Jump to content
rantel

Jälle üks toitumise kohta küsimus.

Recommended Posts

Tere.

Küsin otse.

Kuna soovitatakse süüa päevas tihti, kas 3 põhisöögikorra vahele sobib ka tarbida näiteks lihtsalt üks puu- või juurvili (apelsin, banaan, porgand,õun), või peab olema midagi rohkem toitvamat.

Mingeid erilisi eesmärke ei ole, võibolla väikene rasvakaotus ja väikene lihaskasvatus, aga see tuleb pika aja peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamik juurvilju on jah negatiivse energiabilansiga, aga mitte kõik - kartul ja porgand näiteks ei ole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sel juhul ei ole üldse otseselt vaja süüa rohkem kui kolm korda päevas. Keeldu ka muidugi ei ole. Lihtsalt söö veidi vähem kaloreid sisse kui tarbid.

Ma ei saa aru kust sa seda võtad et ei ole vaja süüa rohkem kui 3 korda päev? Sa oled ise vana tegija ja kas sa siis ei tea et sööma peab iga 2-3 tunni tagant.

Kui täpsustada siis ei pea iga 2-he tunni tagant sööma kõhtu täis et oleks raske hingata:) aga midagi näksima peab! Selleks oma põhjus. Kui huvitab siis küsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Küsin otse.

Kuna soovitatakse süüa päevas tihti, kas 3 põhisöögikorra vahele sobib ka tarbida näiteks lihtsalt üks puu- või juurvili (apelsin, banaan, porgand,õun), või peab olema midagi rohkem toitvamat.

Mingeid erilisi eesmärke ei ole, võibolla väikene rasvakaotus ja väikene lihaskasvatus, aga see tuleb pika aja peale.

Söö muidugi söögi kordade vahele juur ja puuvilju <_< neid võid omale sisse lasta heaga =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kust sa seda võtad et ei ole vaja süüa rohkem kui 3 korda päev? Sa oled ise vana tegija ja kas sa siis ei tea et sööma peab iga 2-3 tunni tagant.

Kui täpsustada siis ei pea iga 2-he tunni tagant sööma kõhtu täis et oleks raske hingata:) aga midagi näksima peab! Selleks oma põhjus. Kui huvitab siis küsi.

Et kust ta seda võtab, et piisab vaid kolmest toidkorrast!? Oled sa siin uus lugeja ja veebi huviline? Vist jah? Kui sa seda veebi rohkem loed, siis sa saad aru, "kust" ta selle võtab ja miks seda täiesti normaalseks on peetud. Jah, siin võib leida ka artikleid ja arvamusi, mis kinnitavad/soovitavad ka paaritunni vahedega söömist, kuid kui sa oled juba leidnud vastuolevaid teooriaid ja ka nende põhjendusi, siis võid enesega rahul olla, et oled juba vist piisavalt lugenud. Loe ka artiklite aluseid kommentaare. Need võivad sisu teise valgusesse panna.

Ja mis puutub neisse puuviljadesse, siis need on ju süsivesikud! Kui nendega liialdada, siis võib ju küll kaalu hoida/pakseneda nendega enam kui proteiinidest söödava liigse kalorikogusega, nagu ma olen aru saanud. Just siit veebist lugesin ma, et SV-d ja V-d panevad tööle eri hormonaalsed süsteemid. Ühed aitavad rasvasid talletada, teised aktiveerivad enam ainevahetuslikke protsesse.

Ma olen nõus sellega, et kui süüa päevas korralikult 3-4 toidukorda, on olemine palju parem kui süüa tihti ja vähe(m). Viimasel juhul oli tegemist pideva mao "ärritamisega" ja näljatunde piinaga. See paaritunniste vahedega söömine kuulub tipptegijate maile, nagu ma olen aru saanud.

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina söön iga kolme tunni tagant midagi kerget ja vahepeal raskema eine ja ma pean ütlema et minu enesetunne on küll parem kui varem ainult nö traditsioonilistel toiduaegadel süües. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kust sa seda võtad et ei ole vaja süüa rohkem kui 3 korda päev? Sa oled ise vana tegija ja kas sa siis ei tea et sööma peab iga 2-3 tunni tagant.

Kui täpsustada siis ei pea iga 2-he tunni tagant sööma kõhtu täis et oleks raske hingata:) aga midagi näksima peab! Selleks oma põhjus. Kui huvitab siis küsi.

MInd küll huvitab, miks peab sööma iga 2-3 tunni tagant ja vahepeal näksima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärgid on suuremad, siis toidukordade vahel midagi näksida pole hea.

Kujundlikult põhjendus sellele on samalaadne, mis ka sellele väitele:

Ööpäeva jooksul 5 uinakut teha pole hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kust sa seda võtad et ei ole vaja süüa rohkem kui 3 korda päev? Sa oled ise vana tegija ja kas sa siis ei tea et sööma peab iga 2-3 tunni tagant.

Kui täpsustada siis ei pea iga 2-he tunni tagant sööma kõhtu täis et oleks raske hingata:) aga midagi näksima peab! Selleks oma põhjus. Kui huvitab siis küsi.

Huvitab küll, et kust tuleb kohustus süüa rohkem kui 3x päevas. Selgita kui suudad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kust sa seda võtad et ei ole vaja süüa rohkem kui 3 korda päev? Sa oled ise vana tegija ja kas sa siis ei tea et sööma peab iga 2-3 tunni tagant.

Kui täpsustada siis ei pea iga 2-he tunni tagant sööma kõhtu täis et oleks raske hingata:) aga midagi näksima peab! Selleks oma põhjus. Kui huvitab siis küsi.

toitumise kohapealt võib vaielda lõputult.... nii palju kui on maailmas erinevaid koolkondi, on ka erinevaid arvamusi, ja ÕIGE v VALE on suhteline ning ainult kitsa silmaringiga inimene võib nii väita..... tutvu veidi nt. idamaadest pärit tõekspidamistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×