Jump to content
ants16

Käisin rasva % mõõtmas

Recommended Posts

Ma olen 177cm pikk ja kaal 67kg, käin jõusaalis 8dat kuud juba. Kui alustasin käimist oli mu kaal kuskil 55-56kg. Treener ütles, et peaksin massi koguma, sest muidu lihas ei kasva. Olen nüüd kõvasti kaalu juurde saand, samuti on ka jõudu tulnud, hetkel surun rinnalt 72.5kg. Kuu aega tagasi hakkasin ka kreatiini tarbima. Käisin siis keha rasva % mõõtmas, eeldusega et see on mul suht väike sest kaal ju samuti väike. Arvasin et kuskil 12%, aga seade näitas 18%. Kas see üldse on võimalik et kui kaal nii väike siis rasva % nii suur?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seade ?

Seadmed minuteada valetavad. Kõige parem ikka spordiarsti juurde minna.

Nagu rooli moodi asi oli, pidin seda käes hoidma ja pigistama. Sisse pidin kirjutama kaalu, pikkuse ja vanuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu rooli moodi asi oli, pidin seda käes hoidma ja pigistama. Sisse pidin kirjutama kaalu, pikkuse ja vanuse.

Taolist jubinat ära usu.

Pakun,et Eesti tipptegijate rasva% selle riistapuuga kisub 30 kanti, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu rooli moodi asi oli, pidin seda käes hoidma ja pigistama. Sisse pidin kirjutama kaalu, pikkuse ja vanuse.

Minu arust on selle "rooliga" see jama, et ta pigem keskendub ülakeha rasva hulga mõõtmisele.

Õiget tulemust ta ei näita, see on kindel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen 177cm pikk ja kaal 67kg, käin jõusaalis 8dat kuud juba. Kui alustasin käimist oli mu kaal kuskil 55-56kg. Treener ütles, et peaksin massi koguma, sest muidu lihas ei kasva. Olen nüüd kõvasti kaalu juurde saand, samuti on ka jõudu tulnud, hetkel surun rinnalt 72.5kg. Kuu aega tagasi hakkasin ka kreatiini tarbima. Käisin siis keha rasva % mõõtmas, eeldusega et see on mul suht väike sest kaal ju samuti väike. Arvasin et kuskil 12%, aga seade näitas 18%. Kas see üldse on võimalik et kui kaal nii väike siis rasva % nii suur?

JAH on võimalik, mis sa arvad, et 8 kuuga oled juurde võtnud 12kg puhast lihasmassi, EI! Taoline jubin ei näita jah väga täpselt, aga ega see midagi võimatut pole, et rasva 18%, ütleme nii, et 2-3kg puhast vb oled saanud, ülejäänud on lihtsalt rasv ja vesi(kreatiin seob vett lihastesse). :rolleyes:

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JAH on võimalik, mis sa arvad, et 8 kuuga oled juurde võtnud 12kg puhast lihasmassi, EI! Taoline jubin ei näita jah väga täpselt, aga ega see midagi võimatut pole, et rasva 18%, ütleme nii, et 2-3kg puhast vb oled saanud, ülejäänud on lihtsalt rasv ja vesi(kreatiin seob vett lihastesse). :rolleyes:

Nojah, siis peaksin vist massitegemise pooleli jätma? 18% suht suur protsent juba. Kuigi kaal väidab vastupidist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, siis peaksin vist massitegemise pooleli jätma? 18% suht suur protsent juba. Kuigi kaal väidab vastupidist.

Ega selleks, et lihast koguda peagi rämedalt rasva koguma. Söö natuke plussi ja jälgi peeglit.............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, siis peaksin vist massitegemise pooleli jätma? 18% suht suur protsent juba. Kuigi kaal väidab vastupidist.

Viska minema nii kaal kui ka see vidin millega mõõtsid ja osta nende asemele peegel. :D Selle abil saad väga hästi aru,kas rasvaprotsent on liiga kõrge või mitte!! :rolleyes:

Jõudu!!

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, siis peaksin vist massitegemise pooleli jätma? 18% suht suur protsent juba. Kuigi kaal väidab vastupidist.

Ei seda kindlasti mitte, aga jah nagu undisputed mainis, siis peaksid oma toitumise korda tegema ja päevane kaloraaz võiks olla natuke üle ja aitab, sest mõttetut rasvakihti pole vaja ja algajal tuleb lihasmassi niigi, ilma räige söömiseta. Valkusid söö kõige rohkem, rasvase toiduga ära liialda ja et kloraaz madalmale viia, siis vähenda süsivesikute kogust või lisa kerge aeroobset trenni, kui toitumist muuta ei taha või ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viska minema nii kaal kui ka see vidin millega mõõtsid ja osta nende asemele peegel. :D Selle abil saad väga hästi aru,kas rasvaprotsent on liiga kõrge või mitte!! :D

Jõudu!!

