Jump to content
Anet

B-vitamiini kuur

Recommended Posts

Lugupeetud Fred Antson,

Poolteist kuud tagasi tekkis mul probleem katkiste (ja mitte kuidagi paranevate) suunurkadega. Pöördusin abi saamiseks apteekri / proviisori poole, kes soovitas mul proovida 30 päevast B-vitamiini kuuri (Multi-B strong tabl). Tema sõnul nimelt pidavat B-vitamiin olema hea nahale, juustele ning küüntele.

Kuu aega on möödunud ning kuur on läbi, suunurgad imekombel paranenud ent näonahk korrast ära. Üldjuhul pole mul problemaatiline näonahk, kosmeetikut külastan regulaarselt, toitun tervislikult (st. jälgin mida söön). Kas minu mure põhjus võib peituda selles B-vitamiini kuuris?

Ette tänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kuulnud et B-vitamiin nahale midagi halba teeks.

Midagi eriti rabavalt head ka mitte, aga ega ma ennast kõigega kursis ei hoia <_<

Osa B-sid hoiab veresooni korras, nii et tasub süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mix peax vitamiine kuurina võtma, neid ju ikka aastaringselt pidevalt igapäev vaja, et kui sul oli b vitamiini puudus siis kuu aega võtsid, polnud enam puudus ja kui edasi ei võta siis ikka puudus jälle ju, et kui sa nii idaalselt ja mitmekesiselt toituda ei suuda siis peaks pidevalt multivitamiine sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugupeetud Fred Antson,

Poolteist kuud tagasi tekkis mul probleem katkiste (ja mitte kuidagi paranevate) suunurkadega. Pöördusin abi saamiseks apteekri / proviisori poole, kes soovitas mul proovida 30 päevast B-vitamiini kuuri (Multi-B strong tabl). Tema sõnul nimelt pidavat B-vitamiin olema hea nahale, juustele ning küüntele.

Kuu aega on möödunud ning kuur on läbi, suunurgad imekombel paranenud ent näonahk korrast ära. Üldjuhul pole mul problemaatiline näonahk, kosmeetikut külastan regulaarselt, toitun tervislikult (st. jälgin mida söön). Kas minu mure põhjus võib peituda selles B-vitamiini kuuris?

Ette tänades,

B-vitamiinide ülemäärane annus eritatakse organismist uriiniga ning seega ei talletu.

Nahaprobleemide põhjus peab olema mujal. Kontrolli igaks juhuks veresuhkru taset peale sööki 2 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugupeetud Fred Antson,

Poolteist kuud tagasi tekkis mul probleem katkiste (ja mitte kuidagi paranevate) suunurkadega. Pöördusin abi saamiseks apteekri / proviisori poole, kes soovitas mul proovida 30 päevast B-vitamiini kuuri (Multi-B strong tabl). Tema sõnul nimelt pidavat B-vitamiin olema hea nahale, juustele ning küüntele.

Kuu aega on möödunud ning kuur on läbi, suunurgad imekombel paranenud ent näonahk korrast ära. Üldjuhul pole mul problemaatiline näonahk, kosmeetikut külastan regulaarselt, toitun tervislikult (st. jälgin mida söön). Kas minu mure põhjus võib peituda selles B-vitamiini kuuris?

Ette tänades,

Ei!

Hakka kasutama tsinki kuni 30 mg ööpaevas. Kasuta kookosseepi ja naturaalset kosmeetikat - seal ei leidu parabeene ja muid mürgiseid ühendeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mix peax vitamiine kuurina võtma, neid ju ikka aastaringselt pidevalt igapäev vaja, et kui sul oli b vitamiini puudus siis kuu aega võtsid, polnud enam puudus ja kui edasi ei võta siis ikka puudus jälle ju, et kui sa nii idaalselt ja mitmekesiselt toituda ei suuda siis peaks pidevalt multivitamiine sööma.

sest osad vitamiinid püsivad kehas nädalaid, aastaid , pole vaja üledoosi kui mahud täituvad, minu arusaam <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mix peax vitamiine kuurina võtma, neid ju ikka aastaringselt pidevalt igapäev vaja, et kui sul oli b vitamiini puudus siis kuu aega võtsid, polnud enam puudus ja kui edasi ei võta siis ikka puudus jälle ju, et kui sa nii idaalselt ja mitmekesiselt toituda ei suuda siis peaks pidevalt multivitamiine sööma.

