Jump to content
Aken

Kõrge pulss ja nõrkus

Recommended Posts

Haiglas uuriti seda ja õnneks ei olnud. Nüüd pean hoiduma füüsilisest koormusest, et seda ei tekiks. Sellise väsimuse ja kiire pulsi tõusu põhjuseks ongi mandlid. Tahaks juba nendest lahti saada, kuid peale operatsiooni saab süüa ainult vedelat ja kaal langeb kiiresti.

käisin alles kurguarstil ja arst ütles mulle et võid trenni teha, kuigi mandlid mäda juba paar kuud, kes neid arste ikka teab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina oma kogemusest küll trenni teha sul ei soovita, loll arst kes trenni lubab teha haigete mandlitega. Mul ka kurgumandlid valutasid kuu alguses, asi sai korda ja 1 nädal peale seda hakkasin trenni tegema. Kohe oli aru saada, et selline väsimus on koguaeg. Kui vanasti oli esmaspäev rõõmus trenni päev, sai rinnalt suruda jne, siis nüüd läksin väsimusega trenni ja ka raskused olid väiksemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina oma kogemusest küll trenni teha sul ei soovita, loll arst kes trenni lubab teha haigete mandlitega. Mul ka kurgumandlid valutasid kuu alguses, asi sai korda ja 1 nädal peale seda hakkasin trenni tegema. Kohe oli aru saada, et selline väsimus on koguaeg. Kui vanasti oli esmaspäev rõõmus trenni päev, sai rinnalt suruda jne, siis nüüd läksin väsimusega trenni ja ka raskused olid väiksemad.

noja, ma ei viitsi uksest väljagi minna kui koju jõuan, lihtsalt istuks ei jõua muud :unsure:

aga kurat üle kahe kuu pole trenni saanud teha ja lõikus 2 kuu pärast B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

* sagedased probleemid kurguga; angiinid 3 - 4 korda aastas

* mädakorgid mandlitel

* halb hingeôhk (krüptidest eritub mäda)

* suurenenud lümfisôlmed kaelal

* kergelt kôrgenenud temperatuur

* jôudluse langus, kiire väsimine

* liigesevalud

* südamerütmihäired

* harvem ka neerude probleemid

Minul oli nendest sümptomitest vaid mädakorgid mandlitel ja jõudluse langus ning kiire väsimine. Kurgumandlid ei valuta mul ja selletõttu ei osanud kartagi, et neil midagi viga oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuli välja, et haiglasse minnes oli mul hoopis paanika hoog. Ravi ei pidanud vajama, kuni see elu segama ei hakka. Paar korda on veel olnud seda, näiteks täna. Nüüd vähemalt tean, et kokku ei kuku ja asi läheb üle. Loodan omal jõul asjast üle saada. Kellegil veel paanika hooge olnud ja nendest kuidagi lahti saanud ilma tablette võtmata?

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuli välja, et haiglasse minnes oli mul hoopis paanika hoog. Ravi ei pidanud vajama, kuni see elu segama ei hakka. Paar korda on veel olnud seda, näiteks täna. Nüüd vähemalt tean, et kokku ei kuku ja asi läheb üle. Loodan omal jõul asjast üle saada. Kellegil veel paanika hooge olnud ja nendest kuidagi lahti saanud ilma tablette võtmata?

Võid julgesti AD kasutada, sest paanikahood sagenevad ja süvenevad aja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne mandli oppi on tabletid välistatud, seda ütles ka arst, kes seda paanikahoogu uuris. Mul kodus mingid köited selle kohta ja seal õpetatakse, kuidas parandada olukorda, ehk aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle lühikese ajaga olen juba kaotanud 3,5kg. 60kg juurest 3,5kg kaotada on juba päris palju. Söögiisu tuleb vaikselt tagasi a kaalu ikka langeb. Kui peale paranemist nüüd trenni tegema hakata, kas siis tuleb tavaliselt kiiresti kaotatud kilod tagasi või saab see olema sama raske, kui kunagi trenni alustades?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et uuesti korralikult sööma hakates ei tohiks mingit probleemi olla uuesti kaal kiiresti üles saada.

Ma siin mõtlen, et mul ikka paar korda aastas tekivad mingid mädakolded mandlitele, aga tavaliselt kaovad peale kahte nädalat. Siiamaani pole midagi muud neist tulnud. Veidi ebamugav on aga muidu läheb elu edasi nagu ikka.

Uurisin nüüd ka veidi teemat ja veidi hämmastama pani. Tegemist pidi olema suhtkoht tõsise asjaga. et ikka kohe tervis ###### ja kohe arstide juurde opile. Igasugu väsimushood, haigused, köhad jne.

Et ikka vaja eemaldada suht tihti, muidu pidi põhjustama igasugu tervisehädasid elu lõpuni...

Praegu peeglist uurisin, tundub, et omajagu kahjustatud mandlid ka on. Vähemalt ei tundu täiesti terved, mis on ka suht loogiline, kui mälu järgi on seal mädakolle ca. 4 korda küll vist olnud.

Imelik, et muid sümptomeid pole ollagi.

