Jump to content
nep-300

Tärklis?

Recommended Posts

Kuna tärklis on süsivesik ja see imendub aeglasti. B)

Siis oleks küsimus selline et ka tärklist(kartuli tärklist) võiks tarbida süsivesiku pulbri asemel või mitte?

Tänades! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tärklis on süsivesik ja see imendub aeglasti. B)

Siis oleks küsimus selline et ka tärklist(kartuli tärklist) võiks tarbida süsivesiku pulbri asemel või mitte?

Tänades! :ph34r:

ja ei tea kuna sul süsivesikupulbrit vaja on? vean kihla et enne magama minekut :unsure:

süsivesikupulber peale trenni, sest see KIIIRE ja tärklis ei sobi peale trenni sest see AEGLANEEE ja mujal küll pole pulbri nöeol süsivesikuid vaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui tärklis segada mõne lühema ahela süsivesikuga et kas siis oleks kasulik kuna üks osa süsiveikuid imendub varem ja teine osa hiljam oleks süsivesikutega varustamine pidev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui tärklis segada mõne lühema ahela süsivesikuga et kas siis oleks kasulik kuna üks osa süsiveikuid imendub varem ja teine osa hiljam oleks süsivesikutega varustamine pidev...

milleks pidev süsivesikutega varustamine? Üldiselt annavad süsivesikud sulle uimase ja unise tunde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
milleks pidev süsivesikutega varustamine? Üldiselt annavad süsivesikud sulle uimase ja unise tunde.

vaevalt, kui liialt tarbid siis võibolla, kui ikka pole süsivesikuid saanud siis väsimustunne jne , sööd banaani ära ja elu läheb edasi , sa liiga palju toetud fredi arusaamadele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaevalt, kui liialt tarbid siis võibolla, kui ikka pole süsivesikuid saanud siis väsimustunne jne , sööd banaani ära ja elu läheb edasi , sa liiga palju toetud fredi arusaamadele

ma ei usu, et need on tema "arusaamad". Ta on väga tark inimene. Kuna mul pole teist tarka allikat, mis väidaks vastupidist, usaldan ma teda.

Ikkagi, miks pidev süsikatega varustamine, mida see annab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei usu, et need on tema "arusaamad". Ta on väga tark inimene. Kuna mul pole teist tarka allikat, mis väidaks vastupidist, usaldan ma teda.

Ikkagi, miks pidev süsikatega varustamine, mida see annab?

Kust seda välja loed et pidev hea? ma ütlesin et süsivesikud teevad erksaks, kui pole pikka aega söönud, mitte uniseks , sa oled lugenud freedi värke mujal ka kui selles foorumis?Kindlasti ta üks targimaid Eestis, kuid miks tipud ikkagi aastaläbi süsikaid söövad jne? Võibolla eksin, aga küsimus siis kulturistidele, kas keegi on freedi varjanti proovinud? Vbl tõesti vahelduseks , kui klassikaline dieet ei mõju või tüdimus, aga vasukaja selle varjändi puhul on kesine, nii et mina ei julgeks seda soovitada kui konkreetseid tulemusi pole jne, ütle mõni või copy kuskilt, vbl pole tähele pannud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust seda välja loed et pidev hea? ma ütlesin et süsivesikud teevad erksaks, kui pole pikka aega söönud, mitte uniseks , sa oled lugenud freedi värke mujal ka kui selles foorumis?Kindlasti ta üks targimaid Eestis, kuid miks tipud ikkagi aastaläbi süsikaid söövad jne? Võibolla eksin, aga küsimus siis kulturistidele, kas keegi on freedi varjanti proovinud? Vbl tõesti vahelduseks , kui klassikaline dieet ei mõju või tüdimus, aga vasukaja selle varjändi puhul on kesine, nii et mina ei julgeks seda soovitada kui konkreetseid tulemusi pole jne, ütle mõni või copy kuskilt, vbl pole tähele pannud?

ei ma ei ütlegi, et hea v paha, ma lihtsalt küsin milleks see vajalik on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust seda välja loed et pidev hea? ma ütlesin et süsivesikud teevad erksaks, kui pole pikka aega söönud, mitte uniseks , sa oled lugenud freedi värke mujal ka kui selles foorumis?Kindlasti ta üks targimaid Eestis, kuid miks tipud ikkagi aastaläbi süsikaid söövad jne? Võibolla eksin, aga küsimus siis kulturistidele, kas keegi on freedi varjanti proovinud? Vbl tõesti vahelduseks , kui klassikaline dieet ei mõju või tüdimus, aga vasukaja selle varjändi puhul on kesine, nii et mina ei julgeks seda soovitada kui konkreetseid tulemusi pole jne, ütle mõni või copy kuskilt, vbl pole tähele pannud?

Sa räägid asjadest, millest sul eriti aimu ei ole.

