Jump to content
wawe

jõusaal

Recommended Posts

Tere!

Sooviks hakata käima jõusaalis,aga olen alles 14.Lihtsalt kuidagi imelik oleks täiskasvand meeste kõrval trenni teha.

Kui hakkaksingi jõusaalis käima,siis kas keegi oskab öelda mis jõusaal seal suht sõpruse puiestee lõpus on(metsa sees) ja kui palju seal 1 kuu maksab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe, Ei ole seal midagi imelikku. Kõik on kord sedasi alustanud. Lihtsalt, sea omale eesmärgid, alusta regulaarselt jõusaali külastamist. Sporti lähed sa ju enda pärast tegema, teistest on ju..üsna savi :) Küll näed, ajapikku harjud jõusaalis sina ja harjutakse seal ka sinuga. Ole asjalik ja ära saalis pikalt mingit masinat kinni hoia, näiteks istud seal peal, aga parasjagu harjutust ei tee. See nagu ei meeldi nendele paadunud tegijatele, kui keegi nende pühendunud tööd segab :D Ära kedagi vahtima ja imetlema ka pikalt jää, see on teistele nagu ebamugav :P

Sinu küsimusele küll ei oska vastata, ise Viljandist :D Muide, loe ikka siinset foorumit ja artikleid ka .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Sooviks hakata käima jõusaalis,aga olen alles 14.Lihtsalt kuidagi imelik oleks täiskasvand meeste kõrval trenni teha.

Kui hakkaksingi jõusaalis käima,siis kas keegi oskab öelda mis jõusaal seal suht sõpruse puiestee lõpus on(metsa sees) ja kui palju seal 1 kuu maksab?

sa mõtled ttü spordihoonet ma oletan, netis inf olemas kui palju maksab jne kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5.Jõusaal 600.- inimene/kuupääse

550.- 10 korda ( kehtib 2 kuud)

80.- treening

Üliõpilased,TTÜ teenistujad 450.-inimene/kuupääse

400.- 10 korda ( kehtib 2 kuud)

60.- treening

Jõusaal on avatud E-R 15.30-23.00; L-P 9.00-21.00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Sooviks hakata käima jõusaalis,aga olen alles 14.Lihtsalt kuidagi imelik oleks täiskasvand meeste kõrval trenni teha.

Kui hakkaksingi jõusaalis käima,siis kas keegi oskab öelda mis jõusaal seal suht sõpruse puiestee lõpus on(metsa sees) ja kui palju seal 1 kuu maksab?

kui mulle poleks lolli juttu aetud et jõusaal paneb kasvu kinni jne, siis oleksin kümpaselt juba läinud aga jah lollid müüdid välja mõeldud selleks et lapsi eemale tõugata, see on tähtis et nad ennast seal ära ei vigastaks aga mitte kõikide inimesete puhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen 17, ka mitte just täiskasvanu päris, kuid jõusaalis käib minust tükkmaa nooremaidki. Ei vaadata midagi imelikult kui oled seal normaalselt ja lolli mängima ei lähe, mida väga vähesed õnneks teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõikide vastuse eest,eks hakkan siis jõusaalis käima,aga kas keegi oskab mõnda head jõusaali soovitada?Elan Tallinnas Kristiine kandis.Peale planet spordi vms. ei tea läheduses ühtegi jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan sulle Reval sporti jõusaali. seal on 350.- krooni kuu, 3 korda nädalas saad käia ning lisaks on seal ka hea treener, kes on sulle igati toeks.

annab sulle treeningkava, kerge toitumiskava jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

S6puka l6pus on Fittest (tehnikaylikooli spordikompleks), kus peaks praegu olema p2ris soodne pakkuminegi. Teine on seal l2hedal veel Trummi j6usaal. Hea saal ja midagi 500 kanti oli kuu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×