Jump to content
TANK

TEGIJATE TREENING: Jari Bull Mentula - triceps, õlg, biceps

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

TEEMA FOORUMIS

Viimasest tegijate trennist on juba mõnda aega möödas ja aeg nö härjal sarvist haarata. Kes sobiks selleks mitte paremini kui Jari "Bull" Mentula- meie põhjanaaber ja tõeliselt suur mees oma 130-140kg-se kehakaaluga.

Tänud siin kohal Ain Kimberile tänu kellele see treening võimalikuks sai, aja oma õe-mehe-vennaga kokku leppis ja treeningu korraldas.Treening toimuski Pärnus Kimberite klubis - sellises mõnusas vanakooli jõusaalis.

Jariga treenime täna trii...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks Estis ei ole selliseid mehi? ah?

Eks me jah tegeleme siin iluvõimlemise ja modellindusega.

Tegelikult on nii, et oma saamatust ebakompetentsust vabandatakse välja sellega et mees võtab "rohtu".

Aga meie "rohu" võtjad pole ka sinna mõõtu. Vaevalt küündivad vabariigi tasemele.

Seega ei aita see rohi sittagi, nagu näha.

Ok ta pole küll kõige ilusama keskkohaga aga mehel annet ja tahet on.

Seega nähke vaeva ja tehke trenni ja ärge leidke vabandusi:

a la "mina olen väike ja teised suured sest teised võtavad rohtu"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank järgmisena üritad selgeks teha, et päkapikud on olemas, naised pole lõdva püksikummiga ja päike tõuseb läänest? Naturaalsed, kes on profi kaalu on lihtsalt paksud ja ilus on küll uskuda puhtasse sporti jne aga fakt on see, et sterodega ei ole võimalik naturaalsel end võrrelda selles spordis, olgu kui andekas ja trennihimuline tahes.

Too üks näide kus on 100% puhas ja pole mitte kunagi steroide kasutanud ja on samaväärne mõne tegijama IFBB profiga või paremate amatööridega ... pakund end välja vä ... :D

Zajebal juba sellest krdi filosoofiast, ala sõnatu kokkulepe, et teeme kontrolli jne aga tegelt kõik paneme ja ajakirjanduses IFBB profid räägivad, et kõik on kartuli ja sousti peal, et alale mitte varju heita ja noori mitte halvale teele ahvatleda.

Aga nuh eks igaüks usub seda mida tahab uskuda samas. Ma tean mida olen näinud ja rääkinud selle ala inimestega, aga vahet pole. Tankil nagunii alati õigus ja ta teab neid maailma asju kõige paremini ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tank järgmisena üritad selgeks teha, et päkapikud on olemas, naised pole lõdva püksikummiga ja päike tõuseb läänest? Naturaalsed, kes on profi kaalu on lihtsalt paksud ja ilus on küll uskuda puhtasse sporti jne aga fakt on see, et sterodega ei ole võimalik naturaalsel end võrrelda selles spordis, olgu kui andekas ja trennihimuline tahes.

Too üks näide kus on 100% puhas ja pole mitte kunagi roide kasutanud ja on samaväärne mõne tegijama IFBB profiga või paremate amatööridega ... pakund end välja vä ... :D

Zajebal juba sellest krdi filosoofiast, ala sõnatu kokkulepe, et teeme kontrolli jne aga tegelt kõik paneme ja ajakirjanduses IFBB profid räägivad, et kõik on kartuli ja sousti peal, et alale mitte varju heita ja noori mitte halvale teele ahvatleda.

Aga nuh eks igaüks usub seda mida tahab uskuda samas. Ma tean mida olen näinud ja rääkinud selle ala inimestega, aga vahet pole. Tankil nagunii alati õigus ja ta teab neid maailma asju kõige paremini ilmselt.

Ott on Eestis parim... ja isegi ükski steroidi-koll ei ole parem...

Nagu blogist lugesin 37päeva jutti trenni... iga päev 3,5 tundi...

Võtke eeskuju mehed. Ja ärge otsige vabandusi oma laiskuse õigustamiseks.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu blogist lugesin 37päeva jutti trenni... iga päev 3,5 tundi...

Võtke eeskuju mehed. Ja ärge otsige vabandusi oma laiskuse õigustamiseks.

Kellele sa seda räägid??? Siin foorumis ei ole mehi/poisse/vms, kes võiksid sellise koormusega treenida. Ja enamus neist ei hakka ka iial võistlusteks valmistuma. Võiks ikka vahet teha asjadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott on Eestis parim... ja isegi ükski steroidi-koll ei ole parem...

Nagu blogist lugesin 37päeva jutti trenni... iga päev 3,5 tundi...

Võtke eeskuju mehed. Ja ärge otsige vabandusi oma laiskuse õigustamiseks.

No sellele ma ei vaidle vastu, et milline ilu kellelegi meeldib. Vanakooli kulturistid on ka minu silmis 100x ilusamad ja etemad olgugi, et lihavahe on 30-40 kg.

Aga ma ei saa aru, miks sa ise Tank siis eeskuju ei võta ... jutu poolest justkui oleks suhtumine ok :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellele sa seda räägid??? Siin foorumis ei ole mehi/poisse/vms, kes võiksid sellise koormusega treenida. Ja enamus neist ei hakka ka iial võistlusteks valmistuma. Võiks ikka vahet teha asjadel.

Kõigile, kes arvavad, puhtalt pole võimalik ja enda laiskuse õigustamiseks ütlevad et ainult "rohu võtmisega" saab kuhugi jõuda või midagi saavutada.