Ma soovitan sulle seda:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4337

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust seda välja loed et pidev hea? ma ütlesin et süsivesikud teevad erksaks, kui pole pikka aega söönud, mitte uniseks , sa oled lugenud freedi värke mujal ka kui selles foorumis?Kindlasti ta üks targimaid Eestis, kuid miks tipud ikkagi aastaläbi süsikaid söövad jne? Võibolla eksin, aga küsimus siis kulturistidele, kas keegi on freedi varjanti proovinud? Vbl tõesti vahelduseks , kui klassikaline dieet ei mõju või tüdimus, aga vasukaja selle varjändi puhul on kesine, nii et mina ei julgeks seda soovitada kui konkreetseid tulemusi pole jne, ütle mõni või copy kuskilt, vbl pole tähele pannud?

Mis sa arvad, et Fredi soovitusi kasutades on su süsivesikute tarbimine 0 lähedane we. Ka tema soovitusete järgi kasutad sa kulturistina vahetult enne ja peale treeninguid süsivesikuid suht korralikult. Kui on treeningvabad päevad siis on nad jah suht madalal. Kuid too mulle üks põhjus, miks ma peaks neid treeningvabadel päevadel suuremas koguses tarbima ????? Ise laksan ka neid trenni tehes päris korralikult, kuid muul ajal on nad suht madalal B)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa arvad, et Fredi soovitusi kasutades on su süsivesikute tarbimine 0 lähedane we. Ka tema soovitusete järgi kasutad sa kulturistina vahetult enne ja peale treeninguid süsivesikuid suht korralikult. Kui on treeningvabad päevad siis on nad jah suht madalal. Kuid too mulle üks põhjus, miks ma peaks neid treeningvabadel päevadel suuremas koguses tarbima ????? Ise laksan ka neid trenni tehes päris korralikult, kuid muul ajal on nad suht madalal B)

kust sa jälle loed et 0? lihtsalt hommiku pole süsivesikuid ja kasvab iga toidukorraga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tärklis on süsivesik ja see imendub aeglasti. B)

Siis oleks küsimus selline et ka tärklist(kartuli tärklist) võiks tarbida süsivesiku pulbri asemel või mitte?

Tänades! :unsure:

tärklist süsivesiku pulbri asemel? tärklis ise ongi süsivesku pulber ju, mis asemel siis?

veel on olemas viinamarjasuhkur-glükoos dextrose, puuviljasuhkur fruktoos, maltodextrine (vist maisist tehtud tärklis), piimasuhkur-laktoos, tavaline suhkur

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:unsure::ph34r: Kurrjam küll! Uimasust mina ei tunne, küll aga tangin süsivesikuid terve päeva vältel iga söögikorraga B)

Päris juhm vend jah?

PS! Kas pidevad süsivesikud hoiavad insuliini eritumise nii kõrgel ja selline eritumine mõjub veresuhkrule halvasti?

Aga näiteks, kui ma terve eelneva päeva olen süsivesikuid tarbinud, trenn on alles õhtul. Siis kas need eelnevalt tarbitud süsivesikud mida ma söön tunde enne trenni ja kuidagi lihastööks ära ei kasuta, siis kas need päeva varasemad süsivesikud talletuvad varurasvana või lähevad täielikult käiku õhtuses trennis?

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tärklis on süsivesik ja see imendub aeglasti. B)

Siis oleks küsimus selline et ka tärklist(kartuli tärklist) võiks tarbida süsivesiku pulbri asemel või mitte?

Tänades! :unsure:

Pole see tärklis nii aeglane midagi, ja vabalt sobib minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:unsure::ph34r: Kurrjam küll! Uimasust mina ei tunne, küll aga tangin süsivesikuid terve päeva vältel iga söögikorraga B)

Päris juhm vend jah?

PS! Kas pidevad süsivesikud hoiavad insuliini eritumise nii kõrgel ja selline eritumine mõjub veresuhkrule halvasti?

Aga näiteks, kui ma terve eelneva päeva olen süsivesikuid tarbinud, trenn on alles õhtul. Siis kas need eelnevalt tarbitud süsivesikud mida ma söön tunde enne trenni ja kuidagi lihastööks ära ei kasuta, siis kas need päeva varasemad süsivesikud talletuvad varurasvana või lähevad täielikult käiku õhtuses trennis?

ei tea palju sul toidukorde on et pidevalt tangid? kui mõõdukalt iga toidukorraga saad süsivesikuid siis ei lähe rasva ja oleneb trennist, kas kulutad ära.Kui glükogeeni varud on täis, siis läheb ülejäänud süska rasva.

loogiline et mõjub halvasti kui iga tunni tagant sööd banaani vms, kui iga 4 tunni tagant 60-100g aeglaseid süskasid siis peaks ok olema veresuhkruga.Mõõda enda veresuhkurt 3.5-4.5 okey tase.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei tea palju sul toidukorde on et pidevalt tangid? kui mõõdukalt iga toidukorraga saad süsivesikuid siis ei lähe rasva ja oleneb trennist, kas kulutad ära.Kui glükogeeni varud on täis, siis läheb ülejäänud süska rasva.

loogiline et mõjub halvasti kui iga tunni tagant sööd banaani vms, kui iga 4 tunni tagant 60-100g aeglaseid süskasid siis peaks ok olema veresuhkruga.Mõõda enda veresuhkurt 3.5-4.5 okey tase.

