Jump to content
Amarillo

Kurgumandlid

Recommended Posts

1)Kas trenni võib teha, kui on mädased ja suured mandlid valged plekid +mäda tükid vahest, väike krooniline mandlipõletik

2)Kas on mõttet oodata konsultatsioon, praegu 1.5 kuud ära ja siis lasta arstil panna mind 2 aastasele järjekorrale või võib kohe minna erakliinikusse kui resurrse jagub ja ilma analüüsideta ära lõigata?

poolteist kuud juba treeninguta, kui trenni ei tohi ikka teha siis ju mingi 2-3 kuud kindlasti ei saa veel teha, kui oodata ära konsultatsiuoon, millel ei tea kas on pointi.Põhiprobleem ongi et ei tea kas tasub riskida treeninguga, võib ju hullemaks minna, mandlid mind ei sega las mädanevad, aga treening kannatab:(

korduv teema minu poolt, aga võiks ikka vastata, sest eelmised korrad jäid kesiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitav trenni mitte teha ja lasta mandlid võimalikult kiiresti ära lõigata. Mul endal lõppes sama asi südamelihastepõletikuga, praeguseks olen 2,5 aastat terve püsinud aga oht on iga hetk taas haigestuda ja see ei ole mitte meeldiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma algul arvasin, et mingi loll nali ja keegi kirjutab minust <_<

asja kallale, kirjeldasid täpselt minu staadiumi hetkel, kõik haigusnähud jne... kõiksugu gokki pisikud möllavad mandlites ühesõnaga.

8. aprill lõpuks operatsioon, pole nüüd kuu aega midagi trenni teinud, vahelduva eduga nohus, kurk haige... mädanemine käib pinda..

peale operatsiooni loodan aga kiirele taastumisele, et saaks edasi jätkata.

taandareng jah tohutu, eriti veel minu puhul, kes vähe jõusaaliga tegelenud, tundub nagu igapäevaga kahaneksin ja jõud kaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma algul arvasin, et mingi loll nali ja keegi kirjutab minust <_<

asja kallale, kirjeldasid täpselt minu staadiumi hetkel, kõik haigusnähud jne... kõiksugu gokki pisikud möllavad mandlites ühesõnaga.

8. aprill lõpuks operatsioon, pole nüüd kuu aega midagi trenni teinud, vahelduva eduga nohus, kurk haige... mädanemine käib pinda..

peale operatsiooni loodan aga kiirele taastumisele, et saaks edasi jätkata.

taandareng jah tohutu, eriti veel minu puhul, kes vähe jõusaaliga tegelenud, tundub nagu igapäevaga kahaneksin ja jõud kaoks.

sa lähed erakliinikusse,millisesse , et nii kiiresti said? kui saladus pole palju maksma läheb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järvamaa keskhaigla, täiesti tavaline riiklik haigla.

tasuta muidugi, vajalik protseduur mitte iluoperatsioon <_<

1-2 aastat on mandlilõikusele järjekord tasuta, sul peab siis midagi hullu olema et nii kiiresti saad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa lähed erakliinikusse,millisesse , et nii kiiresti said? kui saladus pole palju maksma läheb?

ise käisin Viimsi Haiglas erakliinikus.

2 nädalat järjekord oli vsit ja 1500kr (olin kyll siis veel alaealine ja haigekassa maksis kinni yljäänud)

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Amarillo, see järjekord siis sinu haiglal selline lihtsalt...

Kus mina käisin(paides) on keskeltläbi maksimum pool aastat..... väiksemas kohas (ca 10k inimesi) ikka järjekorrad väiksemad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Amarillo, see järjekord siis sinu haiglal selline lihtsalt...

Kus mina käisin(paides) on keskeltläbi maksimum pool aastat..... väiksemas kohas (ca 10k inimesi) ikka järjekorrad väiksemad :(

Seda küll, aga mul ema ootas 8 kuud enne, kui sai opile ka Paide haiglasse. See oleneb paljuski mis seisukorras sul need kurgumandlid on, kellel hullem see enne ja siis teised, aga jah suurtes linnades on muidugi järjekorrad pikemad ja aastatega on kurgumandlite opile minejate arv kasvanud eriti noorte seas, kes tervist ei mõista hoida(alati mingi kehaosa on paljas talvel, eriti tüdrukutel, kes hiljem külmetavad ära tähtsad organid!) <_< Noored hoidke oma tervist, vanaduses arvan saate tunda mida praegu ei tunne! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huh, päris hull...

no mulle perearst ütles, et tulnuks need mandlid juba 10 a tagasi välja lõigata <_< , kui haigus-raamatut vms vaatas.

