Minuarust alad kus Mehed näitavad inimvõimete piire on just kõige huvitavamad.

Aga kumb siis on tugevam Murmets või Mitt? - umbes 4-5 aastat tagasi oli ilmselt ka staatilise jõu osas Mitt tugevam kui Murumets aga nüüd arvan ,et vähemalt staatilise jõu osas on Murumets tugevam ja Andrus on siiski nii kõva taseme saavutanud ,et ma kardan küll ,et kokkuvõttes on ta hetkel siiski Eesti nr 1 Rammumees ja tugevam kui Mitt.

Imelik ,et artikkli all osas kus võeti kokku Meeste parimaid saavutisi ei ole ära toodud Andrus Murumetsa 2006 aasta 3 dat kohta Arnold Classicu võistluselt, küll on aga toodud 4 s koht eelmisest aastast.

Andrus ja Tarmo on mõlemad väga kõvad vennad, kellele loodus on andnud päris hea koguse talenti just selle alaga tegelemiseks.

Ott Kiivikas vs Marek Kalmus...kulturismi ja fitnessi vallas on ajalugu läinud nii nagu ta on läinud hetkel aga huvitav kui korra prooviks nende kahe mehe vahel teha jõutõstmise summa 3 tõste arvestuses ,kuidas siis seis kujuneks? Loogiline on ,et ma selle lause eest saan sõimata jah kulturismis ja fitnessis ei ole eesmärk maksimum jõud selge aga mu uudishimu sai võidu ja ma sellest hoolimata saadan selle kirja ära...niisiis

Marek Kalmus : Kükk? (maksimum või parim seeria) ;Lamades Surumine : 230 kilo (sillaga) ; Jõutõmme: ? (maksimum või parim seeria?)

Ott Kiivikas : Kükk: 200 kilo x10 oli vist parim süvaküki seeria ; Lamades Surumine : 185 kilo ; Jõutõmme : 220 kilo x8 vist oli kusagil kirjas?

Nii eks näis mis vastused ja reaktsioonid sellele tulevad ,igatahes ütlen puhtalt sportlikust huvist tahaks neid tulemusi teada , mitte eesmärgiga ,et öelda, näe Marek või Ott on kõvem vend ...lihtsalt kilod pakuvad huvi

Tänan kui vastate ja edu ja jaksu tegemistes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks sillaga surumisele 230kg (2002 või 03) olen teinud kükki 260kg 6x (2002), ja jõutõmmet 265kg-1x (aastal 96). Mida need numrid näitavad ei oska öelda, hetkel oleks need ikka tunduvalt tagasihoidlikumad kuna kaalun ka ise oluliselt vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugega selle loo kõige esimest kommentaari - mida keegi GG kirjutab, no kusjuures ilmselt peab kahetsusega tõdema ,et väga paljud Eestlased mõtlevatki niimoodi, Rammumees samuti ka Kulturism ja Jõutõstmine on nende jaoks mõtetu ala kohe, väga kurb, mis selle tingib ,ei oska öelda.

Minuarust alad kus Mehed näitavad inimvõimete piire on just kõige huvitavamad.

Aga kumb siis on tugevam Murmets või Mitt? - umbes 4-5 aastat tagasi oli ilmselt ka staatilise jõu osas Mitt tugevam kui Murumets aga nüüd arvan ,et vähemalt staatilise jõu osas on Murumets tugevam ja Andrus on siiski nii kõva taseme saavutanud ,et ma kardan küll ,et kokkuvõttes on ta hetkel siiski Eesti nr 1 Rammumees ja tugevam kui Mitt.

Imelik ,et artikkli all osas kus võeti kokku Meeste parimaid saavutisi ei ole ära toodud Andrus Murumetsa 2006 aasta 3 dat kohta Arnold Classicu võistluselt, küll on aga toodud 4 s koht eelmisest aastast.

Andrus ja Tarmo on mõlemad väga kõvad vennad, kellele loodus on andnud päris hea koguse talenti just selle alaga tegelemiseks.

