Jump to content
raix28

Massi lisajad

Recommended Posts

Tere tahaks teada millist massi lisajat kasutada , mis mõjub kõige kiiremini <_<

Optimum Nutritioni Serious Mass on hea kraam. Kasuta palun otsingut kümneid teemasid on juba olnud massilisajatest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suht naljaks küsimus, "mis kõige parem" <_< ikka need mida suured mehed reklaamivad!

Suured mehed(oleneb keda silmas pead) ei reklaami neid just sellepärast, et nad kõige paremad on vaid sellepärast, et nad saavad raha selle eest(enamus siiski)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige kiirem.... Pähklihalvaa ja maapiim. Massi kasvukiiruses ei pea sa kahtlema, iseasi mis selle massiga peale hakkad. Umbes nädal tagasi kohtasin üht oma vana tuttavat jõusaalis keda ma pole juba - pea 2 aastat näinud. Siis oli mees umbes 110kg ringis, suht pehme. Nüüd pea 130kg ja veelgi pehmem ja suurem. Mees unistab 140kg kehakaalust... Milleks tekib küsimus, milleks endale selline kogus pekki selga süüa, sest pekk see kõik oli mida ma nägin. Kas tõesti on SELLINESUUR olla lahe? Ei mõista.

Siit ka teema alagatajale mõtteainet. Kiirelt saad juurde ainult pekki. Massi mida on endal hea seljas tunda ja ka teistel vaadata saad kasvatada aga kvaliteetse järjepidava toitumise, treeningu ja puhkuse õige vahekorraga. Massilisajad toidulisanditena õiges menüüs on ju õigustatud, kuid mina isklikult neid ei ostaks. Valiksin alati puhta valgu, "suhkrut" on odavam poest osta kui massilisaja seest endale mega hinnaga sisse süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige kiirem.... Pähklihalvaa ja maapiim. Massi kasvukiiruses ei pea sa kahtlema, iseasi mis selle massiga peale hakkad. Umbes nädal tagasi kohtasin üht oma vana tuttavat jõusaalis keda ma pole juba - pea 2 aastat näinud. Siis oli mees umbes 110kg ringis, suht pehme. Nüüd pea 130kg ja veelgi pehmem ja suurem. Mees unistab 140kg kehakaalust... Milleks tekib küsimus, milleks endale selline kogus pekki selga süüa, sest pekk see kõik oli mida ma nägin. Kas tõesti on SELLINESUUR olla lahe? Ei mõista.

Siit ka teema alagatajale mõtteainet. Kiirelt saad juurde ainult pekki. Massi mida on endal hea seljas tunda ja ka teistel vaadata saad kasvatada aga kvaliteetse järjepidava toitumise, treeningu ja puhkuse õige vahekorraga. Massilisajad toidulisanditena õiges menüüs on ju õigustatud, kuid mina isklikult neid ei ostaks. Valiksin alati puhta valgu, "suhkrut" on odavam poest osta kui massilisaja seest endale mega hinnaga sisse süüa.

Just see postitus pani mind ka mõtlema massilisajate üle. Tõepoolest kiiruga ei saavuta midagi kvaliteetset, seega pole vist endalgi erilist mõtet tellida mingit sellist asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just see postitus pani mind ka mõtlema massilisajate üle. Tõepoolest kiiruga ei saavuta midagi kvaliteetset, seega pole vist endalgi erilist mõtet tellida mingit sellist asja.

ektomorfile on massilisaja ideaalne variant v väga suure kalorikulutusega inimesel

massilisajal ja massilisajal on vahe, uurige veidi täpsemalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ektomorfile on massilisaja ideaalne variant v väga suure kalorikulutusega inimesel

massilisajal ja massilisajal on vahe, uurige veidi täpsemalt

Kindel see aga kellel aga raha napib soovitan siiski selle esmalt kulutada tavatoidule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ektomorfile on massilisaja ideaalne variant v väga suure kalorikulutusega inimesel

massilisajal ja massilisajal on vahe, uurige veidi täpsemalt

Nojah, ektomorfile võibolla tõesti, aga mina ei näe küll oma väikeste teadmiste juures mitte mingit mõtet endale korraga ~ 1300 Kcal sisse valada. Pekki saab kasvatada ka maitsvamate vahenditega !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, ektomorfile võibolla tõesti, aga mina ei näe küll oma väikeste teadmiste juures mitte mingit mõtet endale korraga ~ 1300 Kcal sisse valada. Pekki saab kasvatada ka maitsvamate vahenditega !

Üks asi on lihtaslt 1300Kcal sisse valada teine asi on seda peale trenni teha, ma väga kahtlen, et see siis rasvaks läheb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, ektomorfile võibolla tõesti, aga mina ei näe küll oma väikeste teadmiste juures mitte mingit mõtet endale korraga ~ 1300 Kcal sisse valada. Pekki saab kasvatada ka maitsvamate vahenditega !

Jah, näiteks mäkki minna ^^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere tahaks teada millist massi lisajat kasutada , mis mõjub kõige kiiremini <_<

Osta parem valgud eraldi ja tavalisest toidupoest v6id osta gl8koosi(nt. trauben sucker)

1:2 on valgu gl8koosi suhe tarvitamisel(ise v6tan 8ks-8hele, k6ht hakkas suurest kalorihulgast kergelt ette tulema)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi on lihtaslt 1300Kcal sisse valada teine asi on seda peale trenni teha, ma väga kahtlen, et see siis rasvaks läheb!

Ma mõtlengi peale trenni. Ikkagi ei näe mõtet, tahaks näha et selliste loomaannuste korral rasva % ei tõuse, kui sa just tippkulturist ei ole, kellel on ülisuur lihasmass !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×