No aga ta võttis neid kuurina äkki rohkem kui päevane norm ? Siis ei ole ju mõtet pidevalt üle normi võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka suunurgad katkised. Kasutan ka mingit rasvast kreemi, niisutab. Ning seda samust B vitamiini võtnud, samuti K tablette. Ei paista paranevat. Külmast ka väga olla ei tohiks. Mul see juba pikaajalisem probleem. Suve keskel oli ka sama teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka suunurgad katkised. Kasutan ka mingit rasvast kreemi, niisutab. Ning seda samust B vitamiini võtnud, samuti K tablette. Ei paista paranevat. Külmast ka väga olla ei tohiks. Mul see juba pikaajalisem probleem. Suve keskel oli ka sama teema.

Samad soovitused, kontrolli veresuhkrut 2 tundi peale söömist ja samuti toiduga saadavat A-vitamiini kogust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see tsink nahale teeb ....?

Tsink kuulub enam kui 200 ensüümi koostisse, mis reguleerivad organismis toimuvaid protsesse. Tsink on eriti oluline seksuaalarengu ja sigimise seisukohast. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsink kuulub enam kui 200 ensüümi koostisse, mis reguleerivad organismis toimuvaid protsesse. Tsink on eriti oluline seksuaalarengu ja sigimise seisukohast. <_<

Selge ;) Aga kui küsimuseks juba läks, siis oleks selline küsimus ka veel, et millest tulevad seljale vistrikud ja punnid. Endal nii, et mida rohkem treenid seda rohkem nad tahavad tulla :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile(:

30 päevane kuur sai läbi, vahetasin B-vitamiini vitamiinide ja mineraalide komplekspreparaadi Vitiron Suscaps vastu. Eks näis, kas / kuidas enesetunne muutub. Seniks aga kõike kaunist alanud kevadeks!

Muudetud kasutaja Anet poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge <_< Aga kui küsimuseks juba läks, siis oleks selline küsimus ka veel, et millest tulevad seljale vistrikud ja punnid. Endal nii, et mida rohkem treenid seda rohkem nad tahavad tulla :D

Vistrikud ja punnid kaovad seljalt ära, kui gluteeni enam ei tarbi ja süsivesikutega targalt ringi käid. Loomne oomega-3 on universaalne ravim kõigi haiguste vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka suunurgad katkised. Kasutan ka mingit rasvast kreemi, niisutab. Ning seda samust B vitamiini võtnud, samuti K tablette. Ei paista paranevat. Külmast ka väga olla ei tohiks. Mul see juba pikaajalisem probleem. Suve keskel oli ka sama teema.

Osta hambapasta looduspoest milles pole flouriidi ja parabeene. Kreemid ja huulepulgad ei aita (keemia), kasuta kookosõli. 2 kõige hullemat mürki, mida peab vältima: SODIUM LAURETH SULFATE ja PARABENS (6 erinevat). link

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei!

Hakka kasutama tsinki kuni 30 mg ööpaevas. Kasuta kookosseepi ja naturaalset kosmeetikat - seal ei leidu parabeene ja muid mürgiseid ühendeid.

Krt, see 30 mg tsinki mõjus küll hästi. Muidu pidin kasutama hirm kallist kreemi, mis ainukesena aitas mu kuivanud näonahka. Arst andis kah kunagi mingi ime pisikese kalli kreemi ja mis aitas vaid seniks, kuni teda jätkus. Peale pesu kuivas alati nahk ära ja hakkas kipitama, kui kreemi pannud. Täna avastasin, et olen vist nädala jooksul vaid korra kasutanud kreemi.Krt oleks seda enne juba teadnud, oleks juba hirmsa papi kokku vist hoidnud sellelt :D:)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×