Jump to content
krrrr

kõhulihased meeldivad?

Recommended Posts

Mulle meeldivad paistvate kõhulihastega naised, kuigi elusuuruses nägin viimati sellist 8 aastat tagasi. Aga väga erutav oli, siiamaani hea meenutada. Teiseks on mul hea meel, et olen oma elu niimoodi elanud, et ma ei tea, kes on Keira. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot... Kui sellised on kõhulihased, siis on ju minul ka väga väga õrnalt näha.. Aga ainult ülevalt siis, mul alakõhul pole veel väga. :) Aga tuju küll paranes igastahes. :D

Ei loomulikult meeldivad mulle kõhulihased, nagu sellel pildil on ideaalne, Keiral on ka ideaalsed. Samas Keiral võiks olla natukenegi rinda rohkem, aga samas geenid jäävad geenideks.

kena3kb9.jpg

Tahaks Keira või selle naise kõhtu suveks, imeilus lihtsalt. :D

Mehed, kas teile sellised ei meeldi? :P

Kas peale koonduslaagritest väljalaskmist olid juba värvikaamerad ?

See küll ilus naine ei ole! Minuarust see teine pilt kõvasti ilusam ikka !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See keskmine mulle meeldib. Ülemine mitte eriti.

Ühinen sinu arvamusega,mulle meeldib ka,et naisel oleks selgelt väljaulatuvad rinnad,mitte mingit kitsenisad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuni 40kg ?

Aga neid on vähe, sest et viimasel ajal on ikka keha indeksi piirang näiteks moelavadele. Ise kaalusin 40kg KUUENDAS klassis, ma arvan et kui ma oleks 18 aastane täispikkuses ja välja arenenud naine, kaaluks ma ikka mingi.. Või tegelt, ma kaalukski sama palju kui praegu, ma kaalun hetkel 49-50kg. Nii et ikkagi 10 kg rohkem. 60kg kaaluda pole mul küll plaanis, juba praegu ma löön lärmi kui kaal näitab 50kg, üritan püsida elu eest ikka 49kg. :) Praegusel hetkel vist olen ka.

Aga viimastel piltidel on vist liiga palju minu jaoks. Kas sellist effekti eksju ei teki, et ühel hetkel on õrnad kõhulihased ning järgmine hetk nagu kolmel viimasel pildil? Ma siiski tahaks õrnalt paistvaid kõhulihaseid, seepärast. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuni 40kg ?

Aga neid on vähe, sest et viimasel ajal on ikka keha indeksi piirang näiteks moelavadele. Ise kaalusin 40kg KUUENDAS klassis, ma arvan et kui ma oleks 18 aastane täispikkuses ja välja arenenud naine, kaaluks ma ikka mingi.. Või tegelt, ma kaalukski sama palju kui praegu, ma kaalun hetkel 49-50kg. Nii et ikkagi 10 kg rohkem. 60kg kaaluda pole mul küll plaanis, juba praegu ma löön lärmi kui kaal näitab 50kg, üritan püsida elu eest ikka 49kg. :) Praegusel hetkel vist olen ka.

Aga viimastel piltidel on vist liiga palju minu jaoks. Kas sellist effekti eksju ei teki, et ühel hetkel on õrnad kõhulihased ning järgmine hetk nagu kolmel viimasel pildil? Ma siiski tahaks õrnalt paistvaid kõhulihaseid, seepärast. :D

Üritad elu eest püsida 49 mitte 50 :P ,karm. Tegelikult üks kilo lisakaalu ei paista inimesel kusagilt välja :D Palju sul pikkust on,kui küsida tohib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuni 40kg ?

Kas sellist effekti eksju ei teki, et ühel hetkel on õrnad kõhulihased ning järgmine hetk nagu kolmel viimasel pildil?

Selliselt väljapaistvateks lihasteks on ikka palju-palju tööd vaja ja üleöö nad juba ei teki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sellist effekti eksju ei teki, et ühel hetkel on õrnad kõhulihased ning järgmine hetk nagu kolmel viimasel pildil?

Loomulikult tekib, kõhulihastega peab üldse väga ettevaatlik olema et mingid jõhkrat radiaatorit kohe ette ei tuleks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×