Jump to content
teasious

4. nädal

Recommended Posts

Alustasin treeningutega kuu aega tagasi,ühtlasi lõpetasin ka suitsetamise. Vanus on 18 ,kaalu ca. 68,6 kg ja pikkust ca. 189 cm. Ainevahetus tundub väga kiire olevat,sest juurde võtta lihtsalt ei õnnestu.Jõusaali külastan nädalas 3-4 korda(olenevalt väsimusest).Rinnalt surun ligikaudu 35 võibolla nelikümmend.Seeriaid teen siiski ainult 30 kg-ga.

Söön hommikul 2h pärast ärkamist (ärkan 8.00 söön 10.00) prae, mille kogus ei ole suur ( kartul või riis või makaron, liha , 2 klaasi piima , jahukaste , riivitud porgandisalat või peet) ja vastavalt võimalusele ka magustoidu ( kohupiim kisselliga , mannapuder jms.).See kordub 3 või 4 h hiljem.Järgmine söögikord samuti 3 või neli h hiljem sisaldab kartulisalatit, umbes 2 muna,120 gr. heeringat ja piima,hiljem üritan toituda müslist,mõnest munast, piimast ja banaanist kuna väga tahked asjad õhtupoole lihtsalt ei lähe.Seal toidukordade vahel võib esineda umbes 0,5 liitrit õlut ja fitness batoone(neid odavaid,mida tavapoes müüakse).

Alguses surusin 3x10 rinnalt ilma väsimata st. ,et viimanegi seeria läks üles üsna hõlpsalt.Nüüd aga on käed täiesti v2sinud juba teise seeria keskel kuigi puhkamine on alati jäänud 20-30 sekundi piiresse. Milles võib olla probleem?

Huvi on ka toitumine täiesti korralikuks muuta ehk ootan näpunäiteid selle muutmiseks.Samuti tahaksin teada kas on juba õige aeg toidulisandeid kasutada ja millised peaksid need olema?

Eesmärgiks on palju jõudu ja kena välimus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt sööd sa liiga vähe. Eriti kiire ainevahetuse puhul pead sa julmalt "õgima". Soovitan tellida siit lehelt toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen tähele pannud , et sa soovitad siin foorumis pea kõikide probleemide puhul tellida toitumiskava:)

No hea küll ,elan üle selle 500.- aga kas keegi teab ka täpsemalt mismoodi see kava välja näeb, selles mõttes , et kas seal on kirjas jälle hunnik aineid ja nende koguseid või on selgeks tehtud mida täpselt süüa - ntx. kellaaeg, söö neli muna,joo seda ja seda jne.

Iga toiduaine kaloraasi peast ei tea ,seega on raske arvutada pidevalt iga kg kohta valku ja nii edasi. Pluss ei kujuta ma ettegi ,kui palju hiljem selle kava järgmiseks raha kulub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen tähele pannud , et sa soovitad siin foorumis pea kõikide probleemide puhul tellida toitumiskava:)

No hea küll ,elan üle selle 500.- aga kas keegi teab ka täpsemalt mismoodi see kava välja näeb, selles mõttes , et kas seal on kirjas jälle hunnik aineid ja nende koguseid või on selgeks tehtud mida täpselt süüa - ntx. kellaaeg, söö neli muna,joo seda ja seda jne.

Iga toiduaine kaloraasi peast ei tea ,seega on raske arvutada pidevalt iga kg kohta valku ja nii edasi. Pluss ei kujuta ma ettegi ,kui palju hiljem selle kava järgmiseks raha kulub.

Soovitan seda, sest see on kõige lihtsam viis. Seal on kirjas mida millal suua ja mis kogustes. Kellaajad saad omale meelepärasemaks muuta treeneri abiga. Järgimiseks kulub korralikult (kodujuustud, kohupiimad, kanafilee jne...) Aga hetkel võid proovida lihtsalt süüa 5-6 korda päevas

Hommikul ja peale trenni korralik toekas söök ja ennem magamaminekut kasulikud rasvad+valk. Ise tunnetad palju pead sööma kui kaal tõuseb. Kindlasti uuri ka siit lehelt igasuguseid artikkleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas seesama kava ka pärast mingeid tulemusi eskaleerub , selles mõttes , et kui ma olen enda massi üles saanud , tuleb uus kava tellida vastavalt uutele parameetritele? ...tundub nagu nõiaring

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas seesama kava ka pärast mingeid tulemusi eskaleerub , selles mõttes , et kui ma olen enda massi üles saanud , tuleb uus kava tellida vastavalt uutele parameetritele? ...tundub nagu nõiaring

Ma arvan, et selleks ajaks oled ise teadmisi kogunud ja oskad vastavalt oma vajadustele koguseid muuta. Toiduained jäävad ikka samaks. Kodujuust on sama hea 70kg inimesele ja 90kg kaaluvale inimesele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on su treeningstükkel? ( mitu trenni, mitu vaba päeva).

