Jump to content
alr89

Millest tekib luksumine?

Recommended Posts

Ei ole nüüd mitu aastat luksunud ja eile äkitselt hakkas ei jäänud enne seisma kui klaasi suhkru vett jõin

Ise arvan et kas see ei tohiks olla sellest et ma ei söö piisavalt süsivesikuid see on puht enda järeldus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole nüüd mitu aastat luksunud ja eile äkitselt hakkas ei jäänud enne seisma kui klaasi suhkru vett jõin

Ise arvan et kas see ei tohiks olla sellest et ma ei söö piisavalt süsivesikuid see on puht enda järeldus

luksumine tuleneb sellest et südamel polnud piisavalt hapniku, seda ära hoida ei saa ega mingi klaasi veega, pole midagi ohtlikku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
luksumine tuleneb sellest et südamel polnud piisavalt hapniku, seda ära hoida ei saa ega mingi klaasi veega, pole midagi ohtlikku

luksumist saab lõpetada teatavasti hinge kinni hoidmisega, no ja sel juhul ei saa süda ju veelgi rohkem hapnikku nii et ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole nüüd mitu aastat luksunud ja eile äkitselt hakkas ei jäänud enne seisma kui klaasi suhkru vett jõin

Ise arvan et kas see ei tohiks olla sellest et ma ei söö piisavalt süsivesikuid see on puht enda järeldus

http://www.terviseleht.ee/200124/24_luksum...allup=tulemused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mine arstijuurde ja lase oma mao happelisust kontrollida...... igaks juhuks see võib olla krooksumise tunnus luksumisest järeldub krooksumine ja korrksumisest võib järelduda et on tekkinud maos kõrvetised

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga...mingit gaasilist jooki juues või süües ja peale seda krooksudes,tähendab see kõrvetisi või pidasid silmas iseenesest tulevaid krookse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga...mingit gaasilist jooki juues või süües ja peale seda krooksudes,tähendab see kõrvetisi või pidasid silmas iseenesest tulevaid krookse?

Need peaks olema gaasid, mis tulevad suu kaudu välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mine arstijuurde ja lase oma mao happelisust kontrollida...... igaks juhuks see võib olla krooksumise tunnus luksumisest järeldub krooksumine ja korrksumisest võib järelduda et on tekkinud maos kõrvetised

lol , kui kõrvetised siis ise tunned

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lol , kui kõrvetised siis ise tunned

nooo liigne luksumine on maohappelisuse esimene märk... sellest... ega ma kohe seda kõrvetise alla ei võtnud... lihtsalt seletasin et käi arstijuures ära, parem karta kui kahetseda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nooo liigne luksumine on maohappelisuse esimene märk... sellest... ega ma kohe seda kõrvetise alla ei võtnud... lihtsalt seletasin et käi arstijuures ära, parem karta kui kahetseda

no mida see arst teeb kõrvetiste puhul - ei midagi, joo vähem viina ja söö vahem happelist toitu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just just,viimane lause oli õige,kui võtmine olnud siis järgmine päev tekivad jah sellised imelikud krooksud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×