No küll sa võid lahmida. B)

Veresuhkru tase tühja kõhuga meestel referentsväärtus 4,2-6,2 mmol/l.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei tea palju sul toidukorde on et pidevalt tangid? kui mõõdukalt iga toidukorraga saad süsivesikuid siis ei lähe rasva ja oleneb trennist, kas kulutad ära.Kui glükogeeni varud on täis, siis läheb ülejäänud süska rasva.

loogiline et mõjub halvasti kui iga tunni tagant sööd banaani vms, kui iga 4 tunni tagant 60-100g aeglaseid süskasid siis peaks ok olema veresuhkruga.Mõõda enda veresuhkurt 3.5-4.5 okey tase.

Toitun muidu iga 2-2.5 tunni tagant:

7.15 hommikul

9.30 joon koolis keefiri+ 1 või 2 puuvilja

11.45 kooli lõuna

14.00 joon jälle keefiri B)

5. toidukord enne trenni

6.toidukord trennijärgne taastusjook

Siis tuleb mahukas õhtusöök

Enne magamaminekut valgujook

8 toidukorda! Tõenäoliselt on seda palju eks? Endal muidu vanust 17, kaal 68, pikkust ligi 170 cm. Eesmärgiks tervis ja mõõdukalt lihaseline vorm.

Mis muidu Ralf ja Fred arvavad?

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitun muidu iga 2-2.5 tunni tagant:

7.15 hommikul

9.30 joon koolis keefiri+ 1 või 2 puuvilja

11.45 kooli lõuna

14.00 joon jälle keefiri B)

5. toidukord enne trenni

6.toidukord trennijärgne taastusjook

Siis tuleb mahukas õhtusöök

Enne magamaminekut valgujook

8 toidukorda! Tõenäoliselt on seda palju eks? Endal muidu vanust 17, kaal 68, pikkust ligi 170 cm. Eesmärgiks tervis ja mõõdukalt lihaseline vorm.

Mis muidu Ralf ja Fred arvavad?

Sinu päevane kaloraaž võiks olla 2700 kcal. See võiks koosneda:

2g valku/kehakaalu kg kohta ca 135g

1,5g rasvu/kg kohta ca 105g

4 g süsivesikuid/kg kohta ca 280g

Jaga see 4-5 toidukorra vahel ära, põhiosa süsivesikuid koolis ja peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu päevane kaloraaž võiks olla 2700 kcal. See võiks koosneda:

2g valku/kehakaalu kg kohta ca 135g

1,5g rasvu/kg kohta ca 105g

4 g süsivesikuid/kg kohta ca 280g

Jaga see 4-5 toidukorra vahel ära, põhiosa süsivesikuid koolis ja peale trenni.

põhiosa koolis sellepärast, et see on paratamtus, et kooli toit sisaldab suure portsu süsivesikuid, või on hea süüa päeva keskel süsivesikuid? Ise eelistaks valku, et peale sööki tundides ärkvel püsida, enamus klassist laskub suht unemaale peale sööki :unsure: Ma lihtsalt küsin, et end harida sellel teemal. Postitus pole etteheitva või mingi muu taolise suunaga B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhiosa koolis sellepärast, et see on paratamtus, et kooli toit sisaldab suure portsu süsivesikuid, või on hea süüa päeva keskel süsivesikuid? Ise eelistaks valku, et peale sööki tundides ärkvel püsida, enamus klassist laskub suht unemaale peale sööki :unsure: Ma lihtsalt küsin, et end harida sellel teemal. Postitus pole etteheitva või mingi muu taolise suunaga B)

Koolitoidu puhul on see paratamatus, Aga kui süüa taldrikult enne liha (valgud) ja siis süsivesikud, ei tohiks uneprobleemi eriti tekkida. Kuna süsivesikute osakaal kavas on tagasihoidlik, siis päeva keskel s/v söömine täiendab glükogeenivarusid ja tagab energia ka õhtuseks treeninguks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koolitoidu puhul on see paratamatus, Aga kui süüa taldrikult enne liha (valgud) ja siis süsivesikud, ei tohiks uneprobleemi eriti tekkida. Kuna süsivesikute osakaal kavas on tagasihoidlik, siis päeva keskel s/v söömine täiendab glükogeenivarusid ja tagab energia ka õhtuseks treeninguks.

Oh, siis ma olen õigesti teinud, kui olen seni alati liha esimesena söönud, siis tärkliselise toidu ja tagatipuks salati.

Igatahes, aitäh ka eelneva kaloraaži koosluse eest. Tegin juba omale vastava kava, mida ja kui palju toitaineid erinevatel toidukordadel tarbida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×