Jump to content
legalfella

parim harjutus tuhara treenimiseks

Recommended Posts

kahetsusega tuleb tunnistada, et tuhar on jäänud lihaste poole pealt vaeslapse ossa. peale eelmise aasta alguses läbitud kõva kaalulangust (7 nädalaga 13 kilo), mille käigus põletasin toitumise põhimõtteid mitte teades ka kõvasti lihast, ei jäänud ahtrist midagi eriti järgi.

nüüd olen jõusaalis andnud tuharale vatti käärkükkidega, samuti on see saanud koormust seljapingil (kuigi jah, seljapink koormab eelkõige alaselga, mitte tuharat). probleem aga selles, et areng on justkui seisma jäänud.

sellest ka küsimus: kas keegi siinolijatest on spetsiaalselt tuharat treeninud või oskab oma kogemusest rääkida, et milline harjutus ja milliste seeriate-kordustega häid tulemusi on andnud.

ja märgiks ära, et eesmärgiks on siis võimas ja prink tuhar, plahvatuslik moment pole seal väga oluline <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nüüd meenutan, siis on tuharalihased eriti valusad peale kükke, mida olen väikese raskusega teinud (suur korduste arv). Teised harjutused tunduvad üsna vähe efektiivsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kükk ja intensiivne rulluisutamine, uisutajatel on ühed parimad ääsid spordimaastikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on väljaasted tuhara nii valusaks võtnud,et järgmisel ja ülejärgmisel päeval olen eelistanud istumisele seismist. <_< Eriti siis kui pole seda harjutusut mõnda aega teinud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nüüd meenutan, siis on tuharalihased eriti valusad peale kükke, mida olen väikese raskusega teinud (suur korduste arv). Teised harjutused tunduvad üsna vähe efektiivsed.

Ohoo, minu teema <_<

Väga valusa tuharalihase saab omale justnimelt sügavat kükki tehes (täiskükk teisisõnu). Raskus umbes 65% - 70% oma maksimumist ja tee mõnuga 10 seeriat, 10kordust seerias. Järgmine päev on trepist kõndimine välistatud. Garanteeritult. Kükk peab muidugi sügav olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohoo, minu teema <_<

Väga valusa tuharalihase saab omale justnimelt sügavat kükki tehes (täiskükk teisisõnu). Raskus umbes 65% - 70% oma maksimumist ja tee mõnuga 10 seeriat, 10kordust seerias. Järgmine päev on trepist kõndimine välistatud. Garanteeritult. Kükk peab muidugi sügav olema.

Täiskükk jah, aga käärkükk teeb ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×