Ott Kiivikas vs Marek Kalmus...kulturismi ja fitnessi vallas on ajalugu läinud nii nagu ta on läinud hetkel aga huvitav kui korra prooviks nende kahe mehe vahel teha jõutõstmise summa 3 tõste arvestuses ,kuidas siis seis kujuneks? Loogiline on ,et ma selle lause eest saan sõimata jah kulturismis ja fitnessis ei ole eesmärk maksimum jõud selge aga mu uudishimu sai võidu ja ma sellest hoolimata saadan selle kirja ära...niisiis

Marek Kalmus : Kükk? (maksimum või parim seeria) ;Lamades Surumine : 230 kilo (sillaga) ; Jõutõmme: ? (maksimum või parim seeria?)

Ott Kiivikas : Kükk: 200 kilo x10 oli vist parim süvaküki seeria ; Lamades Surumine : 185 kilo ; Jõutõmme : 220 kilo x8 vist oli kusagil kirjas?

Nii eks näis mis vastused ja reaktsioonid sellele tulevad ,igatahes ütlen puhtalt sportlikust huvist tahaks neid tulemusi teada , mitte eesmärgiga ,et öelda, näe Marek või Ott on kõvem vend ...lihtsalt kilod pakuvad huvi

Tänan kui vastate ja edu ja jaksu tegemistes

Tühja nendest jõunäitajatest, võib trauma saada, mind huvitab rohkem näiteks õllekasti hoidmine sirgete kätega. :D

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummalgi on omad alad. Kumb teist võidaks sõltub ilmselt täpselt sellest, millised alad konkreetsel võistlusel on.

Kas Murumetsa kõige suurem saavutus selle artikli lõpus mitte mainimata ei jäänud? :D Kolmas koht ju ikkagi Arnoldi võistlusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah õllekasti hoidmises ma ei imesta üldse,kui tänavalt mõni inimene tuleb ja kauem hoiab mõnest rammumehest....ja siis enamasti öeldakse,et no näe ei ole nad midagi nii kõvad vennad :D.......isiklikult arvan et murumets ikka olex praegu mitist üle...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris võrdsed vennad paistavad :D

Sõbra sugulane on Murumets.

Isa olevat talle pajatanud kuidas Murumets väiksena selline kleenuke olevat olnud, siis trenni hakanud tegema, mehe moodi sööma hakanud, ja näed mis välja tuli. :)

Ikkagi arvan et tema Mitti'st tugevam. Olen ka kuulnud, et Mitt olevat ülbe käitumisega, kuid see võib olla ka ainult kuulujutt.

Mõlemale mehele siiski jõudu ja jaksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek Kalmus : Kükk? (maksimum või parim seeria) ;Lamades Surumine : 230 kilo (sillaga) ; Jõutõmme: ? (maksimum või parim seeria?)

Ott Kiivikas : Kükk: 200 kilo x10 oli vist parim süvaküki seeria ; Lamades Surumine : 185 kilo ; Jõutõmme : 220 kilo x8 vist oli kusagil kirjas?

Nii eks näis mis vastused ja reaktsioonid sellele tulevad ,igatahes ütlen puhtalt sportlikust huvist tahaks neid tulemusi teada , mitte eesmärgiga ,et öelda, näe Marek või Ott on kõvem vend ...lihtsalt kilod pakuvad huvi

Tänan kui vastate ja edu ja jaksu tegemistes

vaevalt jah, et kulturiste nende kilode järgi ritta pannakse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tühja nendest jõunäitajatest, võib trauma saada, mind huvitab rohkem näiteks õllekasti hoidmine sirgete kätega. :D

Nojah, erinevaid inimesi huvitavad erinevad asjad aga mina eelistaks õllekastide hoidmisele "Hercules Hold" massive raskuste hoidmist.

Kuidas tundub? kas selline ala on huvitavam kus peaaegu iga inimene saab osa võtta või selline kus ainult väga valitud seltskond mingit tulemust näitab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes seda et MAAILMA tugevaim mees Leedukas tõmbas 300 kg 6 korda :D Pole maha aga kaalu on samas mehel 150 kg kanti :)

Keda sa silmas pead? Zydrunast või? kust kohast selline info? Savickas tõmbab kindlasti rohkem kui kuus korda 300 kilo jõutõmbes, päris kindel laks.

