Jump to content
MEE

Kuhu oleks veel MMA klubi vaja?

Recommended Posts

Ütleme näiteks, et saab vähemalt 10-se grupi kokku, organiseerib saali, ööbimise treeneritele nv-ks, rahad ja esimesed koolitused. Siis peale seda hakatakse iseseisvalt treenima ja pidevalt saab siis uusi koolitusi (vastavalt vajadusele) ? On mingid nõudmised ka inimesele, kes asja käima hakkab lükkama ja juhtima ?

Koolitusi saab pidevalt ikka juurde. Koolituste sisu ja sageduse üle oskab paremini vastata "jrx"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme näiteks, et saab vähemalt 10-se grupi kokku, organiseerib saali, ööbimise treeneritele nv-ks, rahad ja esimesed koolitused. Siis peale seda hakatakse iseseisvalt treenima ja pidevalt saab siis uusi koolitusi (vastavalt vajadusele) ? On mingid nõudmised ka inimesele, kes asja käima hakkab lükkama ja juhtima ?

Koolituste sisu, sagedus ning täpne ülesehitus on jällegi kokkulepte küsimus ning sõltub palju ka inimese olemasolevatest oskustest. Kui on võitlusaladel eelnevalt täiesti "0", siis tuleb asjale läheneda ühtemoodi, aga kui näiteks on maadelnud asjalikult 5 aastat, siis on asi natuke teine.

Nõudmised - kujuta ette, mis omadusi läheb vaja ühel inimesel, kes peab vedama klubi, teisi treenima ning ala arendama - täpselt sellised need nõudmised ongi B) [siia kirjuta kõik need positiivsed omadused, mis sa tavaliselt tööd otsides oma CV-sse lisad :unsure:]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen teadlik, et tallinnas juba tegelikult üks trenn on, aga leian et võiks veel lisaks olla kesklinna või pirita poole. Oleks kindlasti huvitatud. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arkta - Tallinna suhtes on probleem ja küsimus pigem saaliaegades ja -hindades.

Peetrike - põhimõtteliselt on jah nii. Eks me oleme ju ise ka kunagi oma käe peal alustanud ja polnud miskit hirmsat... kui päris ise jalgratast ei pea leiutama, siis on veelgi lihtsam:)

Kaks põhilist omadust, mis sellel "kohapealsel entusiastil" olema peaks on tahe seda sporti teha ja tahe ja suutlikkus enda teadmisi teistega jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistlusspordi tasemel on väga hea team kahjuks hetkel ainult Tartus. Tallinnas käib hetkel reformeerimine. Pärnu trennides ei ole ma ise osalenud aga seal toimub ka midagi :D

Võistlusspordi tasemel? Kas see tähendab seda, et mina kes ma ei ole varem MMA-ga kokku puutunud, küll kickboxiga, siis ei saa treeningutest osa võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistlusspordi tasemel? Kas see tähendab seda, et mina kes ma ei ole varem MMA-ga kokku puutunud, küll kickboxiga, siis ei saa treeningutest osa võtta?

Püsti- ja maasmaadluse baas on ikka soovitav enne läbida kui võistlejatega koos treenima hakkad. Baasi saad läbida samas klubis muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hela tõsimeelsed treenijad.

Tekkis mõte uurida, et kuidas on lood üldse MMA huviga erinevates linnades. St olen erinevaid signaale saanud kuhu võiks tulla treenereid välja õpetama, et ka Eesti väiksemates linnades oleks võimalik seda võimast sporti harrastada.

Linna nime kirjutades võiks paari sõnaga põhjendada ka.

Arutelu on avatud, niiet filosofeerida võib ka.

MEE

Rakvere v6ix kindlasti.Siis ma hakkax kohe k2ima,MMA yx mu lemmikuid ja youtubes vahin ja telekast seda UFC-d pingsalt. Ja siis m6tlesin ,et mis ma pean nyyd kuskile v2lismaale minema sellex ,et sellega tegelda.Aga tuli v2lja hoopis ,et tallinnas, tartus ja p2rnus on.V2ga 5+ olex kui rakveresse ka tulex siis ei peax 2ra kolima!!!!!!Ja ma arvan ,et rakveres ma ei ole ainuke huviline kes sellega tegeleda tahax!!!!raudselt tasub 2ra!!!!!:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rakvere v6ix kindlasti.Siis ma hakkax kohe k2ima,MMA yx mu lemmikuid ja youtubes vahin ja telekast seda UFC-d pingsalt. Ja siis m6tlesin ,et mis ma pean nyyd kuskile v2lismaale minema sellex ,et sellega tegelda.Aga tuli v2lja hoopis ,et tallinnas, tartus ja p2rnus on.V2ga 5+ olex kui rakveresse ka tulex siis ei peax 2ra kolima!!!!!!Ja ma arvan ,et rakveres ma ei ole ainuke huviline kes sellega tegeleda tahax!!!!raudselt tasub 2ra!!!!!:huh:

Ups sry rakveres asi k2ib juba!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin seda öelda, et Tartus käiks kõvasti rohkem inimesi, aga paljud loobuvad juba baaskursustest, sest Falco võitlushall on selline peldik, pesemisvõimalused on nullilähedased (kui pool tundi ootad, siis saad ennast pesta), koristaja võiks seal ka olla, garderoobis ja dushi all käin mina ainult plätudega. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen teadlik, et tallinnas juba tegelikult üks trenn on, aga leian et võiks veel lisaks olla kesklinna või pirita poole. Oleks kindlasti huvitatud. :huh:

+1 Viimsi või pirita kanti võiks küll midagi tulla!!! Siinkandis pole nagu midagi mida teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
+1 Viimsi või pirita kanti võiks küll midagi tulla!!! Siinkandis pole nagu midagi mida teha!

Kas sa põhimõtteliselt ei välju Viimsi-Pirita piiridest? Mustamäe pole ju nii kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa põhimõtteliselt ei välju Viimsi-Pirita piiridest? Mustamäe pole ju nii kaugel.

Põhimõtteliselt on mustamäe siiski väga kaugel, kui sa viimsis elad ja pead bussiga mustamäele trenni sõitma. Edasi tagasi minek läheb kokku minul isiklikult umbes 3 tundi. Paraku pole viimsi kandis ka häid alternatiive, seega arvatavasti oleks ikka tahtjaid. Eks see ole tegelikult suhteliselt mõttetu vaidlus, kas on kaugel või mitte :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rakvere raudselt, tegijaid ja huvilisi rohkem kui vaja!

No hoolitse siis selle eest et nad kõik seminaril kohal oleksid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav et minuni see info pole jõudnud,et Rakveres juba käivad treeningud...mul tuttavaid päris palju kes võivad sellest huvitatud olla ja mina ise ka:)

Levita sõna siis ja laupäeval kohtume:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×