Ops nägin juba 3-4 korda nädalas ja kuidas sul jagatud on? alati teed rinda?

Muudetud kasutaja [m]iQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa lähemalt uurid siis selles samas kavas ongi 3x10 pingil surumine,üks päev peaks olema lihasele vajalik puhkus nii , et siiani ei leia ma treeningus küll ühtki viga.

Ühesõnaga selle fitness.ee kava järgi ma teengi..kuigi harjutusi tundub nagu vähe olevat ja järgmine päev ei anna ükski lihas tunda , et trenni oleks teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sa lähemalt uurid siis selles samas kavas ongi 3x10 pingil surumine,üks päev peaks olema lihasele vajalik puhkus nii , et siiani ei leia ma treeningus küll ühtki viga.

Ühesõnaga selle fitness.ee kava järgi ma teengi..kuigi harjutusi tundub nagu vähe olevat ja järgmine päev ei anna ükski lihas tunda , et trenni oleks teinud.

Kui harjutusi sooritad siis tee õige tehnikaga neid ja iga kordus soorita treenitava lihase pingutust tunnetades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sa lähemalt uurid siis selles samas kavas ongi 3x10 pingil surumine,üks päev peaks olema lihasele vajalik puhkus nii , et siiani ei leia ma treeningus küll ühtki viga.

Ühesõnaga selle fitness.ee kava järgi ma teengi..kuigi harjutusi tundub nagu vähe olevat ja järgmine päev ei anna ükski lihas tunda , et trenni oleks teinud.

Põhjus võib olla selles, et raskused veel liiga väikesed. Aga kui jõudu jääb vähemaks, siis kuskil ikka kala sees. Ilmselt on 3 korda nädalas ikkagi palju. Proovi sama kava aga 2 korda nädalas. Muidugi võib olla asi ka toidus. Mis kell sa trenni teed. Peale trenn pead korralikult süsikaid saama, muidu võib taastumisega jamaks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on viga toitumises. Ise ei suudaks oma elu ette kujutada, kui saaks nii vähe päevas süüa. Trenn võiks ka lühem olla. Nii 1h ringis.

Muudetud kasutaja 0ttt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti on viga toitumises. Ise ei suudaks oma elu ette kujutada, kui saaks nii vähe päevas süüa. Trenn võiks ka lühem olla. Nii 1h ringis.

Kas sa toitud sellesama kava järgi ja kui palju kulub päevas raha? Kuna ma olen õpilane ,siis on mu ressursid mõnevõrra piiratud, sestap tahaks teada milliste summadega peaksin arvestama juba enne kui tellin toitumiskava.

ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah toit toiduks, kuid kuna sa suht algaja. Raskused väikesed ja trenni ka vaid 1 kuu tehtud, siis peaks jõudu tulema ka puhtalt kommi najalt :D Keskmise toidu pealt ennegi tehtud päris normaalseid tulemusi. Nagu üleval mainiti, siis mina vaataks esmaslt trenni ja puhkuse üle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa toitud sellesama kava järgi ja kui palju kulub päevas raha? Kuna ma olen õpilane ,siis on mu ressursid mõnevõrra piiratud, sestap tahaks teada milliste summadega peaksin arvestama juba enne kui tellin toitumiskava.

ette tänades

Üldiselt mingi 100 eek päev kuskil :D Aga enne räägi siin mõne treeneriga, ehk pigistab siit ja sealt. Saab vast odavamalt kah :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sa lähemalt uurid siis selles samas kavas ongi 3x10 pingil surumine,üks päev peaks olema lihasele vajalik puhkus nii , et siiani ei leia ma treeningus küll ühtki viga.

Ühesõnaga selle fitness.ee kava järgi ma teengi..kuigi harjutusi tundub nagu vähe olevat ja järgmine päev ei anna ükski lihas tunda , et trenni oleks teinud.

Üks päev puhkust ja üks päev puhkust lihasgrupile on erinev asi. Sa võtad hetkel 3-4 korda rinnalihast nädalast läbi, mida on selgelt liiast. 1 korrast nädalas piisaks 1 lihasgrupi läbi võtmiseks. Võta siit 3 või 2 jaotatud kava ja olemas.

Üldiselt mingi 100 eek päev kuskil Aga enne räägi siin mõne treeneriga, ehk pigistab siit ja sealt. Saab vast odavamalt kah

Kui seal on fileed sees, siis mitte kuidagi ei saa 100eek hakkama.

Muudetud kasutaja [m]iQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×