Sa väidad, siis et kaal on täiesti mõttetu asi v? Kui on mõttetu, siis sama võib ka peegli kohta öelda, aga hea oleks ehk neid mõlemaid kasutada, kaaluga saab näiteks igapäev kaaludes ja nädala andmete põhjal teha kokkuvõtte(kes oskab see teab, mida sealt välja lugeda) ja peeglist saad vaadata, kas ikka on nahaalune rasv läinud või hoopis toimus kaalu muutus vee arvelt jne. Tähendab mina kasutan mõlemat ja esitasin ainult mõned näited, milleks saaks neid odavaid vahendeid oma vormi hindamiseks kasutada.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei seda kindlasti mitte, aga jah nagu undisputed mainis, siis peaksid oma toitumise korda tegema ja päevane kaloraaz võiks olla natuke üle ja aitab, sest mõttetut rasvakihti pole vaja ja algajal tuleb lihasmassi niigi, ilma räige söömiseta. Valkusid söö kõige rohkem, rasvase toiduga ära liialda ja et kloraaz madalmale viia, siis vähenda süsivesikute kogust või lisa kerge aeroobset trenni, kui toitumist muuta ei taha või ei saa.

Sellesuhtes et ma vägagi hardgainer, nädalaega söön tavalisest vähem, e. siis 3x päevas ja kohe 2-3 kilo all. Seega pean ikka suht metsikult sööma et natukenegi kaalu juurde saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellesuhtes et ma vägagi hardgainer, nädalaega söön tavalisest vähem, e. siis 3x päevas ja kohe 2-3 kilo all. Seega pean ikka suht metsikult sööma et natukenegi kaalu juurde saada.

No see on hea, kui sul teadmisi on ja eks sa ise tead siis paremini, kuidas käituda, minu soovitused olid väga üldised ja põhinesid sellel infol, mis ma su postitustes välja lugesin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sixpack näha, siis pole vaja muretseda :rolleyes:

Rasvaprotsenti saab väga lihtsalt langetada, nii et sellepärast pole vaja muretseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei seda kindlasti mitte, aga jah nagu undisputed mainis, siis peaksid oma toitumise korda tegema ja päevane kaloraaz võiks olla natuke üle ja aitab, sest mõttetut rasvakihti pole vaja ja algajal tuleb lihasmassi niigi, ilma räige söömiseta. Valkusid söö kõige rohkem, rasvase toiduga ära liialda ja et kloraaz madalmale viia, siis vähenda süsivesikute kogust või lisa kerge aeroobset trenni, kui toitumist muuta ei taha või ei saa.

Peab mainima, et toitumisest ei tea sa küll midagi.

Ei ole mõtet süüa üleliia valku, sest üleliigne valk kas viiakse organismist neerude ja maksa ülekoormamise abil välja või ladestatakse rasvaks. Kui sööd vähe rasvu, alla 100g, on vähene ka testosterooni tootmine. Kui on vähe süsivesikuid, kannatab taastumine.

Tee endale asjad enne selgeks, kui teistele hakkad nõu andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas minimaalne rasva tarbivus polnud mitte 75 g ?

Ja siis endal tekkis veel selline küsimus. Palju siis valgu maksimaalne tarbivus on kehakaalu kohta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas minimaalne rasva tarbivus polnud mitte 75 g ?

Ja siis endal tekkis veel selline küsimus. Palju siis valgu maksimaalne tarbivus on kehakaalu kohta ?

75g rasva oli vajalik vist ikka kaalust allavötmiseks.

ROtter räägib sellest hulgast mis on vajalik ,et keha ikka piisavalt testosterooni toodaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kuradi jutt see nüüd on et üle 30% ei tohiks? :rolleyes:

30% on maksimumkogus, soovitav tervisepiires 15-20%, üle 30% neerudele koormav, üle 2.5g päevas valku pole mõttet tarbida, ise jään ka sinna 2.0-2.6 vahele, mis on maximum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
75g rasva oli vajalik vist ikka kaalust allavötmiseks.

ROtter räägib sellest hulgast mis on vajalik ,et keha ikka piisavalt testosterooni toodaks.

kaalust allavõtmisel ei tohiks rasvu piirata, min 100g nagu üeldud , süsivesikud on need kurjategijad kaalu langetamisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×