Jump to content
krrrr

rosinad peale trenni?

Recommended Posts

et kas peale trenni võiks natuke rosinaid süüa ? mitte palju, aga natuke, enne koju jõudmist ehk enne suuremat sööki.

või peaks olema ikka kohupiim vms? aga mis pähklitest arvate?

trenn pole siis mitte jõutrenn, vaid pigem jooksutrenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

räägime kogustest?:D peale trenni, et taastada oma glükogeeni varud, võib-olla.

Rosinad, 100g

Valgud

3.2 g

Rasvad

0.5 g

Süsivesikud

69.8 g

Ilge süsivesiku laks on. Iseenesest peale treeningut oleks süsivesikuid vaja, aga kogust, ma täpselt ei oska öelda. Eks targemad teavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et kas peale trenni võiks natuke rosinaid süüa ? mitte palju, aga natuke, enne koju jõudmist ehk enne suuremat sööki.

või peaks olema ikka kohupiim vms? aga mis pähklitest arvate?

trenn pole siis mitte jõutrenn, vaid pigem jooksutrenn.

jooksutrenniga sa ju ei lõhu lihaseid, võibolla vähesel määral, pole vaja midagi süüa peale trenni isegi valku, pähkleim pole vaja isegi jõutrenniga sest seal enamus rasv, alati võid süüa peale trenni kui tahad paksuks minna ja taastuda veits, aga ma eriti ei näeks et jooksutrenn vajaks suuremat taastust, vbl intensiivse perioodi ajal võiksid veic lutsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskaks öelda, mis rosinate GI on? Kuskilt jäi meelde, et peale trenni suht asjalik toit.

Peale trenni söö ikka midagi, pähklitel pole minu teada midagi viga. Kindlasti lõhud sa sprinditrennidega lihaseid ning pead kindlasti peale trenni midagi sööma. Vastupidavustrennide kohapealt kaasa rääkida ei oska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskaks öelda, mis rosinate GI on? Kuskilt jäi meelde, et peale trenni suht asjalik toit.

Peale trenni söö ikka midagi, pähklitel pole minu teada midagi viga. Kindlasti lõhud sa sprinditrennidega lihaseid ning pead kindlasti peale trenni midagi sööma. Vastupidavustrennide kohapealt kaasa rääkida ei oska.

rosinad ongi viinamarjasuhkur, mis vägaviis peale trenni, kuid pähklid ju ehtne rasv ja peale trenni kindlasti pole pähkleid vaja, rasv takistab ka vvalkude ja süsivesikute sünteesi + nullib trenni , rasva pole vaja kohe peale trenni taastumiseks nagu on süska ja valk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksutrenniga sa ju ei lõhu lihaseid, võibolla vähesel määral, pole vaja midagi süüa peale trenni isegi valku, pähkleim pole vaja isegi jõutrenniga sest seal enamus rasv, alati võid süüa peale trenni kui tahad paksuks minna ja taastuda veits, aga ma eriti ei näeks et jooksutrenn vajaks suuremat taastust, vbl intensiivse perioodi ajal võiksid veic lutsida.

Mis loll jutt see on, et jooksutrenn ei vaja taastumist? Kust see areng tulema peaks?

rosinad ongi viinamarjasuhkur, mis vägaviis peale trenni, kuid pähklid ju ehtne rasv ja peale trenni kindlasti pole pähkleid vaja, rasv takistab ka vvalkude ja süsivesikute sünteesi + nullib trenni , rasva pole vaja kohe peale trenni taastumiseks nagu on süska ja valk

Hoopis siis on trenn null, kui peale trenni end toitainetega ei taasta.

teadmiseks pähklitest ja rasvast:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=194

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3610

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksutrenniga sa ju ei lõhu lihaseid, võibolla vähesel määral, pole vaja midagi süüa peale trenni isegi valku, pähkleim pole vaja isegi jõutrenniga sest seal enamus rasv, alati võid süüa peale trenni kui tahad paksuks minna ja taastuda veits, aga ma eriti ei näeks et jooksutrenn vajaks suuremat taastust, vbl intensiivse perioodi ajal võiksid veic lutsida.

Saan ma õigesti aru, et peale jooksu trenni pole vaja süüa? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis loll jutt see on, et jooksutrenn ei vaja taastumist? Kust see areng tulema peaks?

Hoopis siis on trenn null, kui peale trenni end toitainetega ei taasta.

teadmiseks pähklitest ja rasvast:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=194

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3610

jajah aga too näide kus süüakse peale trenni pähkleid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan ma õigesti aru, et peale jooksu trenni pole vaja süüa? :D

ma ei tea ju kas ta on profesionaalne jooksja jne. Rasvapõletus/väike trimm pole mõttet süüa peale trenni, kui aga proffesionaalne jooksja, seda ma tõesti ei tea täpselt, oleksin pidanud ennem sõnama jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksutrenniga sa ju ei lõhu lihaseid, võibolla vähesel määral, pole vaja midagi süüa peale trenni isegi valku, pähkleim pole vaja isegi jõutrenniga sest seal enamus rasv, alati võid süüa peale trenni kui tahad paksuks minna ja taastuda veits, aga ma eriti ei näeks et jooksutrenn vajaks suuremat taastust, vbl intensiivse perioodi ajal võiksid veic lutsida.

Sa võiks oma tarkust kuskil mujal jagada.

