Jump to content
Aken

Kõrge pulss ja nõrkus

Recommended Posts

Täna trenni minnes oli juba veidi väsinud ja uimane olla. Peale esimest seeriat lõua tõmbamist, lõi pulsi käega katsudes kuskil 120 peale üles ja seeria vahel puhates enam alla ei läinud. Veidi uimane ja jõuetu oli olla. Sellest hoolimata tegin kõik seeriad ja harjutused seljale ära. Kusjuures jõudu lõuatõmbe ajal oli isegi rohkem, kui tavaliselt. Õlga treenida oli juba natuke parem. Seeriate vahel puhates oli aga ikka koguaeg pulss üleval. Koju jõudes oli pulss ikka üleval, tekkis kõva nõrkus ja lamasin kuskil 40 minutit, kuni asi üle läks. Millest võis küll selline halb päev oleneda? Mõnikord trennis on selline jõuetu tunne ja pea käib ringi, ei jaksa korralikult teha. Mõnikord on aga väga hea ja värske tunne ning saab endast maksimumi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitteküllaldane taastumine eelnevast treeningust. Sul ei ole just kõige paremini koostatud treening- ja toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningkava on siit võetud 4jaks jaotatud kava. Jõusaalis regulaarselt käinud aasta. Eelmise ja tänase trenni vahel oli 2 päeva.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeningkava on siit võetud 4jaks jaotatud kava. Jõusaalis regulaarselt käinud aasta. Eelmise ja tänase trenni vahel oli 2 päeva.

Mul ka tihti nii, tegelt see oleneb vist rohkem sellest millal oli su viimane ehk trenni eelne söögikord. Ntks kui ma pugin ennast liiga täis, ei suuda ennast trennis liiguta ja kui liiga vähe siis tuleb energia puudujääk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1h enne trenni sõin 400g kohupiimakreemi ja jõin ühe kohvi. Tavaliselt kohvi ei joo aga lootsin energiat saada, kuna olin suht unine. Proovisin magada ka 13 minutit, kiire oli <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1h enne trenni sõin 400g kohupiimakreemi ja jõin ühe kohvi. Tavaliselt kohvi ei joo aga lootsin energiat saada, kuna olin suht unine. Proovisin magada ka 13 minutit, kiire oli :)

Kui varem samade kavadega pole sama asja olnud, siis ehk on asi just selles kohvis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1h enne trenni sõin 400g kohupiimakreemi ja jõin ühe kohvi. Tavaliselt kohvi ei joo aga lootsin energiat saada, kuna olin suht unine. Proovisin magada ka 13 minutit, kiire oli :)

pakun, et see 13 minutit magamist tegi sind veel unisemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaliselt kohvi ei joo aga lootsin energiat saada, kuna olin suht unine.

No ma arvan, et kogu see nõrkus peitubki unisuses või mis sa ise arvad? Sinu sõnade järgi tunduvad ülejäänud aspektid korras. Eks keha oli väsinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tuttav tunne, ise vaevlesin sama probleemi all, paremaks läks siis kui nädala trenni ei teinud e siis puhkasin, see on ju suht. selge ületreening

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trennis oli jälle seeriate vahel pulss koguaeg umbkaudu 110-120 ja alla ei läinud. Alguses oli küll veidi uimane olla, kuid pärast oli trenni juba täitsa tavaline teha, kuigi pulss puhke ajal oli ikka umbes 120. Jõudu tundus isegi veidi rohkem olevat, kui tavaliselt. Arvatavasti teen väikse pausi ja järgmise trenni teen esmaspäeval

Pausi oli märtsi alguses 2 nädalat. Oli gripp ja 1 nädal peale grippi saali igaks juhuks ei tulnud.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna trennis oli jälle seeriate vahel pulss koguaeg umbkaudu 110-120 ja alla ei läinud. Alguses oli küll veidi uimane olla, kuid pärast oli trenni juba täitsa tavaline teha, kuigi pulss puhke ajal oli ikka umbes 120. Jõudu tundus isegi veidi rohkem olevat, kui tavaliselt. Arvatavasti teen väikse pausi ja järgmise trenni teen esmaspäeval

Pausi oli märtsi alguses 2 nädalat. Oli gripp ja 1 nädal peale grippi saali igaks juhuks ei tulnud.

