Jump to content
inside14

Viimase 50 aasta 50 olulisemat seisukohta kulturismis II osa...

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Siin siis järgmine kogum noppeid Muscle & Fitness, detsember 2007 artiklist „50 Best Bodybuilding Advances of The Past 50 Years“!!

1. Parim meetod või viis hindamaks või määratlemaks oma 1 KM – i (kordusmaksimumi) – 5 KM test.

New Mexico Ülikooli uurimus kasutas oma eksperimendis 70 treenitud mees - ja naisjõutreenijat ning selgus, et 5 KM (kordumaksimumi) test võimaldas kõige paremini hinnata nende 1KM – i, mis lamades surumise korral määratleti 99% täpsusega ja jalgadega surumise korral 97% täpsusega. Viie kordusmaksimum...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on seda pööratud haardega surumist julgenud proovida kah ning kui on kas siis on mõiganud paremini? :rolleyes:

Edu saladus nüüd mingis pööratud haardes küll ei ole, et umbes nii........ pange pöialt alt ja rind hakkab kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4. Parim meetod, mis aitab treeningu intensiivsust säilitada ja üleval hoida – muusika.

Weideri uurimisrühm viis läbi uurimuse, kus leiti, et kui treenijad kuulasid MP 3 – ga õlatreeningu ajal oma lemmikmuusikat, tegid nad iga harjutuse korral keskmiselt 1 – 2 kordust rohkem, kui treenides ilma muusikata (täpselt samad harjutused, sama järjekord jne.).

Kui muusikat kuulad, siis läheb korduste lugemine sassi ja teed igaks juhuks veel mõne korduse, et kindlam oleks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4. Parim meetod, mis aitab treeningu intensiivsust säilitada ja üleval hoida – muusika.

Weideri uurimisrühm viis läbi uurimuse, kus leiti, et kui treenijad kuulasid MP 3 – ga õlatreeningu ajal oma lemmikmuusikat, tegid nad iga harjutuse korral keskmiselt 1 – 2 kordust rohkem, kui treenides ilma muusikata (täpselt samad harjutused, sama järjekord jne.).

Kui muusikat kuulad, siis läheb korduste lugemine sassi ja teed igaks juhuks veel mõne korduse, et kindlam oleks. ;)

täpselt nii ongi :rolleyes: kuulan muusikat ja unustan üldse lugemise ära, kui tunnen, et kuradi raske, enam üldse ei taha minna, siis leian, et vist on täis umbes-täpselt :D

a ja üks asi.

9. Parim viis põletamaks jõutreeningut tehes rasva – suur raskus lühikeste puhkepausidega.

tähendaaaab... nats vastupidi ?:D et rasva põletada ja jõutreeningut teha peaks nagu olema v nii ;) see lause võttis mul juhtme nii kokku :D

Muudetud kasutaja Tuki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpselt nii ongi :rolleyes: kuulan muusikat ja unustan üldse lugemise ära, kui tunnen, et kuradi raske, enam üldse ei taha minna, siis leian, et vist on täis umbes-täpselt :D

a ja üks asi.

9. Parim viis põletamaks jõutreeningut tehes rasva – suur raskus lühikeste puhkepausidega.

tähendaaaab... nats vastupidi ?:D et rasva põletada ja jõutreeningut teha peaks nagu olema v nii ;) see lause võttis mul juhtme nii kokku :D

Mind näiteks segab muusika trenni ajal, kui siis vaikselt taustaks sobiks- pean saama ikka kuulama oma mõtteid ja analüüsi sooritatud harjutuse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult on musaga nii, et vahel on hea kui see taustaks müriseb vahel tahan täielikku vaikust. Kui on selline paugutamise tunne siis on AC/DC super või RAMMSTAIN. Kui vaim on väga väsinud siis muusika juba ka häirib, siis tahan vaikust, et suudaks keskenduda harjutusele. Üldiselt häirib saalides vahel see noorte meeste möla, kes tulevad saali oma nädalalõpu kangelastegudest rääkima. Saal pole siiski mulisemiseks see õige koht. Minge saage metsaall kokku laske sörki ja kui võhma jagub siis muljetage palju kulub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4. Parim meetod, mis aitab treeningu intensiivsust säilitada ja üleval hoida – muusika.

Weideri uurimisrühm viis läbi uurimuse, kus leiti, et kui treenijad kuulasid MP 3 – ga õlatreeningu ajal oma lemmikmuusikat, tegid nad iga harjutuse korral keskmiselt 1 – 2 kordust rohkem, kui treenides ilma muusikata (täpselt samad harjutused, sama järjekord jne.).

Kui muusikat kuulad, siis läheb korduste lugemine sassi ja teed igaks juhuks veel mõne korduse, et kindlam oleks. :rolleyes:

"sveitsi sõltumatu instituut" viis jällegi läbi uuringu, mille tulemusel jõudsid nad arusaamisele, et MP3 põlvkond on tulevikus "kurtidepõlvkond". minu tasuta investeerimisnõuanne: investeerige kuuldeaparaate tootvate firmade aktsiatesse!!!

