Jump to content
kr1s

Algajale paar õpetust ?

Recommended Posts

Tervist,

Nimelt olin siin paar aastat arvutisõltuvuses ja võtsin juurde pea 15 kilo, mure on nüüd selline et oleks vaja tõsiselt välimusele rõhku panna, ei ma ei taha saada kulturistiks lihtsalt magu on suureks läinud ja kõht ees, mida peaks tegema ?

Varem tegin eluaeg trenni ( kergejõustik ) ja väike lihasalge on ikka olemas.

Sõin ja jõin siin vahepeal kõikke mis ette anti.

Mis oleks parim viis ?

Endale oleks väga meeltmööda näiteks ujumine ja selline.

Pakki kui sellist väga ei olegi, rohkem rasv ja asjad.

Mida tegema peaks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ujumine meeldib, palun, ujumine on väga hea. On sul seal ujumistrenni ka ?

Unustasin jah mainida, et elan siin Tallinnas pääsküla kandis.

Trenni on aga ma ei tea kas on aega kellapealt kohal käia, ja natuke olen ujumisega tegelenud ehk küll hakkama saab.

Muidu olen 174 pikk ja kaalun ~75kg, vanus kohe 18.

Ning kuidas sauna on peale ujumist ja üldse ?

Vahepeal tarbisin suhteliselt palju alkoholi ka, eks sellest ka kaalutõus tingitud, nüüd aitab sellest jamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Nimelt olin siin paar aastat arvutisõltuvuses ja võtsin juurde pea 15 kilo, mure on nüüd selline et oleks vaja tõsiselt välimusele rõhku panna, ei ma ei taha saada kulturistiks lihtsalt magu on suureks läinud ja kõht ees, mida peaks tegema ?

Varem tegin eluaeg trenni ( kergejõustik ) ja väike lihasalge on ikka olemas.

Sõin ja jõin siin vahepeal kõikke mis ette anti.

Mis oleks parim viis ?

Endale oleks väga meeltmööda näiteks ujumine ja selline.

Pakki kui sellist väga ei olegi, rohkem rasv ja asjad.

Mida tegema peaks ?

Ma ei taha midagi paha pärast öelda, aga kui sa suutsid olla paar aastat arvutisõltlane, siis arvan, et suudad ka siin fitness.ee's lugeda artikleid, kasutada tööriistu ja lugeda foorumit, kuid jälgi, et vana viga tagasi ei tuleks, st. et 1h uurida siin infot on piisav, sest siinse info seedimiseks läheb ka nats aega, korraga tundide kaupa siin lugeda pole mõttet, sest lõpuks ei saa sa midagi aru ja kui hakkad asja juba veits jagama ja tekib asjalikke küsimusi, siis küsi! Miks selline soovitus, no sellepärast, et inimene tundes oma keha kõige paremini ja omades teadmisi selle muutmiseks, võib saavutada palju enamat, kui tuimalt käsku/soovitusi täites, aga jah see on sinu asi, kui väga sa end käsile tahad võtta ja viitsid tegeleda. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige alustala on ikkagi toitumine, väga tähtis on mida, kui palju ja kui tihti sööd. Kui veel korralikult trenni ka teed, siis on effekt veelgi parem ja kiirem. Ujuda võid muidugi ka, aga soovitaks ka jõusaalis käia, algul 2-3 korda nädalas kõik lihased läbi, mitte täiesti 100%-ga, natuke tagasihoidlikumalt esialgu, põhimõtteliselt poleks probleem näiteks 10 kg suveks (mitte küll päris suve alguseks, see oleks liiga kiire muutus keha jaoks) maha võtta, kuid sel juhul pead enda vastu VÄGA range olema. B)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Trenn ikka trenn eelkõige,

See on enda asi ka, peab olema jõudu teha seda,

Mitte seda jõudu et tõsta kange jms .

vaid jõudu millega suudad vastu panna liigsöömisele ja end vaos suudad hoida,

Ära söö pärast kuute jms,

Samuti söö hommikuti õhtuti ja ka lõunati .

Sellest pole kasu et näljutad, see ainult aeglustab ainevahetust.

Muudetud kasutaja Mdfda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×