Jump to content
torbolents

Jäähoki ja jõusaal

Recommended Posts

Tere Oldman,

Hakkasin käima sellest aastast jäähoki trennis. Ala meeldib ja on plaan asjaga tõsisemalt tegelema hakata! Paraleelselt tahan käia ka jõusaalis. Saali staaži on umbes 3 aastat, ennem seda olen tegelenud kõiksugu spordialadega. Ühesõnaga võin ennast nimetada edasijõudnud treeniaks.

Sooviksin nõuandeid, mida silmaspidada jõusaalis treenides, eesmärgiks oleks saavutada rohkem kiirusliku ja plahvatusliku jõudu , kuid mitte kaotada massi. Oleksin tänulik kui saaksite kirjeldada mõndasid näidisharjutusi.

Lugupidamisega ja teie vastust ootama jäädes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd selle kava korralikult läbi teinud.

On väga hästi mõjunud jalgadele ja alaseljale, mis just hokis kena koormuse saab. Samuti saavad hea koormuse käsivarred, mida hokis just viskamisel vaja on.

Kuid tahaksin siinkohal küsida, kuidas see kava jaotada, kui Hokitrennid on 2 korda nädalas Esmapäeval ja Teisipäeval.???

Ise tegin ni:

1 päev - jõusaal

2 päev- hoki

3 päev- puhkus

4päev hoki

5päev- jõusaal

6päev jõusaal

7päev puhkus

Sooviksin siinkohal natuke abi, kuna olen tavaliselt trennid jaotanud nädalapeale. Selles situatsioonis peaksin seda vist tegema u 10 päeva peale, et asjast rohkem kasu oleks. Liigutada saaksin ainult jõusaali trenninguid, kuna hoki on kindlatel aegadel.

Teie vastust ootama jäädes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd selle kava korralikult läbi teinud.

On väga hästi mõjunud jalgadele ja alaseljale, mis just hokis kena koormuse saab. Samuti saavad hea koormuse käsivarred, mida hokis just viskamisel vaja on.

Kuid tahaksin siinkohal küsida, kuidas see kava jaotada, kui Hokitrennid on 2 korda nädalas Esmapäeval ja Teisipäeval.???

Ise tegin ni:

1 päev - jõusaal

2 päev- hoki

3 päev- puhkus

4päev hoki

5päev- jõusaal

6päev jõusaal

7päev puhkus

Sooviksin siinkohal natuke abi, kuna olen tavaliselt trennid jaotanud nädalapeale. Selles situatsioonis peaksin seda vist tegema u 10 päeva peale, et asjast rohkem kasu oleks. Liigutada saaksin ainult jõusaali trenninguid, kuna hoki on kindlatel aegadel.

Teie vastust ootama jäädes!

Hokitrennid kaks päeva järjest või apsakas? Kavas on sul puhkepäev vahel. Kontrolli üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E - jõusaal, surumised, (delta, triitseps, biitseps,kõht, igale lihasgrupile üks harjutus)

T - hoki

K - puhkus

N - hoki

R - puhkus

L - jõusaal, jõutõmme, kükid

P - puhkus

Laupäev on raske päev, sellest ka eelnev puhkepäev ja teisipäevaks peaksid jalad olema taastunud, ükskord on rõhk seljal, järgmine kord jalgadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E - jõusaal, surumised, (delta, triitseps, biitseps,kõht, igale lihasgrupile üks harjutus)

T - hoki

K - puhkus

N - hoki

R - puhkus

L - jõusaal, jõutõmme, kükid

P - puhkus

Laupäev on raske päev, sellest ka eelnev puhkepäev ja teisipäevaks peaksid jalad olema taastunud, ükskord on rõhk seljal, järgmine kord jalgadel.

Tänan!!

Kas surumisi ka ainult üks harjutus?? Või peaks tegema ntx: lamades surumine+ kaldpink+ surumine täisnurga all ( õlg) ja siis ülejäänud delta, triits jne ...?? Või igal esmaspäeval lihtslt erinev surumine?

Kui pikad seeriad peaksid olema? Ma olen eelnevates treeningutes kasutanud püramiidi tehinkat ja teen alguses tavaliselt pikemaid seeriaid. Selle kava järgi peaksin vist tegema suuremate korduste arvuga harjutused( 15-20)!?!??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan!!

Kas surumisi ka ainult üks harjutus?? Või peaks tegema ntx: lamades surumine+ kaldpink+ surumine täisnurga all ( õlg) ja siis ülejäänud delta, triits jne ...?? Või igal esmaspäeval lihtslt erinev surumine?

Kui pikad seeriad peaksid olema? Ma olen eelnevates treeningutes kasutanud püramiidi tehinkat ja teen alguses tavaliselt pikemaid seeriaid. Selle kava järgi peaksin vist tegema suuremate korduste arvuga harjutused( 15-20)!?!??

Esmaspäevane trenn avaldab mõju järgmise päeva hokitrennile, löögiteravus kannatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan!!

Kas surumisi ka ainult üks harjutus?? Või peaks tegema ntx: lamades surumine+ kaldpink+ surumine täisnurga all ( õlg) ja siis ülejäänud delta, triits jne ...?? Või igal esmaspäeval lihtslt erinev surumine?

Kui pikad seeriad peaksid olema? Ma olen eelnevates treeningutes kasutanud püramiidi tehinkat ja teen alguses tavaliselt pikemaid seeriaid. Selle kava järgi peaksin vist tegema suuremate korduste arvuga harjutused( 15-20)!?!??

Kuna hoki nõuab nii kiirust kui ka vastupidavust, sobivad Janari soovitused treenimiseks väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×