IFSA Tornio - Haparanta Grand Prixil 2006 a tõmbas näiteks Andrus Murumets 5 kordust 320 kilose kangiga, tõmberihmadega.

Olgu veel ära mainitud ,et Andrus Murumetsa isiklik rekord jõutõmbes treeningul on kui õigesti mäletan 360 kilo.

Aga Mees ise ei pea jõutõmmet enda tugevamaks pooleks, just vastupidi, tugevaimad küljed on tal Farmers Walk ja üleüldse kõik Grip (Haarde) alad.

Ma arvan ,et võib päris rahulikult öelda, et hetkeseisuga on Eestlane Andrus Murumets Maailma kõige kõvem Farmers Walk sooritaja. Ükskõik ,kas siis timber carry raamiga või üliraskete "kohvritega". Zydrunasest ja Mariuzest parem.

http://www.youtube.com/watch?v=bqf2mUFM40I...feature=related - Murumets 5 reps 320 kilo.

Kui tähelepanelikult videot vaadata, siis mõni hetk peale Andruse sooritust tuleb ette kollane tabel selle ala tulemuste kohta, kui see tabeli hetk panna pausile ja teha pilt suureks ,siis näeb neid numberid päris hästi, seal tabelis on kirjas millegipärast ,et pos nr 2 Andrus Murumets (Estonia) - 7 Reps , või näen ma valesti? kui aga tema tõmbed kokku lugeda siis saab 5 reps? Noh mingi korraldajate möödapanek vist, tundub nii, igatahes 320 kilo x 5 kordust , kõva värk.

Ja Shoxi , sinu märkus on õige kuid samas kas ei ole siis huvitav niisama teada ka neid fakte Otti ja Mareki kohta? Mulle igatahes tunduvad ka need numbrid väga huvitavad ja lisaks nende teistele saavutustele räägivad ka need midagi ju .

Esiteks on need väga hea näide neile inimestele ,kes ikka veel usuvad ,et Kulturistid on nõrgad ,ei ole Kulturistid on väga tugevad, hea kontrollitud füüsisega inimesed.

Tänud Ottile täpsustuse eest ja Marekile huvitavate faktide eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitt all the way...

(Heavy Ass)Farmers Walk/Timber Carry - Murumets

Hercules Hold - Murumets

Deadlift - Murumets

Atlas Stones - Mitt

Tire Filp - Mitt

Apollons Wheel for reps - Murumets

Circus Dumbell for reps - Murumets

Super Yoke - Murumets

Truck Pull - Murumets

Manhood Stones - have to give it to Murumets

Squat - Murumets

Benchpress - Murumets

Snatch - Murumets

Clean and Jerk - Murumets

Seega peab tõdema ,et Andrus Murumets on hetkel Eesti Vaideldamatu Nr 1 Rammumees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes seda et MAAILMA tugevaim mees Leedukas tõmbas 300 kg 6 korda :D Pole maha aga kaalu on samas mehel 150 kg kanti :)

Jõutõmme 300 x 6 on natuke liiga lahja , Savitskas ja ka Murumets on kindlasti oluliselt tugevamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõmme 300 x 6 on natuke liiga lahja , Savitskas ja ka Murumets on kindlasti oluliselt tugevamad.

No seda minagi, et Maailma Tugevaima Mehe kohta see ei ole päris piir.

Tervest Maailma elanikonnast on ilmselt sadakond meest ,kes suudavad 300 kilo repsidesse tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt siiski rohkem kui sada, 10 tuhat vähemalt , endalgi on paar kordust kirjas.

Läti esindaja paneb hullu http://www.youtube.com/watch?v=CQgI8SOEa6c

Jah ma jätsin täpsustamata, ma tegelt mõtlesin neid mehi ,kes 300x6 ja rohkem repsi suudavad, teha, ma usun ,et mida enam kordusi lisada seda hõredamaks hüppeliselt need read jäävad aga sada on vbl 300 kilo puhul tõesti natuke liiga tagasihoidlik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×