Jump to content
hunter

Lemmik kehaosa .

Recommended Posts

Ma usun , et kui teha tänavaküsitlus vanuses 15-25 siis 60% ütleksid , et 6pack ..

Kui vaadata kasvõi Rate.ee-s siis on seal palju selliseid ülikõhni poisse kelle 6pack on nagu 6 doominokivi ja tüdrukutele läheb peale :) , aga sellised kes on pigem jõulised küll aga pole neil 6pack , küll eriti fännklubi pole .

:angry:

Ära muretse, reeglina sellest hetkest, kui noortel poistel lööb kasvu kinni, siis kaob ka 6 pack. Siis on nad varsti kõik siin ja nutavad, et näed, kunagi oli ja enam pole, kuna toitumine on korrast ära. Kuigi neil pole see toitumine korras olnudki kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsisin naiselt.

Ütles, et tugevad käed ja õlad. Ikka on tunda, et mees, kui ümbest kinni võtab.

6-pack on rohkem pubede teema.

Ära aja segast. 6 pack näitab, et su toit on tasakaalustatud ja puudub liigne rasv, mida sul pole vaja kaasas kanda endaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsisin naiselt.

Ütles, et tugevad käed ja õlad. Ikka on tunda, et mees, kui ümbest kinni võtab.

6-pack on rohkem pubede teema.

See on vist jah siiski liialdus. Kuuspakk tugeval ning treenitud mehel, ma ei ütleks, et ainult pubede teema. Aga naisi on ka erinevaid, mõni tahab üldse mingisugust lühikest mõmmit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma kekkagi, kui sa aga suudad tuua mulle ühe mõjuva põhjuse, miks ma peaks liigset rasva endaga kaasas kandma, siis ma luban, et söön oma 6 packi olematuks :angry:

Tuleb järsk jõukasv :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need vaagnajooned, millest siin räägiti nii palju, ei saa aru nende võlust. Või olen ma liiga palju surfitüüpide seltsis rannas olnud, et ei vaimusta mind selle pärast. Pigem mõtlen tavaliselt neid nähes, "tõmba püksid korralikult jalga või laine viib need minema" :angry:

Aga lemmik kehaosa@men: õnneks on nii, et erinevatel meestel meeldivad erinevad. Kellel käed, kellel selg, kellel silmad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×