Küsimuse esitaja vaata ise ka keda kuulda võtad, kui mõni inimene KUNNI staatusega vms kirjutab siis tasub kuulata. Aga minuarust peaks olema rosinad täitsa ok peale jooksu trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no proffessionaal ma kohe kindlasti pole jah :D

aga samas ka mitte algaja. teen mõlemat:vastupidavust ja kiirust. Vahel ka natuke jõudu vms peale.

ma vaatan jah, et kõiki siin kuulata ei tasuks !

aga selle sain teada, et siis rosinad peale jooksu ok. ja 60 g on vist isegi palju, 30g tuleb vast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et kas peale trenni võiks natuke rosinaid süüa ? mitte palju, aga natuke, enne koju jõudmist ehk enne suuremat sööki.

või peaks olema ikka kohupiim vms? aga mis pähklitest arvate?

trenn pole siis mitte jõutrenn, vaid pigem jooksutrenn.

Variante on mitu:

1) kui veresuhkur madal - pead sööma

2) kui teed trenni sportlike tulemuste pärast - pead sööma

3) kui tahad kaalu langetada - ei pea sööma

4) kui jõuetus - pead sööma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksutrenniga sa ju ei lõhu lihaseid, võibolla vähesel määral, pole vaja midagi süüa peale trenni isegi valku, pähkleim pole vaja isegi jõutrenniga sest seal enamus rasv, alati võid süüa peale trenni kui tahad paksuks minna ja taastuda veits, aga ma eriti ei näeks et jooksutrenn vajaks suuremat taastust, vbl intensiivse perioodi ajal võiksid veic lutsida.

kurat mida sa ajad

üks hetk ütled et pole vaja süüa peale trenni, teine hetk ütled et väga hea on rosinaid süüa

ja pole vaja peale jooksmist taastuda? kust sa võtad neid asju? naised saunas rääkisid?

kui sa ise ka ei tea, siis ära palun lahmi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jajah aga too näide kus süüakse peale trenni pähkleid

Mis näide?:D No kas mina sobin näiteks?

Sina räägid pähklitest paksuks minemisest ja sellest, et jooksust taastumiseks pole vaja omandada süskareid ega valku jne. see on ju loll jutt... mis näidet sa tahad ma ei saa aru?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksutrenniga sa ju ei lõhu lihaseid, võibolla vähesel määral, pole vaja midagi süüa peale trenni isegi valku, pähkleim pole vaja isegi jõutrenniga sest seal enamus rasv, alati võid süüa peale trenni kui tahad paksuks minna ja taastuda veits, aga ma eriti ei näeks et jooksutrenn vajaks suuremat taastust, vbl intensiivse perioodi ajal võiksid veic lutsida.

Muldne palmioks sulle selle postituse eest ! Pole tükk aega näinud, et keegi nii järjepidevalt oma olematuid teadmisi siin jagada üritaks !

http://fitness.ee/main.php?main=artikkel&a...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no näete, suutsin jälle postitajale vastused anda, vahest ongi vaja udu ajada siis on alati keegi kes parandab ja postitaja teeb omad järeldused :D

no aga jätaks selle uduajamise ja parandamise koha ära? Saaks nagu hõlpsamalt v mis. Tõsiselt, tee siit ise omad järeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no näete, suutsin jälle postitajale vastused anda, vahest ongi vaja udu ajada siis on alati keegi kes parandab ja postitaja teeb omad järeldused :)

WHAT

THE

HELL??????

sa ise saad ka aru mida räägid? :D:) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VÄGA OFF TOPIC POST, AGA KÕIK KES POLE VEEL MÄRGANUD TÄNA SAAB VÄGA ODAVA HINNAGA OPTIMUM NUTRITIONI 100% WHEY GOLD STANDARDIT OSTA :) :) Samas vaba foorum ei tohiks väga kedagi häirida see post :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
WHAT

THE

HELL??????

sa ise saad ka aru mida räägid? :D:) :)

No inime püüab selgeks teha,et isegi lolluste rääkimisest on kasu,et tuleb keegi ja seletab asja ära nii nagu tglt on ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No inime püüab selgeks teha,et isegi lolluste rääkimisest on kasu,et tuleb keegi ja seletab asja ära nii nagu tglt on ..., :D

Arvan, et gmaster saab asjast aru ja pole vaja puust ja punaseks teha, aga mis nüüd peab kogu aeg jälgima, kuhu, millal, mida Amarillo postitab ja parandama teda, kes seda tegema hakkab, sest ta jõuab väga kiiresti neid poste trükkida ja kas sina hakkad jälgima teda 24/7 v? Arvatavasti oli see post sarkasmi maiguga ja Amarillole mitte gmasterile..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VÄGA OFF TOPIC POST, AGA KÕIK KES POLE VEEL MÄRGANUD TÄNA SAAB VÄGA ODAVA HINNAGA OPTIMUM NUTRITIONI 100% WHEY GOLD STANDARDIT OSTA :) :) Samas vaba foorum ei tohiks väga kedagi häirida see post :D

Kui sa pole tähele pannud siis mõnest netipoest saab pidevalt seda odavamalt kui siit. Pealegi praegu ühes teatud poes korralik sooduspakkumine kah veel otsa. Aga noh, võibolla mõtletki seda sama, sest fitness.ee-s mingit soodukat küll ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×