Jump to content
Amarillo

Kurgumandlid

Recommended Posts

mul lõigati ka mandlid ära õnneks tasuta ja ninaopp tehti ka samal ajal:DPeale oppi just kõige parem pold olla:D

endal sama opp tulemas mandlid + nina. Kuidas tervis nüüd on? Kas parem kui enne oppi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LOGIC! - This sentence makes none.

Hehh, loogika on täitsa olemas.Nad on haiged ja värki, aga arst soovitas mitte ära lõigata,sest nad ei tee eriti hullu.Ilma pidi karmim olema, kiiremini haigeks jääma jne.Kui nüüd aega saan lähen lasen ära võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kõigil on pärast oppi elu lilleline olnud?

Endal ühe tuttaval lõigati ära ja nüüd läks asi veel hullemaks - peaaegu igapäev haige.

Ja mis oli põhiliseks ajendiks opile? Kas pidevad angiinid või midagi muud?

Endal plaanis ka opile minna, kuid tahaks rohkem infot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal sama opp tulemas mandlid + nina. Kuidas tervis nüüd on? Kas parem kui enne oppi?

Pnne mandlite lõikust jäin ühtelugu haigeks ja kõri oli jumala paistes ikka ja kurk valutas.Peale lõikust on ok,väga harva kui jään haigeks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te räägite sellest, kunas minna peale oppi trenni. Aga kunas saab tööle minna, kui töö on suht füüsiline - 8tundi jalgadel ja tõstmist? Olete treeningsaalist 3 nädalat eemal max. aga töölt nii kaua ei lasta vist?

Haiguslehel oled nii kaua, kui perearst ütleb. Tema juurde lähed nagunii kontrollia peale nädalat-paari. Ise olin 3 nädalat vist mälu järgi, oleneb töö iseloomust. Kas tänapäeval ei anta enam peale oppi kaasa teabelehte? Seal on kõik kirjas, mida võib ja mida ei või teha. Kunagi ei maksa kangelast mängida ja kohe saali tormata, kui enda arust hea enesetunne on ja tahaks trenni teha. Enne 3 nädalat ei tohiks ikkagi punnitada kangi all, haav võib lahti minna ja siis pole nalja, inimesi on surma saanud küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga rääkige kuidas op teie treeninguid mõjutanud on.

Palju kaalust alla võtsite ja kas jõukadu oli suur? ja kui kaua umbes aega läks et oma jõu tagasi saite mis teil enne opi saavutatud oli.

Milliseid toite soovitaksite esimesel nädala süüa? ise mõtlesin et püreesupid ja äkki ka üks valgukox õhtuti, et mitte päris kokku kuivada :)

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli reede opp. esimesed päevad ikka retsid pmst vedel jogur ja banaanipüree,

trenni ei saa kuu aega, agajah valuvaigisteid süüa kõvast siis saad vb oma valgukoksid alla kulistada,

muidu põhiliset söön praegu mannaputru moosiga, jogurteid, hästi läbinärida vorsti juustu, kartulipuder jms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga rääkige kuidas op teie treeninguid mõjutanud on.

Palju kaalust alla võtsite ja kas jõukadu oli suur? ja kui kaua umbes aega läks et oma jõu tagasi saite mis teil enne opi saavutatud oli.

Milliseid toite soovitaksite esimesel nädala süüa? ise mõtlesin et püreesupid ja äkki ka üks valgukox õhtuti, et mitte päris kokku kuivada :)

Mina võtsin u 3kg alla. Esimesel päevadel sõin põhiliselt jogurtit ja Farmi kohupiimakreeme, Regati jäätist (peale sööki oli sellega hea valusat kurku jahutada/tuimestada), paari päeva pärast sai hakatud lisaks püreesuppe sööma (brokoli püreesupp: halb asi oli see, et brokoli tükid jäid haava peale kinni, pärast pidi veega alla loputama). 5-6 päeva pärast sõin lihakastet, kartulit ja toorsalatit. Valgukoksi proovisin ka esimesel nädalal, aga ei läinud eriti peale suure näljaga, hing ihkas ikka päris toitu. Jõunäitajate langusele ei pööranud erilist tähelepanu, treeningpaus kujunes u 4 nädala pikkuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu ühtegi organit niisama möödaminnes ära kaksata, olgus siis mandlid või m...d :)

Mandlid võtavadki esimese löögi enda peale, et lugu kohe kurku ja kopsu ei läheks. Madlid on väga vajalikud, ning igal juhul tuleb vältida oppi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu ühtegi organit niisama möödaminnes ära kaksata, olgus siis mandlid või m...d :)

Mandlid võtavadki esimese löögi enda peale, et lugu kohe kurku ja kopsu ei läheks. Madlid on väga vajalikud, ning igal juhul tuleb vältida oppi.

