Jump to content
laura669

paluks abi kaalulangetamisel

Recommended Posts

tere sattusin siia foorumisse esimest korda.neilt olen mina hädas oma kõhuga minu kõhul on lodev nahk ja see on juba peale selle oleks vaja kuskil 5 kilo alla saada.trennis ma ei käi mingeid kõhnumis tablette ka ei söö,dieete ka ei pea.aga ma ei oska korralikult süüa üldiselt söön ikka palju rämpsu .olen 23a naine kas need peale 18 mitte söömised jne aitavad?kui palju peaks sööma mitu korda ja soovitavalt mida?kas ujumine vesiaeroobika tuleb kasuks jõusaali veel jõudnud ei ole.tänan kui mingi abi saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on tore , et leidisd selle foorumi aga kõige toredam on see kui sa loed ka natuke .. siin on seda teemat üles võetud 10000000000000000000 kordi , et võimatu lausa nr öelda .D edu ja jaksu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere sattusin siia foorumisse esimest korda.neilt olen mina hädas oma kõhuga minu kõhul on lodev nahk ja see on juba peale selle oleks vaja kuskil 5 kilo alla saada.trennis ma ei käi mingeid kõhnumis tablette ka ei söö,dieete ka ei pea.aga ma ei oska korralikult süüa üldiselt söön ikka palju rämpsu .olen 23a naine kas need peale 18 mitte söömised jne aitavad?kui palju peaks sööma mitu korda ja soovitavalt mida?kas ujumine vesiaeroobika tuleb kasuks jõusaali veel jõudnud ei ole.tänan kui mingi abi saaks.

Alusta niimoodi:

Hommikusöök: omlett singi, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea, ainult munad peaksid olema valmistatud "härjasilmadena", sest muna vahustamisega kaasneb oht, et kollases sisalduv kolesterool oksüdeerub, samuti omastab keha kõike kasulikku paremini kalgendumata pehmest munakollasest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea, ainult munad peaksid olema valmistatud "härjasilmadena", sest muna vahustamisega kaasneb oht, et kollases sisalduv kolesterool oksüdeerub, samuti omastab keha kõike kasulikku paremini kalgendumata pehmest munakollasest.

Mina olen kausis munavalged ja -kollased paar korda kahvliga seganud, et tekiks nagu ühtlane koostis. Vahule ei ole nad kindlasti läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×