Jump to content
nep-300

Mis lihased kõige pealt???

Recommended Posts

Tere,

ma olen kuulnud et jõudu tehes tehakse kõige pealt suured lihas krupid ja siis väiksemad aga sooviks teada mis lihas krupid alguses mis vahepeal ja mis viimasena

Ise ma arvan et lihaste treenimis järje kord võiks olla järgmine: jala lihased->kõht->selg->rind->õlad->käed! aga ma ei tya kas see on õige järje kord :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

ma olen kuulnud et jõudu tehes tehakse kõige pealt suured lihas krupid ja siis väiksemad aga sooviks teada mis lihas krupid alguses mis vahepeal ja mis viimasena

Ise ma arvan et lihaste treenimis järje kord võiks olla järgmine: jala lihased->kõht->selg->rind->õlad->käed! aga ma ei tya kas see on õige järje kord :lol:

Kõht tee ikka lõppu, tavaliselt. Kas jalg ->selg/rind->õlad->käed või siis selg/rind,õlad, käed, reied, sääred, kõht, alaselg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on väga halb, et teen rinda ja selga ühel päeval ?

Rinnale saan teha ainult 3 harjutust (lamades surumine, masinaga liblikat ja neg. kaldega)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

ma olen kuulnud et jõudu tehes tehakse kõige pealt suured lihas krupid ja siis väiksemad aga sooviks teada mis lihas krupid alguses mis vahepeal ja mis viimasena

Ise ma arvan et lihaste treenimis järje kord võiks olla järgmine: jala lihased->kõht->selg->rind->õlad->käed! aga ma ei tya kas see on õige järje kord <_<

Anna andeks, aga esmalt õpi õigekiri ära, siis hakka inimese füsioloogiasse süvenema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausõna, nii mööda kirjutada, see pole enam foorumi/msn-i kirjastiil kah, see on puhtamakujuline düsgraafia!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edit: Krt, kaks korda sai postitatud, kustutasin teise.

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

ma olen kuulnud et jõudu tehes tehakse kõige pealt suured lihas krupid ja siis väiksemad aga sooviks teada mis lihas krupid alguses mis vahepeal ja mis viimasena

Ise ma arvan et lihaste treenimis järje kord võiks olla järgmine: jala lihased->kõht->selg->rind->õlad->käed! aga ma ei tya kas see on õige järje kord <_<

Tere nep-300,

kuna täna on püha, siis kõigepealt peaks tõepoolest tegema kanajalalihased. Näiteks teed neid ahjus või potis, pärast tunnistad. Kana kõht ei ole tegemiseks suurem asi, seepärast võid kõhu jaoks võtta lõhe kõhu ääred. Rikkalikult rasvhappeid ja suurepärast mere-energiat. Juba kui kaugelt peale vaatad tunned kuidas kasvad nii et nööbid lendavad küljest. Kui selga hakkad tegema, võta kurg, haug või vähk. Igaga on tegemisrõõmu küllaga ja mõjutavad hästi. Varu endale suuremaid T-särke ja värke. Või palu vennal tuua. Mina tegin kõike nii nagu siin kirjas ja sain paremaks inimeseks. Tule samuti paremaks inimeseks ja maailmast saab parem paik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×