Jump to content
Sarge

Extreme dancing.

Recommended Posts

Mida arvate siis extreme dancingust. Ise ka sellise muusika austajaid ?

Paar videot:

http://www.youtube.com/watch?v=pJ_mdej9vko...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=catu3kkjol0...feature=related

Kahjuks eestis tavaliselt nii palju rahvast ei saa kokku, kui videodel.

(Teistele haiget tegemine pole eesmärk!)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mõttetu ?

Väga hea viis ennast välja elada.

Kuidas kellelegi.Ma lihtsalt ytlesin enda arvamuse.Ma usun, et mõne arvates see parim eneseväljendusviis.

Edu neile, kes harrastavad seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuste pikkus ei määra stiili alati. Metalcore'i kuulajad on kas emo soengutega või siis just mingid siilikad. No osad on veits pikematega ka.

Ma arvan, et see on igatahes kõvasti parem ennast välja elada, kui klubisse minna ja komme süüa seal ning "muusikat nautida".

Edit: Inimesed ongi loomad.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juuste pikkus ei määra stiili alati. Metalcore'i kuulajad on kas emo soengutega või siis just mingid siilikad. No osad on veits pikematega ka.

Ma arvan, et see on igatahes kõvasti parem ennast välja elada, kui klubisse minna ja komme süüa seal ning "muusikat nautida".

Edit: Inimesed ongi loomad.

Need kes kommi panevad naudivadki muusikat. Need kes alkot joovad käivad tüli norimas. Mis sul muusikanautijate vastu on?

Ja inimesed (peale karvaste) on loomadest kõrgema IQ-ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mõttetu ?

Väga hea viis ennast välja elada.

Ah, et siis sulle meeldiks olla ilma hammasteta? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh... hokimängija naeratust ka ei taha.

Ja selles teemas mingit diskrimineerimist ka vaja pole. Et ma ei hakka jõmmide kohta märkusi tegema.

Tahaks näha hitpitis ka kulturiste. Suht fun oleks <_<

Selline asi jõudis eestisse vist eelmine aasta, kui ma ei eksi.

Edit: Ja muideks... On olemas teatud tantsusammud ka olemas.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei noh... hokimängija naeratust ka ei taha.

Ja selles teemas mingit diskrimineerimist ka vaja pole. Et ma ei hakka jõmmide kohta märkusi tegema.

Tahaks näha hitpitis ka kulturiste. Suht fun oleks <_<

Selline asi jõudis eestisse vist eelmine aasta, kui ma ei eksi.

Edit: Ja muideks... On olemas teatud tantsusammud ka olemas.

Liigutused iseenesest (kui kontaktiohtu poleks) mulle meeldisid ja vale oleks ytelda, et mulle vahest sellist "rabelemist" vaja pole. Kuid kontakt on liiast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No... lihtsalt juhtub. Osad on jah sellised idioodid, et meelega peksavad teisi. Kuid ma just üritan võimalikult eemal olla. Eile ühel kontserdil olime sõbraga teistest taga pool... Arvutis isegi pilt olemas, kuidas kaks tüüpi sihilikult hakkavad just sõpra selja tagant lööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

F***ing love it!

Karvased pole neist ükski (pikajuukselised vähemalt)

Tegelikult on seal omad reeglid.

Näiteks:

1) lamaja aidatakse alati püsti, tihti juba enne kukkumist ja

2) sihilikult kedagi ei vigastata

muidugi kui kerget obadust kardad, siis ei tasu sinna ronida

parim full-body workout, mis teinud olen <_<

vägivallaga ma seda ei võrdleks, peale klubipidusid on palju rohkem kaklusi kui peale pitte

aga noh, igaühele oma

laia silmaringi soovides:

Georg

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irw, jah mingid teatud liigutused seal olid ja aga muidu tundus täiesti mõttetu ennast tühjaks rabelemine muusika saatel. Njah mingi extreme rabelemine/tõmblemine on jah, aga tantsimisest on asi kaugel <_< Krt mingi loll mõtles midagi uut välja, et niisama kodus passivad loodrist lambad saaksid midagi jälle uut, mõttetu, ajuvaba tegevust nautida, selle asemele, et midagi kasulikku teha. Iga päevane asi, et mingi loll mõtleb midagi sellist välja, et oma aega sisustada ja teised lollid lähevad sellega kaasa ja varsti ongi mingi ilgelt populaarne tegevus ja kui sellest väheks jääb lähevad umbes tänavatele seda tegema ja lihtsalt suvalisi inimesi peksma vms., krt teab, mida kari idioote korda suudab saata ja nagu näha on normaalsed või mitte narko(narkomaanid) mõju all olevad inimesed sellise asjaga ei tegele(rõhutan normaalsed inimesed kellel on peas kõik korras!). Njah mingit erilist vaimustust ei tekita sellised vaimusünnitused kellegi lamba poolt. ;)

Et mitte kedagi oma arvamusega solvata, siis vb tõesti nagu gmaster ütles "igal ühel oma" ja vb vajabki mõni inimene mingit moodust kuidas ennast välja elada ja kindlasti oleneb kuidas keegi seda teeb, minu arvamus põhineb siiski sellel mida ma youtubis olen näinud. Njah kes kuidas oma silmaringi avardab, igatahes minul see ei avarda silma ringi :lol: !

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

gmaster, kust sa pärit oled ? <_<

Tavaliselt on vigastused ikka auasjad, mida imetletakse peale kontserded ;)

Aga peale pitte ma polegi ühtki kaklust näinud. Tavaliselt ikka elatakse piti ajal ennast välja ja kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sealt videodelt vaadata siis nagu osad ju meelega hyppavad jalgadega umbes teistele otsa ja tulevad virutavad ju ... ma ei tea , suudaksid rahulikuks jääda kui keegi meelega tuleb jalaga näkku taguma vms ? ma ei tea mina vist ei suudaks vms ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No... Siiamaani olen suutnud. Kuigi üks tüüp käis mulle sügisel pinda. Kuna ta võttis kaugelt juba hoogu, et jalaga virutada, aga tema õnneks ma ei saanud "roundhouse kickiga" talle pihta <_< Igatahes, oma nägu ta enam pitti ei näidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jamh, Green Christmasele ei jõudnud. Calibani ajal tehtid... Circle pit pidavat ka hea olema.

29.03.08 @ Rockstars (Tatari 6, Tln) | 25th Birthday CARNAGEddon

Esinevad:

SPITBLOOD | www.myspace.com/spitbloodband

NIHILISTIKRYPT | www.myspace.com/nihilistikrypt

BURN STILL | www.myspace.com/burnstill

STILL HAUNTS ME | www.myspace.com/stillhauntsme

Tahaks ka minna... :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×