Jump to content
krrrr

kõhulihased meeldivad?

Recommended Posts

No, see pilt oli hea. Aga liiga kondine ikka minuarust. Tagumikku on ka liiga vähe. Peab olema kobe pepu ikka ^^, mitte pisike ja kondine.

Tagumikku on pildil liiga vähe sellepärast, et peff on teisel pool lihtsalt <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ükskord kulturismivõistlustel nägin publiku seas liikumas üht HEA sixpackiga naist. Hirmutas mind igatahes ära. Ma pole sellest lapsepõlvetraumast veel üle saanud...

Ihii ;) ...lapsep6lvetrauma...

Eks see k6ht ole pigem enesetunde kysimus (kui v6istlema ei pea...), kui yle pyksi22re ripuks ja kerrat6mbumist segaks, siis ei oleks vist eriti mugav.

Kui minu kyljes on miski (2rme rindu arvesta...), millel on minuga erinev dynaamika (v6nkesagedus on teine) siis see segaks elamist. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline on hea. 1172112166_fotolia_1598328.jpg

Oot... Kui sellised on kõhulihased, siis on ju minul ka väga väga õrnalt näha.. Aga ainult ülevalt siis, mul alakõhul pole veel väga. :) Aga tuju küll paranes igastahes. :D

Ei loomulikult meeldivad mulle kõhulihased, nagu sellel pildil on ideaalne, Keiral on ka ideaalsed. Samas Keiral võiks olla natukenegi rinda rohkem, aga samas geenid jäävad geenideks.

kena3kb9.jpg

Tahaks Keira või selle naise kõhtu suveks, imeilus lihtsalt. :D

Mehed, kas teile sellised ei meeldi? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks Keira või selle naise kõhtu suveks, imeilus lihtsalt. :D

Mehed, kas teile sellised ei meeldi? :P

Aga sa räägi Keiraga, äkki ta annab ? :P

Mõlemad meeldivad.

Aga paljud teised variandid meeldivad ka tegelikult :)

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tõesti ei leia K. Nightley kehas seda täiuslikkust, ta on peenem kui piitsavars, korra ümbert kinni võtad ja on oht, et läheb pooleks :) , kas see on tõesti geenid, et ta nii peenike ja kleenuke on? (siin ennist väideti nii)

Aga see rohelises neiu pilt oli väga viis pluss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tõesti ei leia K. Nightley kehas seda täiuslikkust, ta on peenem kui piitsavars, korra ümbert kinni võtad ja on oht, et läheb pooleks :) , kas see on tõesti geenid, et ta nii peenike ja kleenuke on? (siin ennist väideti nii)

Aga see rohelises neiu pilt oli väga viis pluss.

Kui sa oled kunagi näinud lavamodelle, siis nende kõrval on Keira ikka "paks".

Ja geenid ei määra seda, kui palju kellegil mingil ajahetkel rasva on, rasva tekkimise ja kadumise iseloomu ja selle eelispaiknemist kehas aga küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et tekkis siuke tahtmine küsida, et kas meeldib,kui tüdrukul/naisel on kõhulihased ? :)

Otse vastates, siis jah meeldivad, vägagi meeldivad....vastupidine variant poleks mõeldav, kuna siis poleks tegemist enam naisega, isegi inimesega mitte.

Saades aga küsijast aru nõnda, et kas kõhulihased meeldivad siis kui nad on silmaga nähtavad - see annab ülevaate tema harjumustest, kas ta treenib/liigutab ennast v mitte....minule on olulisem see, et ta elaks tervislikult ja toituks mitmekesiselt....naiskulturistid ja pidevalt dieedil olevad naised, eesmärgiga lihaseid välja tuua, seda aga mitte ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa oled kunagi näinud lavamodelle, siis nende kõrval on Keira ikka "paks".

Ja geenid ei määra seda, kui palju kellegil mingil ajahetkel rasva on, rasva tekkimise ja kadumise iseloomu ja selle eelispaiknemist kehas aga küll.

Lavamodelle alias Carmen Kass? Kui ongi siis ma väga Carmeni üle ei kurdaks.....Heidi Klum, Tyra Banks jne :)

Nad lausa supermodellid.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lavamodelle alias Carmen Kass? Kui ongi siis ma väga Carmeni üle ei kurdaks.....Heidi Klum, Tyra Banks jne :)

Nad lausa supermodellid.....

oleneb kõik vastava kollektsiooni disaineritest, kuid ma pidasin silmas neid ameerika tüdrukuid, kes vastava modellilepingu saamise eesmärgil on nõus ennast 40kg-ni näljutama - nende jaoks sobiks küll Sinu väljend, et "ära puutu, muidu puruneb" - kuid nende puhul ei saagi rääkida mingite lihaste olemasolust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleneb kõik vastava kollektsiooni disaineritest, kuid ma pidasin silmas neid ameerika tüdrukuid, kes vastava modellilepingu saamise eesmärgil on nõus ennast 40kg-ni näljutama - nende jaoks sobiks küll Sinu väljend, et "ära puutu, muidu puruneb" - kuid nende puhul ei saagi rääkida mingite lihaste olemasolust.

Aa, meenus jaa, no need on jah tõesti, ekstreem variant :D , nende kõrval on tõesti K. Nightley "paks" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No tegelikult üsna suures osas siiski määravad.

kui läheneda inimesele kui tervikule laiemalt, siis olen nõus, et geenid määravad kõik inimesega toimuvad protsessid ja nende toimumise iseloomu mõjutatuna väliskeskkonnast....

Siin ühes teises teemas oli mees, kes pärast arsti soovitusel tarbitatud preparaadi mõjul võttis 5kg lisamassi juurde....kui ta poleks seda teinud (kusjuures see ju sisuliselt tema valik), tõenäoliselt poleks mass suurenenud - nüüd võib väita, et see tehtud otsus oli ka mõjutatud tema geneetilise koodi iseärasustest, kuid selle mõju on ju kaudne...me räägime igapäevaelus otsestest mõjutajatest, või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×