120 ju pole midagi trenni ajal, mul on 120+ kui neljandale korrusele jalutan;) see põletikust kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetasin siis lõpuks haiglas. Esmaspäeval hakkas paha ja pea ringi käima. Esmaspäevast kuni tänaseni(neljapäevani) olin haiglas. Ei teadnud, et mul kurgumandlid haiged ja mädased on, ning käisin ilusti trennis edasi. Eks need 2 asja ei sobi kokku. Saalis lõi pulsi ülesse just need mandlid. Nüüd ei saa enne juulit trenni teha. Praegu on selline tunne, et aastaga treenitud kaob selle ajaga tuulde ja kaal hakkab langema. 4 korda nädalas jõusaali pidi liiga palju olema. Aeroobset ka ei suutnud ennast aastaga sundida tegema, kuid juulis, kui trenni saan jälle, käin varasema 4 korra asemel 3 korda saalis, ning teen ka aeroobset. Koormustest on ka kohustuslik.

Hea on see, et mulle tehti kõik analüüsid südamele, kopsudele, kilpnäärmele ja kõhule. Kõik on õnneks korras ja mingeid kahjustusi ei tekitanud endale.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetasin siis lõpuks haiglas. Esmaspäeval hakkas paha ja pea ringi käima. Esmaspäevast kuni tänaseni(neljapäevani) olin haiglas. Ei teadnud, et mul kurgumandlid haiged ja mädased on, ning käisin ilusti trennis edasi. Eks need 2 asja ei sobi kokku. Saalis lõi pulsi ülesse just need mandlid. Nüüd ei saa enne juulit trenni teha. Praegu on selline tunne, et aastaga treenitud kaob selle ajaga tuulde ja kaal hakkab langema. 4 korda nädalas jõusaali pidi liiga palju olema. Aeroobset ka ei suutnud ennast aastaga sundida tegema, kuid juulis, kui trenni saan jälle, käin varasema 4 korra asemel 3 korda saalis, ning teen ka aeroobset. Koormustest on ka kohustuslik.

Hea on see, et mulle tehti kõik analüüsid südamele, kopsudele, kilpnäärmele ja kõhule. Kõik on õnneks korras ja mingeid kahjustusi ei tekitanud endale.

Lohuta ennast sellega, et hea, et ellu ikka jäid B) Aga eks selle spordiga ikka on nii, et vahel tuleb mingeid takistavaid haigusi või vigastusi, kuid saavutatut on hiljem tunduvalt kergem taastada kui teha seda nullist. Jõudu :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetasin siis lõpuks haiglas. Esmaspäeval hakkas paha ja pea ringi käima. Esmaspäevast kuni tänaseni(neljapäevani) olin haiglas. Ei teadnud, et mul kurgumandlid haiged ja mädased on, ning käisin ilusti trennis edasi. Eks need 2 asja ei sobi kokku. Saalis lõi pulsi ülesse just need mandlid. Nüüd ei saa enne juulit trenni teha. Praegu on selline tunne, et aastaga treenitud kaob selle ajaga tuulde ja kaal hakkab langema. 4 korda nädalas jõusaali pidi liiga palju olema. Aeroobset ka ei suutnud ennast aastaga sundida tegema, kuid juulis, kui trenni saan jälle, käin varasema 4 korra asemel 3 korda saalis, ning teen ka aeroobset. Koormustest on ka kohustuslik.

Hea on see, et mulle tehti kõik analüüsid südamele, kopsudele, kilpnäärmele ja kõhule. Kõik on õnneks korras ja mingeid kahjustusi ei tekitanud endale.

no mis sul viga oli et haiglasse pidid minema?

mul endal täpselt sama moodi, kuid üritan trennis käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koolis hakkas paha, läksin kooliarsti juurde ja vererõhkoli 175/(alumist ei mäleta). Oma 45minti olin seal ja paremaks ei länud, siis sain autoga haiglasse ja tehti mitu päeva uuringuid südamele ja muudele asjadele. Kõik peale mandlite oli korras ja arvatigi, et mandlid+ kõva trenn selle põhjuseks oligi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koolis hakkas paha, läksin kooliarsti juurde ja vererõhkoli 175/(alumist ei mäleta). Oma 45minti olin seal ja paremaks ei länud, siis sain autoga haiglasse ja tehti mitu päeva uuringuid südamele ja muudele asjadele. Kõik peale mandlite oli korras ja arvatigi, et mandlid+ kõva trenn selle põhjuseks oligi.

loodame et sul südamelihasepõletikku ei ole või ei teki, sest siis kaputttttt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haiglas uuriti seda ja õnneks ei olnud. Nüüd pean hoiduma füüsilisest koormusest, et seda ei tekiks. Sellise väsimuse ja kiire pulsi tõusu põhjuseks ongi mandlid. Tahaks juba nendest lahti saada, kuid peale operatsiooni saab süüa ainult vedelat ja kaal langeb kiiresti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×