Jump to content
sulane

Algaja soovib tõsta kehakaalu ja lihasmassi

Recommended Posts

Tere kõigile!

Olen 17 aastane ja endameelest liiga kõhna ning nõrk. Olen 178cm pikk ja kaalun kõigest 54 kg. Niisiis otsustasin hakata jõusaalis käima. Siiani olen seal käinud paar korda ja lihtsalt tutvunud erinevate masinatega ja treeninud kuidas juhtub. Plaanis oleks nüüd hakata käima regulaarselt (3 korda nädalas) ja eesmärk olekski siis tõsta kehakaalu ja lihasmassi. Sooviks siis targematelt nõu millist treeningkava kasutada ja võib-olla ka mõned näpunäited toitumise kohta. Ma söön endameelest küll piisavalt (3-4 korda päevas) ja mu madal kehakaal on lihtsalt põhjustatud mu kiirest ainevahetusest.

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söögil ja söögil on vaks vahet sees tihti. Räägi,mida sa sööd,siis saab parema pildi. Muidu aga tavalised soovitused:palju sööki(liha,kartulid jne) ja rasked jõuharjutused(jõutõmme,kükk,surumine) <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tavaliselt võileivad, vahel ka midagi sooja näiteks praetud munad. Koolis söön sooja koolitoitu, vahel kui enne seda läheb kõht tühjaks söön ka pirukaid. Pealelõunat kodus näksin niisama midagi ja umbes kell 5-6 söön sooja õhtusööki, mis enamuses koosneb kartulitest ja lihast. Vahel kui kõht läheb tühjaks siis näksin enne magama minemist veel midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need näksimised unusta täitsa ära !!!

Ommikul kindlasti söö yks toitev puder ja sinna juurde muna !

ja peale kooli ka kohe tee endale soe söök!

ning peale õhtu sööki peaksid ka veel sööma kodujuustu ja paar muna !

ning enne magaminekut kas yks kohupiim või pakk petti/keefiri

ma võin muidugi eksida ka aga mina soovitaks nii ja kui võimalik siis yrita kuskil 5-6 korda päevas süüa siis tulevad need lihased ja kilod !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma üritan oma toitumist muuta aga äkki annaksite ka nõu mida ma jõusaalis peaksin tegema ja milline treeningkava mulle sobiks.

Hetkel alustuseks kõlbab algajate kava, kus iga trenn teed terve keha läbi. Soovitan tellida siit samalt lehelt toitumiskava. Tasub ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3-4 korda päevas on minu meelest nälgimine <_<

Ise söön 5-6 korda päevas.

Toitumiskava pole tellinud ega lähiajal telli ka(mitte, et sel mõtet poleks, kindlasti on), kuid pole sellist raha, et selle järgi süüa. Saab ka artikleid lugedes teadlikumaks ja mida enam-vähem süüa.

Kui aga võimalus on soovitan kindlasti toiyumiskava ja ka treeningakava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3-4 korda päevas on minu meelest nälgimine :(

Ise söön 5-6 korda päevas.

Toitumiskava pole tellinud ega lähiajal telli ka(mitte, et sel mõtet poleks, kindlasti on), kuid pole sellist raha, et selle järgi süüa. Saab ka artikleid lugedes teadlikumaks ja mida enam-vähem süüa.

Kui aga võimalus on soovitan kindlasti toiyumiskava ja ka treeningakava.

Kus see nälgimine siin on :D Ise söön 4 x päevas, kui trenni teen, siis kas 4-5 sõltub asjaoludest <_<

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see kindlasti sõltub väga ka inimesest. Mina piirdusin varem 3 söögikorraga, kuid kui trenni tegema hakkasin siis tõusis ka söögikorda arv. Ehk tõesti. Ei hakka vaidlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×