Jump to content
Angelo

Kõhulihased

Recommended Posts

Siin ongi kombeks nii, et kui kirjutada ei oska, siis ei vasta sulle keegi.

( Ma ei vihjanud kellegile )

Igapäev on normaalne, vendv vist isegi märkis seda. B)

Vendv ongi üks imelik loom :unsure: . Tema keha talub seda, kui muidu pole küll mõtet neid nii tihti teha. 2 x nädalas piisab sulle küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EI SIIN POLE MIDAGI MA HAKKAN KA IGAP2EV TEGEMA B) ma juba mingi 2.5 a tegelen trenniga suudan küll .NO PAIN NO GAIN:d

NO PAIN NO GAIN küll jah, aga selles spordis tuleb kasutada ikka mõistust kah :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu korda nädalas oleks kõige efektiivsem kõhulihaseid treenida?( mingi 3 korda kuskil w ,ülepäeva?

tee 2x nädalas, siis arenevad räigelt, kui teed kolm siis natuke, aga kõik muud variandid ei aita midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tee 2x nädalas, siis arenevad räigelt, kui teed kolm siis natuke, aga kõik muud variandid ei aita midagi!

individuaalne asi, vendv on vägagi mitu korda kirjutanud, et just tema käest tullakse küsima kuidas nii hea kõhu saanud oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
individuaalne asi, vendv on vägagi mitu korda kirjutanud, et just tema käest tullakse küsima kuidas nii hea kõhu saanud oled.

Et eeldades siis, et kui kõik teevad seda sama programmi, siis kõigil nad ühesugused we B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et eeldades siis, et kui kõik teevad seda sama programmi, siis kõigil nad ühesugused we B)

ei, ma ei mõelnud seda. pigem seda, et osadel ple nii head kõhtu kui vendv'l ja küsitakse kuidas saada kõht paremaks vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tsiteerin ühte kõhulihatse artiklit:

Kõhulihased taastuvad treeningust suhteliselt kiirelt. Kui reielihased võivad pärast kõva treeningut mitu päeva valutada, toibuvad kõhulihased enamast nii 48 tunniga. Hea reegel on see, et kui kõhulihased on ikka veel eelmisest treeningust valulikud, ei ole veel aeg neid treenida.

Efektiivne treeningkava võiks koosneda kolmest korrast kõhulihaste trennist nädalas, mis laseb 48 tundi lihasel vahepeal puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ületreeningu oht on alati olemas.

Kuigi öeldakse just, et tee samu harjutusi peale, siis kaob valu ära. Aga ma arvan, et see täiesti vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×