Oldman - on mõtet üldse arsti juurde minna ja ennast torkida lasta, kui füüsiliselt midagi viga ei ole? Loen, et soovitatakse ära lõigata, kui on näha, et nad täiesti terved enam ei ole. Midagi, et oma originaalse funktsiooni kaotanud mandlid on kahjulikud mitte enam kasulikud või kasutud.

Lugesin, et neile opidele pidi vist mingi järjekord ka olema ja erakliinikus op pidi maksma ka oma paar tonni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle lühikese ajaga olen juba kaotanud 3,5kg. 60kg juurest 3,5kg kaotada on juba päris palju. Söögiisu tuleb vaikselt tagasi a kaalu ikka langeb. Kui peale paranemist nüüd trenni tegema hakata, kas siis tuleb tavaliselt kiiresti kaotatud kilod tagasi või saab see olema sama raske, kui kunagi trenni alustades?

Väga korraliku toitumisega tuleb ikka väga kiiresti tagasi. Pakun et näiteks kuuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et uuesti korralikult sööma hakates ei tohiks mingit probleemi olla uuesti kaal kiiresti üles saada.

Ma siin mõtlen, et mul ikka paar korda aastas tekivad mingid mädakolded mandlitele, aga tavaliselt kaovad peale kahte nädalat. Siiamaani pole midagi muud neist tulnud. Veidi ebamugav on aga muidu läheb elu edasi nagu ikka.

Uurisin nüüd ka veidi teemat ja veidi hämmastama pani. Tegemist pidi olema suhtkoht tõsise asjaga. et ikka kohe tervis ###### ja kohe arstide juurde opile. Igasugu väsimushood, haigused, köhad jne.

Et ikka vaja eemaldada suht tihti, muidu pidi põhjustama igasugu tervisehädasid elu lõpuni...

Praegu peeglist uurisin, tundub, et omajagu kahjustatud mandlid ka on. Vähemalt ei tundu täiesti terved, mis on ka suht loogiline, kui mälu järgi on seal mädakolle ca. 4 korda küll vist olnud.

Imelik, et muid sümptomeid pole ollagi.

Oldman - on mõtet üldse arsti juurde minna ja ennast torkida lasta, kui füüsiliselt midagi viga ei ole? Loen, et soovitatakse ära lõigata, kui on näha, et nad täiesti terved enam ei ole. Midagi, et oma originaalse funktsiooni kaotanud mandlid on kahjulikud mitte enam kasulikud või kasutud.

Lugesin, et neile opidele pidi vist mingi järjekord ka olema ja erakliinikus op pidi maksma ka oma paar tonni.

Krt, on asi mille pealt raha neelata..... mingi mandli opi pärast küsida ilmatuma suur summa..... on see ikka tänapäeva eesti... krt võtaks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle lühikese ajaga olen juba kaotanud 3,5kg. 60kg juurest 3,5kg kaotada on juba päris palju. Söögiisu tuleb vaikselt tagasi a kaalu ikka langeb. Kui peale paranemist nüüd trenni tegema hakata, kas siis tuleb tavaliselt kiiresti kaotatud kilod tagasi või saab see olema sama raske, kui kunagi trenni alustades?

Joo palju piima ja palveta! :) "Oi jumal, palun ära võta mult muskleid ära!" :( , sry väike must huumor käib asja juurde, siis ei lähe liiga tõsiseks!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetasin siis lõpuks haiglas. Esmaspäeval hakkas paha ja pea ringi käima. Esmaspäevast kuni tänaseni(neljapäevani) olin haiglas. Ei teadnud, et mul kurgumandlid haiged ja mädased on, ning käisin ilusti trennis edasi. Eks need 2 asja ei sobi kokku. Saalis lõi pulsi ülesse just need mandlid. Nüüd ei saa enne juulit trenni teha. Praegu on selline tunne, et aastaga treenitud kaob selle ajaga tuulde ja kaal hakkab langema. 4 korda nädalas jõusaali pidi liiga palju olema. Aeroobset ka ei suutnud ennast aastaga sundida tegema, kuid juulis, kui trenni saan jälle, käin varasema 4 korra asemel 3 korda saalis, ning teen ka aeroobset. Koormustest on ka kohustuslik.

Hea on see, et mulle tehti kõik analüüsid südamele, kopsudele, kilpnäärmele ja kõhule. Kõik on õnneks korras ja mingeid kahjustusi ei tekitanud endale.

See aastaga tehtud küll 0 ei lähe, mul oli sama jama, nüüd pool aastat ilma mandliteta ja tervis selle koha pealt hea ja jõukas on ka parem areng, aint uus jama, ninas mingid pollüübid vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüdseks langenud kokku 5 kg ja hetke kaal 54kg 173cm pikkuse juures :D Põhjuseks on mandli lõikus + sellega kaasnev mitu päeva mitte söömine. Äkki peaksin päevas korra oma valgujooki jooma, kuna tahket toitu süüa ei tohi? Võite ette kujutada kui väga tahaks juba oma magu venitada ja jõusaali minna. Eelmise aasta aprillis, kui treeninguid alustasin olin umbes samas kaalus. Kujutan ette, et trenniga tuleb see kaotatud kaal kiiresti tagasi. Praegu tahaks jubedalt liha, aga ei tohi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×