2500 jumala odav, norm 4000 erakliiniku kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnelikud inimesed, et saate nii kiiresti lõikusele. Mina ootasin nina-kõrva kurgu arsti järjekorras pea 2 kuud (siis ei olnud muidugi kiiret ka), lõikus ootasin lisaks veel aasta, nii siis sai ikka korralikult põetud ja omast lollusest tegin trenni, kuigi ei oleks tohtinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnnelikud inimesed, et saate nii kiiresti lõikusele. Mina ootasin nina-kõrva kurgu arsti järjekorras pea 2 kuud (siis ei olnud muidugi kiiret ka), lõikus ootasin lisaks veel aasta, nii siis sai ikka korralikult põetud ja omast lollusest tegin trenni, kuigi ei oleks tohtinud.

sama olukord, otsustasin tasulisile minna, umbes 2 kuu pärast lõikan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul läheb kõik kokku umbes 2500 erakliinikus ja juunis umbes lõikus.

mulle ytles arst alguses 3000kr, aa kui ära olin opereerinud, siis ytles et ah anna 1000kr ja käib kah <_<

aa viisakusest andsin 1500 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin Tartus Elite erakliinikus nüüd 2 nädalat ja 4 päeva tagasi lõikusel. Järjekord on nii, et kui veab siis neljapäeval (arst, kes lõikab võtab siis vastu) helistad ja järgmine neljapäev on juba lõikus, või kui on keegi juba ees, siis ootad max ühe nädala veel. Lõikus läks maksma 1500.- Siinkohal kiidan taevani Elite kliiniku suhtumist patsienti ja üldse ümbritsevat õhkkonda. Soovitan soojalt ära lõigata kui on läbi mandlid. Endal näiteks tõmbas süda kohe 10 lööki minutis lööke vähemaks ja tugevamaks (enne puhkehetkel 70-75 nüüd 60-65). Liigesed samuti pole enam valusad. 3 nädalat pole hetkel trenni teinud, kuid kui selle postituse lõpetan, pakin koti kokku ja uuesti trenni B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käisin Tartus Elite erakliinikus nüüd 2 nädalat ja 4 päeva tagasi lõikusel. Järjekord on nii, et kui veab siis neljapäeval (arst, kes lõikab võtab siis vastu) helistad ja järgmine neljapäev on juba lõikus, või kui on keegi juba ees, siis ootad max ühe nädala veel. Lõikus läks maksma 1500.- Siinkohal kiidan taevani Elite kliiniku suhtumist patsienti ja üldse ümbritsevat õhkkonda. Soovitan soojalt ära lõigata kui on läbi mandlid. Endal näiteks tõmbas süda kohe 10 lööki minutis lööke vähemaks ja tugevamaks (enne puhkehetkel 70-75 nüüd 60-65). Liigesed samuti pole enam valusad. 3 nädalat pole hetkel trenni teinud, kuid kui selle postituse lõpetan, pakin koti kokku ja uuesti trenni B)

veab sul, mul 2 kuud järjekord ja 2000 eek, süda pukeolekus 80-90 kanti keskmiselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisipäev oli siis lõikus ära, nüüd vaikselt taastun ... niisama hoiatamiseks mis ees VÕIB oodata, aga ei pruugi.

Ennem opi ei või 6 tundi süüa, no ma sõin õhtul kell 18:30 kõhutäis, järgmine hommik pidin 8:00 kohal olema.

Jõuan kohale, tuleb välja, et olen järjekorras, pean mõned tunnis ootama, no kell 14:00 sain opile lõpuks ;) päris pikk aeg olnud söömata.

Ärkan siis kell 16:00 ülesse(no veits varem, aga esimene hetk mis mälus meeles on 16:00), olen mingites reflekslikes krampides narkoosist, ja üritan kuratteab mis põhjustel end istukile ajada :lol: no omajagu verd tuli siis alguses.

ja nii kuni kella 3'ni öösel vaikselt rutsisin siis neerukaussi verd-tatti, hommikul koju, ja pole hetkel suurt peale jäätise-pudingute suutnud alla ajada, mannaputru nüüd 2 päeva hiljem olen veits söönud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise sattusin eelmise nädala esmaspäev haiglasse mandlite ja trenni tõttu. Nimelt ei teadnud, et mandlid haiged (kurguvalu ega midagi ei ole, kuid suur väsimus oli koguaeg ja pulss tõusis väga kergelt) Õnneks viga endale trenniga polnud teinud. Opile saan 2 nädalat enne jaanipäeva. Loodan, et jaanipäeval saab ikka šaslõkki süüa ja õlut juua. Natuke kardan ka seda oppi ;) Praegu pean antibiootikume võtma, et põletikust lahti saada.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise sattusin eelmise nädala esmaspäev haiglasse mandlite ja trenni tõttu. Nimelt ei teadnud, et mandlid haiged (kurguvalu ega midagi ei ole, kuid suur väsimus oli koguaeg ja pulss tõusis väga kergelt) Õnneks viga endale trenniga polnud teinud. Opile saan 2 nädalat enne jaanipäeva. Loodan, et jaanipäeval saab ikka šaslõkki süüa ja õlut juua. Natuke kardan ka seda oppi ;) Praegu pean antibiootikume võtma, et põletikust lahti saada.

palju opp maksab kah? ise tehtakse ära 2000 eest pooleteist kuu pärast, trennis käin 2-3x nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×