Jump to content
JanK

Rinnalt surumine/lõuatõmme

Recommended Posts

Tere!

Kaalun 56 kg ja olen 176 cm pikk, surun rinnalt 10 kg 3x10 ning ühtegi lõuatõmmet ei tee ära. Biitsepsit teen 6kg hantlitega, triitsepsit teen 25kg plokiga.

Milles asi?

Olen 14.

Muudetud kasutaja JanK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kaalun 56 kg ja olen 176 cm pikk, surun rinnalt 10 kg 3x10 ning ühtegi lõuatõmmet ei tee ära. Biitsepsit teen 6kg hantlitega, triitsepsit teen 25kg plokiga.

Milles asi?

Nõrk :D Vana oled muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kaalun 56 kg ja olen 176 cm pikk, surun rinnalt 10 kg 3x10 ning ühtegi lõuatõmmet ei tee ära. Biitsepsit teen 6kg hantlitega, triitsepsit teen 25kg plokiga.

Milles asi?

sa oled ikka kõvasti alakaalus ju.pead sööma ja trenni hakkama tegema.ega muidu tulemust ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kaalun 56 kg ja olen 176 cm pikk, surun rinnalt 10 kg 3x10 ning ühtegi lõuatõmmet ei tee ära. Biitsepsit teen 6kg hantlitega, triitsepsit teen 25kg plokiga.

Milles asi?

Iga tahes proovi rohkem baas harjutusi teha ( rinna surumist) 2 korda nädalas

Jõuõmmet ja Kükki 1 kord nädalas... siis tuleb sul see jõud

Olin ise samasugune lõuga ei jõudnud tõmmata , aga avastasin et baasharjutusi tehes tuleb jõud müdinal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga tahes proovi rohkem baas harjutusi teha ( rinna surumist) 2 korda nädalas

Jõuõmmet ja Kükki 1 kord nädalas... siis tuleb sul see jõud

Olin ise samasugune lõuga ei jõudnud tõmmata , aga avastasin et baasharjutusi tehes tuleb jõud müdinal :D

Ma teen enam-vähem treeningkava järgi, see 2-päevane. See nädal tegin 2x rinnalt surumist.

Aga jalad on üsna tugevad.

Mis on jõutõmme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kaalun 56 kg ja olen 176 cm pikk, surun rinnalt 10 kg 3x10 ning ühtegi lõuatõmmet ei tee ära. Biitsepsit teen 6kg hantlitega, triitsepsit teen 25kg plokiga.

Milles asi?

Olen 14.

klassikaline ektomorf , tuleb lihtsalt rohkem süüa ja jõusaalis käia kuni 4x nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
klassikaline ektomorf , tuleb lihtsalt rohkem süüa ja jõusaalis käia kuni 4x nädalas

Kui oled ektomorf siis tee kõiki lihas gruppe eraldi päevadel ja rinnalt suru kord nädalas mitte 2. Ja sa alles 14 , söö ja küll sa kasvad :D

Ja muidugi baasharjutused kavasse!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on see harjutus kus sa tõmbad kangi kas kukla taha või ette rinnale. See on selja harjutus, selliseid ei ole jõusaalis palju.

tööriistade all on ka harjutstepank, seal ka seljalihaste all olemas see kindlasti :D

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kaalun 56 kg ja olen 176 cm pikk, surun rinnalt 10 kg 3x10 ning ühtegi lõuatõmmet ei tee ära. Biitsepsit teen 6kg hantlitega, triitsepsit teen 25kg plokiga.

Milles asi?

Olen 14.

Jõudu lihtsalt pole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×