Jump to content
Diamond

LIIGA SUURED SÄÄREMARJAD

Recommended Posts

Tere!

Olen hädas oma atleetlikute säärmarjadega! Need pole üldse naiselikud! Oleks need siis ilusad, aga ei! need on väga suured ja üpris lühikesed! Tahaksin neid venitada pikemaks ja peenemaks (PALJU)Need on mul ise tekkinud pm.. teen küll trenni, aga olen need pärinud kindlasti emalt.. MA SOOVIKSIN NEIST RUTTU LAHTI SAADA! ma ten, et see ei juhtu pari päevaga... aga otsustasin, et tänasest hakkan sääremarju venitama iga õhtu paar minutit.... Kui tõhus see on? Ja kas punnis sääremarjad üldse kaovad ära, kuna nad on mul kogu aelu olnud.. Kui pika aja järel peaks tulemus nähtav olema? Kuna tõesti pekist pole mu sääremarjadel märkigi...

TÄNUD!!!!!!! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama probleem. Olen kuulnud aga, et harjutustest ei piisa, on vaja ka kõva dieeti. Ma ei tea kas need jutud on ainult õiged v mitte?

Kunagi olen isegi mõelnud, et äkki saab neid kirurgia vähendada aga siukest oppi vist ei tehtagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võib tõesti probleemiks osutuda, sest sääre peal naljalt ikka palju pekki ei ole, seega paistavad need lihased suhteliselt hästi välja. Op ei ole kindlasti lahendus- kui oled radikaal siis võid jala põlvest maha saagida :lol: . Äkki teema algataja saaks panna siia pildi oma ülisuurtest säärtest. Ma millegipärast arvan, et see on natuke ülepakutud. Treenitud sääred on ilusad :lol: . Kui jõusaalis käid ja säärt treenid, siis tee seda maksimaalse amplituudiga, lase kannad jalatoest allapoole ja siis tõuse nii varvaste peale kui võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oh kurja, mul just puuduvad sääremarja lihased aga teised lihased on normaalselt arenenud :lol:

Hakka siis korrektselt neid treenima, see geenide jutt on enamjaolt jura!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaesed naisukesed:)!!!

ilusad sääremarjad on esimene asi, mida naisterahval tagantpoolt vaatan

ja kui teil need pole nagu Ronnie Colemanil, siis olge parem rahul sellega, mis on

või tõestage vastupidist fotoga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh mehed ei saa vist naiste muredele eriti pihta. Ütleme siis nii, et minu sääremarjad ei vasta ühiskonnas antud normile, sest miks ma muidu ei leia endale pikasäärega saapaid...

:lol: Kui kõik nii targad on siis eks öelge, kuidas saab sääremarjade ümbermöötu uvähendada 3cm?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Range dieet + aeroobne trenn. Kui saad toidust vähem energiat kui keha tarbib, hakkab keha lihast ja rasva lagundama.

Siis kaotad ka muidugi muid ümbermõõte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobne trenn annab Poliquini "chubby aerobics instructor"-efekti ehk paneb just lihasekiudude vahele rasva koguma :lol:

Parem siis just max pulsiga anaeroobne.

Karm kataboolne dieet aitab ka, aga kellel seda tahtejõudu ikka nii palju on ?

Kes tõesti säärt pikemaks tahab, siis kirurgia on sinu parim sõber, Hiinas on väga populaarne operatsioon, kus jalaluu murtakse kord päevas puruks ja fikseeritakse otsad 1 mm kaugusele. Päevaga kasvab see 1 mm kokku. Aga julm operatsioon ja invaliide tekib ka omajagu.

Visuaalselt venitab kõrge konts pikemaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisena saan aru küll murest. Mul on ka üks tuttav, kel ülakehal sõna otses mõttes vaat, et ribid paistavad aga jalad on see-eest suht jämedad. Ja mingi trenniga ta ka pole minu teada üle pingutanud. Ja ei ole see dieet midagi nii naljalt aidanud, või see mõjus siis ülakehale.

Ma kujutan ette, et siiski saab seda sääremarja saledamaks kui rasva selle pealt kaotada. Kui aga dieet ega trenn ei anna naljalt tulemust, siis võib olla saab mõjutada LPG tselluliidi massaaziga?! Olen sellest mõnes postituses maininud. http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=14933 <- loe sealt lingilt. Selle idee on üldine jääkainete ja ainevahetuse kiiruse mõjutamine, kuid kui probleemsemale piirkonnale enam seal massaazis keskenduda, siis ma usun, et ehk on võimalik seda piirkonda enam mõjutada. Olen seda massaazi ise proovinud ja iga kord on see säärele mõjunud salendavalt :lol: Kõikidest nendest jubedatest naistelt raha väljapressimiseks mõeldud kosmeetilistest vahenditest üle kommertsialiseerunud maailmas, on see LPG massaaz enam-vähem ainuke, mida ma siiski soovitan julgelt.

p.s. Ja kas see säärelihaste trenn hoopis neid tegelikult ei aja suuremaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaesed naisukesed:)!!!

ilusad sääremarjad on esimene asi, mida naisterahval tagantpoolt vaatan

ja kui teil need pole nagu Ronnie Colemanil, siis olge parem rahul sellega, mis on

või tõestage vastupidist fotoga

ausalt vä vaatad esimesena sääri? enamus mehi ikka vaatab naistel peput eelkõige ma arvan

Muudetud kasutaja peugeot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ausalt vä vaatad esimesena sääri? enamus mehi ikka vaatab naistel peput eelkõige ma arvan

miniseeliku puhul sääri

pükste puhul loomulikult säärekuju ei näe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×