Vaidleks vastu, mandlid töötavad ainult imikueas, ning peale seda on mõtetud mädakogujad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu ühtegi organit niisama möödaminnes ära kaksata, olgus siis mandlid või m...d :)

Mandlid võtavadki esimese löögi enda peale, et lugu kohe kurku ja kopsu ei läheks. Madlid on väga vajalikud, ning igal juhul tuleb vältida oppi.

Usun et kui sa oleks samatihti haige tänu mändlitele nagu mina siis sa lõikaks nad ilma silma pilgutamatagi äri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu ühtegi organit niisama möödaminnes ära kaksata, olgus siis mandlid või m...d :)

Mandlid võtavadki esimese löögi enda peale, et lugu kohe kurku ja kopsu ei läheks. Madlid on väga vajalikud, ning igal juhul tuleb vältida oppi.

Paraku ei saa ise otsustada, kas mandlid jäävad haigeks või mitte. Terved mandlid on kasulikud, haiged võivad aga südamele ja liigestele korraliku põntsu panna. Loe seda ja seda, näiteks.

Kulli sõnul on vahel tõusnud küsimus, et mis jääb järele organismi kaitsevõimest, kui kurgumandlid ära võetakse.

«Luuüdi ja põrn on peamised kaitseorganid, massilt mitu korda suuremad. Neid ei võta keegi ära. Pealegi on inimesel seitse mandlit, kui neist kaks – kurgumandlid – ära võtta, ei juhtu kaitsevõimega midagi,» lisab ta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mandlid saavad olla haiged, kui pmst kord aastas on nohu ja köha.

Endal taheti ära lõigata, aga ei lasknud.

Miks ei saa- saavad ikka, ega mina kogu aeg konkreetselt haige polnud enne madlilõikust, analüüsid aga näitasid, et mandlid mürgised, lõpuks hakkas ikka tunda ka andma. Kui ikka arst arvab, et peaks ära lõikama, siis tuleks seda kindlasti teha, hiljem ei pruugi oma tervist enam korda saada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnu isiklik soovitus on väiksemagi mandli põletiku korral need ära lõigata. Mul lõigati need üle poole aasta tagasi välja (pika hilinemisega kuna arstid ei osanud leida põhjust mu 3 aastat kestnud palavikule) ja võin öelda omast kogemusest et see võib ikka väga palju kurja teha. Mul on siiamaani palavik ning kehv enesetunne ja ka ägedad liigesevaegused. Kogenud kirurg kes mul need ära lõikas (dr solovjof) nimetas neid mürgisteks mädakottideks mida meie kliimas pole inimesel absoluutselt vaja ning juba esimeste probleemide ilmnemisel tuleks need kohe ära lõigata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogenud kirurg kes mul need ära lõikas (dr solovjof) nimetas neid mürgisteks mädakottideks mida meie kliimas pole inimesel absoluutselt vaja ning juba esimeste probleemide ilmnemisel tuleks need kohe ära lõigata.

See on muidugi väga huvitav, et inimesel on välja kujunenud mingi organ, mida tal üldse vaja ei ole. Miks ta siis välja arenes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan need võimalikult kiiresti eemaldada.Tean omast kogemustest.

Pärast eemaldamist ei saa sa nikuiniigi trenni teha 1-2 kuud ning pead dieeti pidama 2 nädalat :D

Ise lasin poolteist aastat tagasi eemaldada ning siiamaani pole ühtegi haigust olnud ning tervis on tunduvalt parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan need võimalikult kiiresti eemaldada.Tean omast kogemustest.

Pärast eemaldamist ei saa sa nikuiniigi trenni teha 1-2 kuud ning pead dieeti pidama 2 nädalat :D

Ise lasin poolteist aastat tagasi eemaldada ning siiamaani pole ühtegi haigust olnud ning tervis on tunduvalt parem.

"dieedil", ehk siis kõik tahked asjad blenderisse, olin 2 nädalat, trenni natuke rohkem kui 3 nädala pärast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×