Nagu üks mees eelpool, kes tõi veel vabanduseks, et naised on lõdva püksikummiga. :D

No sellele ma ei vaidle vastu, et milline ilu kellelegi meeldib. Vanakooli kulturistid on ka minu silmis 100x ilusamad ja etemad olgugi, et lihavahe on 30-40 kg.

Aga ma ei saa aru, miks sa ise Tank siis eeskuju ei võta ... jutu poolest justkui oleks suhtumine ok :D

Jokerile: ma ei vaidle vastu, et kohati jääb minul tahtejõust ja ajast puudus ja vahel murrab külmetus või gripp maha (vabandused, vabandused).

Aga ma ka ei kurda, et ma olen pisike ja teised suured sest nemad võtavad rohtu.

MA TUNNISTAN ET MA OLEN LAISK JA ANDETU :P

Ja kõik, kes on minust paremad, on minust paremad, sest nende andekuse ja nähtud vaeva summa on suurem kui mul.

Aga ma püüan anda endast parima (ok ma tean et saaks püüda rohkem) ja olla iga aasta endast parem kui eelmine aasta.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joker end viimased 2 aastat sellega küll enam välja ei vabanda... Ju rääkis siis naabrimehe nimel vms...:D

Oled selles täiesti kindel?? Pead tal äkki rohkem silma peal hoidma...!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TANK on ise selline 170 kg musklimägi, et võib teistele kulturistidele midagi ette heita? Naljakoht...

Sul on vist nägemisega halvasti või sa ei lugenud korralikult mu juttu läbi, või ei saanud aru?

NB. Ma ju rõhutasin rasvases kirjas, et mina olen üldse laisk ja andetu.

(aga ma vähemalt ei virise, et teised on suuremad ja ilma keemiata ei jõua kuhugi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on vist nägemisega halvasti või sa ei lugenud korralikult mu juttu läbi, või ei saanud aru?

NB. Ma ju rõhutasin rasvases kirjas, et mina olen üldse laisk ja andetu.

(aga ma vähemalt ei virise, et teised on suuremad ja ilma keemiata ei jõua kuhugi)

Seda juttu me oleme varem ka kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
testosteroon möllab :P

Õige iga teema juures :D Aga tahaks teada siis natuke Bulli mõõtudest, mis vähegi võimalik(käed, jalad jne.), sest tema kodukalt midagi silma ei hakanud ja google ka midagi ei leidnud.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks Estis ei ole selliseid mehi? ah?

Eks me jah tegeleme siin iluvõimlemise ja modellindusega.

Tegelikult on nii, et oma saamatust ebakompetentsust vabandatakse välja sellega et mees võtab "rohtu".

Aga meie "rohu" võtjad pole ka sinna mõõtu. Vaevalt küündivad vabariigi tasemele.

Seega ei aita see rohi sittagi, nagu näha.

Ok ta pole küll kõige ilusama keskkohaga aga mehel annet ja tahet on.

Seega nähke vaeva ja tehke trenni ja ärge leidke vabandusi:

a la "mina olen väike ja teised suured sest teised võtavad rohtu"

Paraku unustad sa ühe piisavalt tähtsa asja - RAHA. Seda peab ikka piisavalt palju olema, et suureks saada. Lihtne järeldus on, et Eesti steroidi kulturistidel seda piisavalt ple, muidu nad oleks kindlasti suuremad kui meie puhtad kulturistid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa üldse aru miks siin ütlemiseks läks :D

Ma sain niipalju aru, et kui ei treeni nagu Kiivikas (3,5 tundi jutti ja nii 37 päeva) siis oled laisk.

Siinkohal mainiks Tankile, et iga inimene treenib nii nagu tal võimalik on ja kuidas ise endale paremini sobib. Pealegi Kiivikasel on suur osa treenigust ka aeroobne, mis muudab juba treeningut pikemaks. Kõik ei ole dieedil ja ei valmistu võistlusteks.

Muudetud kasutaja Fafamir poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANK, ära unusta,et inimestel on tavaliselt ka muid kohustusi, näiteks töö ja pere ja ei ole võimalik 37 päeva järjest iga päev 3 tundi treenida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled nii mannetu, et isegi enda üle vingumine on patt, siis veel vähem saab teisi kritiseerida. Mis siin aru saada on... :D

Mina kutsun lihtsalt üles mehi puhtale spordile.

Sa vist oled üks neist "rohu"-poistest, kes tundis et tema tilli peale astuti ja hakkas röökima.

TANK, ära unusta,et inimestel on tavaliselt ka muid kohustusi, näiteks töö ja pere ja ei ole võimalik 37 päeva järjest iga päev 3 tundi treenida :D

Justnimelt - nagu ka minul ja paljudel teistel. Nagu ka Otil ja Maarekul.

See aga ongi põhjus miks tulemused pole nii head kui võiks olla.

Seega ON RUUMI on pühendumust parandada - iseasi kas seda tehakse.

Mida rohkem vaeva näed seda parem välja näed.

Tahad parem välja näha - Tee rohkem trenni, söö korralikumalt, puhka korralikumalt.

Ei saa - kes selles süüdi on??? Mina? Ise oled?

Ole rahul sellega mis sul on või muuda seda!

Kui keegi on sinust parem, siis seda sellepärast, et tema on näinud rohkem vaeva.

Vaadake kui kaugele on Tarmo Mitt ja Andrus Murumets jõudnud.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×