Jump to content
Tane1

Rinnalt surumine, lamades

Recommended Posts

No meie voorumis panevad - just kevadeti - 60kg kaaluvad 14-aastased kümnete kaupa matsudes 140kg rinnalt ... , ;)

Rate.ee foorumites suruvad ka. Aga seal suruvad nii, et täna surun 120, kahe päeva pärast on uus rekord, 135, 3 päeva läheb mööda, jälle uus rekord... eestis on võimsaid poisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rate.ee foorumites suruvad ka. Aga seal suruvad nii, et täna surun 120, kahe päeva pärast on uus rekord, 135, 3 päeva läheb mööda, jälle uus rekord... eestis on võimsaid poisse.

Nad on vist sinna üle kolinud.Sel aastal polegi teisi siin näha;kevad juba käes aga imevägilased peidus ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas võistlustel arvestatakse ka pikkuse ja kaalu vahet, või ei?

Kui ma olen 1,95m pikk ja kaalun 85kg.. mis see raskus võix olla mis oleks normaalne rinnalt surudes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis see raskus võix olla mis oleks normaalne rinnalt surudes?

see on suhteline :

mõni ütleb, et siis on hea, kui oma kehakaal ehk siis sinu puhul 85kg

mõni jällegi et vähemalt 1,5x võrreldes kehakaaluga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalt surumine ei olene vanusest. Kehakaalust hoopis ja seejärel juba treenituse astmest. Aga üldiselt peaks igaüks ikka vähemalt iseenda kehakaalu rinnalt üles suruma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnalt surumine ei olene vanusest. Kehakaalust hoopis ja seejärel juba treenituse astmest. Aga üldiselt peaks igaüks ikka vähemalt iseenda kehakaalu rinnalt üles suruma.

üldiselt mitte-jõusaali vennad ei lükka. Eriti just sellises vanuses kus ollakse poisi ja mehe vahepeal kuskil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvates ei pea alla 20 aastased isegi oma kehakaalu suruma kui nad mingid erilised jõuka hundid pole. Aga üle 20 aastased peaks suruma kehakaal + 10-20kg. Aga see on minu arvamus ja nii mõninga inimes veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arvates ei pea alla 20 aastased isegi oma kehakaalu suruma kui nad mingid erilised jõuka hundid pole. Aga üle 20 aastased peaks suruma kehakaal + 10-20kg. Aga see on minu arvamus ja nii mõninga inimes veel.

Ega s..... ikka saiia tee, kui trenni tee, siis surudki täpselt nii palju, kui sulle munast koorumisega on antud kaasa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas võistlustel arvestatakse ka pikkuse ja kaalu vahet, või ei?

Kui ma olen 1,95m pikk ja kaalun 85kg.. mis see raskus võix olla mis oleks normaalne rinnalt surudes?

Oleneb võistluste reeglitest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan,et selles kaalus ja vanuses oleks vaja mingi 130kg suruda.

130.. ma arvan et see on ebareaalne.. 85 kg kaaluv poiss kes weel füüsiliselt kasvab, ei peaks nii palju suruma.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muide kui võistlustele tahad minna siis on valida kas oled kaalus kuni 82,5kg või kuni 90kg ja praegust kaalu arvestada siis oled -90kg.Ja oleneb reeglitest jälle aga mingi 120-130 kg peaks ära suruma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli tulemus , aga mis nipiga sa 103 kg peale paned, 102,5 + 2x 250 grammised kettad?

loogilisem oleks 100 ja 2x 1.5kg. Isiklikult pole küll 1.5 kilost ketast näind, 2.5 ja 1.25 tean :D aga ma pole ka mingi näitaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×