Jump to content
punu

küüned kihistuvad

Recommended Posts

Mis aine puudusele see viitab, kui küüned järsku oluliselt rohkem kihistuma hakkavad kui varem? Ja kas on vahet, et kas nad kihistuvad, lõhenevad või murduvad (st et kas need nähtused viitavad erinevate ainete puudusele - mul ainult kihistuvad)? See on küll selline tibiteema, aga Oldman tundub biokeemiat hästi jagavat..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nohh, ma praegu googeldades leidsin, et ka nt stressi võib süüdistada. Seoses sellega, et loodan paari kuu pärast kahe erineva eriala kvalifikatsiooni võrra rikkam olla kui praegu, võib hetkel mõningast stressi täheldada küll. Ja jätke meelde, et l*****ö on ropp sõna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis aine puudusele see viitab, kui küüned järsku oluliselt rohkem kihistuma hakkavad kui varem? Ja kas on vahet, et kas nad kihistuvad, lõhenevad või murduvad (st et kas need nähtused viitavad erinevate ainete puudusele - mul ainult kihistuvad)? See on küll selline tibiteema, aga Oldman tundub biokeemiat hästi jagavat..

Vitamiinide A, B, C, D, E, biotiin, raua, seleeni, räni ja tsingi puudus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nohh, ma praegu googeldades leidsin, et ka nt stressi võib süüdistada. Seoses sellega, et loodan paari kuu pärast kahe erineva eriala kvalifikatsiooni võrra rikkam olla kui praegu, võib hetkel mõningast stressi täheldada küll. Ja jätke meelde, et l*****ö on ropp sõna!

Järelikult organismi kurnatus, soovitus B-vitamiinide kompleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×