Muudetud kasutaja paprica poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi kõrvaklapidega ei meeldi üldse muusikat kuulata jõusaalis, joostes aga täitsa hea. Jõusaalis meeldiks kuulata muusikat makist, aga kahjuks ei saa valida seal laule ja voluumi tugevust enda soovi järgi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9. Parim viis põletamaks jõutreeningut tehes rasva – suur raskus lühikeste puhkepausidega.

"tähendaaaab... nats vastupidi ?et rasva põletada ja jõutreeningut teha peaks nagu olema v nii see lause võttis mul juhtme nii kokku"

Vastupidi??? Võta sõbrapoiss kaasa ja minge kükkige. Tehke alustuseks ette mõned soojendusseeriad ning siis pange kangile 110 - 120 kg (kõik seeriad sama raskus) ja tehke kuueseid seeriaid. Kükkige korda mööda nii, et kui üks seeria lõpetab, siis teine läheb ja kohe alustab. Ja proovige selliselt kumbki 10 seeriat!!! Kükid tehke ilusa tehnikaga ja korralikud ning sügavad!!!

Ma arvan, et kui selle läbi teete, siis küsimusi ei teki mida selle punktiga öelda taheti. Energiakulu juba treeningu ajal ning järeltõuge treeningu järgseteks hetkedeks on sedavõrd suur, et enamus tegelasi pärast sellist 10 - t seeriat oma treeningut lõpuni viia ei suuda!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
9. Parim viis põletamaks jõutreeningut tehes rasva – suur raskus lühikeste puhkepausidega.

"tähendaaaab... nats vastupidi ?et rasva põletada ja jõutreeningut teha peaks nagu olema v nii see lause võttis mul juhtme nii kokku"

Vastupidi??? Võta sõbrapoiss kaasa ja minge kükkige. Tehke alustuseks ette mõned soojendusseeriad ning siis pange kangile 110 - 120 kg (kõik seeriad sama raskus) ja tehke kuueseid seeriaid. Kükkige korda mööda nii, et kui üks seeria lõpetab, siis teine läheb ja kohe alustab. Ja proovige selliselt kumbki 10 seeriat!!! Kükid tehke ilusa tehnikaga ja korralikud ning sügavad!!!

Ma arvan, et kui selle läbi teete, siis küsimusi ei teki mida selle punktiga öelda taheti. Energiakulu juba treeningu ajal ning järeltõuge treeningu järgseteks hetkedeks on sedavõrd suur, et enamus tegelasi pärast sellist 10 - t seeriat oma treeningut lõpuni viia ei suuda!!!

Mulle tundub, et mõeldi seda, et seda lauset võib lugeda umbes nii... keegi põletab jõutreeningut, samal ajal tehes rasva :rolleyes:

Aga muidu parim artikkel vist üldse, peaaegu nii, et algaja loeb selle läbi ja on valmis saali minema! Ten points Oskar!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
9. Parim viis põletamaks jõutreeningut tehes rasva – suur raskus lühikeste puhkepausidega.

"tähendaaaab... nats vastupidi ?et rasva põletada ja jõutreeningut teha peaks nagu olema v nii see lause võttis mul juhtme nii kokku"

Vastupidi??? Võta sõbrapoiss kaasa ja minge kükkige. Tehke alustuseks ette mõned soojendusseeriad ning siis pange kangile 110 - 120 kg (kõik seeriad sama raskus) ja tehke kuueseid seeriaid. Kükkige korda mööda nii, et kui üks seeria lõpetab, siis teine läheb ja kohe alustab. Ja proovige selliselt kumbki 10 seeriat!!! Kükid tehke ilusa tehnikaga ja korralikud ning sügavad!!!

Ma arvan, et kui selle läbi teete, siis küsimusi ei teki mida selle punktiga öelda taheti. Energiakulu juba treeningu ajal ning järeltõuge treeningu järgseteks hetkedeks on sedavõrd suur, et enamus tegelasi pärast sellist 10 - t seeriat oma treeningut lõpuni viia ei suuda!!!

no äkki loeksite mu postitust ikka otsast lõpuni, enne kui siunama tuleksite?

mõte oli et et rasva põletada ja jõutreeningut teha, teil oli kirjas õletamaks jõutreeningut tehes rasva. Lause on imelik, vastupidi sõnastus. Artikli ega punkti vastu ei vaidle.

Muudetud kasutaja Tuki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on muss trennile alati abiks eriti siis kui mängib hardstyle või räpp. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on muss trennile alati abiks eriti siis kui mängib hardstyle või räpp. :D

Minu mõte täpselt!

Bonsuna, aga kuidas käitusid sina noorena jõusaalis? :rolleyes:

"10. Parim ja odavaim vahend kiirendamaks ainevahetust – jooge 2 - 3 klaasi külma vett.

Ajakirjas Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism avaldatud uurimuses leiti, et 2 – 3 klaasi külma vee joomine tühja kõhuga kiirendas ainevahetuse kiirust 30% võrra. Pidevaks rasvade põletamiseks ja põlemiseks tehke seda mitu korda päevas."

Selline viis ei mõju ju tervisele eriti hästi, eriti, kui elad sellises riigis, kus on enamus ajast külm. Olen näinud, et USA kulturistide treeningvideotes juuaks alati kõiki jooke külmalt koos jääga, aga kas siinsed kulturistid kasutavad ka samat nippi ainevahetuse kiirendamiseks, suvel näiteks, kui ültse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×