Jump to content
TANK

TEGIJATE TREENING: Jari Bull Mentula - triceps, õlg, biceps

Recommended Posts

huvitav oleks teada palju jari seal lõpus rinnalt surus?kettaid oli seal ikka mõnuga,ning jokeri tulemust tahaks ka teada

210kg oli Jaril ma piirdusin kui õieti mäletan 130kg - oleks muidugi rohkemaga surunud, aga tead mul oli eelmine päev rinna päev ... ja ei jõudnud/viitsinud tead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TANK, ära unusta,et inimestel on tavaliselt ka muid kohustusi, näiteks töö ja pere ja ei ole võimalik 37 päeva järjest iga päev 3 tundi treenida :D

Selle peale ütleks, et Otil on ka töö, pere ja muud kohustused :D, aga mees laseb nagu orav rattas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraku unustad sa ühe piisavalt tähtsa asja - RAHA. Seda peab ikka piisavalt palju olema, et suureks saada.

Ja kes on süüdi, kui sul raha pole??? Ise oled süüdi.

TANK-il on õigus... raha, aeg, anne, "rohud", ja mistahes veel - need on ainult ettekäänded ja vabandused oma saamatuse õigustamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No anne kui selline- seda saavutada ei saa. Mis on antud, see antud. Uut "raami" omale ei muretse/treeni/osta/vms.

Raha, aega jms- seda kõike saab organiseerida ühel või teisel moel- raba tööd, otsi sponsoreid jms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõttes oli point ju selles, milles "probleem" üldse on - Suue Tahtejõuga võib väga palju saavutada ja sõltuvalt oma eesmärgist ja unistusest need ka täita ... aga puht füüsiliselt ja loodusseaduste järgi 130kg-st rasvavaba "kolli" keha (eeldades, et pikkus on mingi 170-180cm) ei ehita.

Kas selline "koll" üldse olla ja peab olema ? Ilmselt mitte. Kulturism ja Fitness on peaaaegu 100% illusioon (nagu ka Hr.Otsus ütleb). Loeb proportsioon, visuaalne efekt, lihase töötlus jne.

Kunagi näitas Lukas Osladil pilti kus tema (90kg) ja mingi IFBB proff seisid kõrvuti (oli ka mingi 130kg vist) ja ei ütleks, et Lukas oleks kehvem ja väiksem välja näinud - pigem vastupidi. Samas eks muidugi on Lukas ka üks neist geneetilistest-imedest , aga ikkagi.

Samuti kohalik näide kus Kiivikal või Otsusel on T-särk seljas, väga paljud paistavad neist suuremad, aga nii kui särk seljas lendab - muutub see "suur" justkui nõiaväel kribu-aaduks.

Aga eks see ole jälle vaieldav :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilma keemiata sust Colemani ei saa,aga Kiivikas või Kalmus võib sust tugeva treeningu ja heade eelduste puhul isegi saada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kes on süüdi, kui sul raha pole??? Ise oled süüdi.

TANK-il on õigus... raha, aeg, anne, "rohud", ja mistahes veel - need on ainult ettekäänded ja vabandused oma saamatuse õigustamiseks.

Ma ei saa hästi aru, kas sa räägid otse minuga v üldistad.

Mina ei saagi ju kedagi süüdistada, sest raha mul ju nagu löga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige iga teema juures :) Aga tahaks teada siis natuke Bulli mõõtudest, mis vähegi võimalik(käed, jalad jne.), sest tema kodukalt midagi silma ei hakanud ja google ka midagi ei leidnud.... :D

Ole lahke. BULL oli nõus lahkelt jagama oma mõõte :)

Pikkus: 179cm

Kehakaal (praegu): off-seasonil 135-137kg ( Tegijate Trenni ajal oli 134kg ) ja viimane võistlus oli 118kg. Järgmine aasta loodetavasti üle 120kg, 122-125 ehk :)

Biceps cm: 58cm ja pumbatuna üle 60cm:)

Jalad cm: natuke alla 80cm

Rind cm: 145cm

Sääred cm: 48cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keemia keemiaks, kuid selge on see, et ilma tahtejõuta spordis keegi tippu ei jõua. Väidan, et colemani on coleman ikkagi eelkõige tänu oma meeletule tahtejõule. Keemiat pruukiv ilma tahtejõuta tüüp ei saavuta ühelgi alal suurt edu.

Ma ei tahaks dopinguhõngulises teemas kasutada nime Kanter (olen 100% veendunud, et dopingut tema mitte kunagi tarvitanud ei ole), kuid tema on see, kes ta täna on, eelkõige tänu oma meeletule tahtejõule ja rutiinitaluvusele. Kanter on ilmselt maailmas üks väheseid kergejõustiklasi, kellel lisaks treeningule on professionaalselt (teaduslikult) korraldatud ka toitumine (Zilmer) ja taastumine, mis on 24/7 kontrolli all ning allutatud 100% kettaheitele.

Ilmselt on meeletu tahtejõud, rutiinitaluvus ja pühendumus märksõnad, mis on ka meie kulturismi tippude edu taga. Kindlasti oleks Oti tase veelgi parem, kui ta saaks ennast 24/7 treenimisele pühendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joker, oleks võinud ka paar üldist küsimust "toitumise" kohta küsida, et kui kaua ta juba steroide tarvitanud on

vms, ega ta ju ometi ei varja nende tarbimist? :D

Üldiselt ükskõik milline see tahtejõud ja pühendumus neil on, mulle jätavad steroidivennad suhteliselt mõttetu mulje. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joker, oleks võinud ka paar üldist küsimust "toitumise" kohta küsida, et kui kaua ta juba steroide tarvitanud on

vms, ega ta ju ometi ei varja nende tarbimist? :D

Üldiselt ükskõik milline see tahtejõud ja pühendumus neil on, mulle jätavad steroidivennad suhteliselt mõttetu mulje. :D

Ma ise pole sellise "toitumisega" kokku puutunud ja seega ei osand ka küsida eriti midagi "asjalikku" ja kui oleks küsinud, siis vaevalt midagi eriti meelde oleks jäänud.

Õiged mehed ei varjagi. Panevad, siis ka julgevad tunnistada. Äpud ja eided ainult varjavad ja eriti mõtetud on need vennad, kes varjavad panemist ja siis püüavad jätta muljet, et nad hullult puhtad ja andekad.

Kui huvi endiselt suur, siis peaks Jari kodukal e-maili aadress täiesti toimima :) Vähemalt ise olen kirjavahetust pidand nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×