Jump to content
martti19857

kaalu alla võtmine ruttu

Recommended Posts

Aga saabki ju. Saun tekitab korraliku dehüdratsiooni, kuid see eeldab loomulikult seda, et sa samal ajal endale vedelikku uuesti sisse ei kaani.

Kiire kaalukadu toimubki vedeliku arvelt.

seda küll aga peale sauna thame me koik ju juua ,nojah kui kohe vaja kaaluma minna siis pole jah hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutasin otsingut ja kavatsen seda asja proovida. Tahaks näha seda tulemust.

Miks peaks keegi tahtma end selliselt piinata?

Ja Shamil on 90kilone! Seda tuleb suht protsendina võtta. Mina olen 2 tunniga võtnud 3 kg (72->69). Aga miks?!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tuli teemat lugedes kuidas ma kogemata (!!!) kaotasin kahe kuuga pea 20kg (tulemusena langes immuunsus, tekkisid minestushood, unehäired, olin väga närviline ja lihastes olid krambid sageli). Peale keskkooli läksin ettekandjana suveks tööle. Kohvik oli teisel korrusel, terass tänaval:D Aga need kilod tahtsid tagasi tulla (osad tulid ka) ning tol ajal mul OLI kust võtta.

Kahjuks on mul olnud elus meeletuid kaalukõikumisi ja kõikvõimalikke muid jamasid kaaluga, kuid lõpuks ikka terve mõistus võitis. Proovisin tiinekana sellist asja ka, et päevas jõin klaasi mahla, sõin pisikese jogurti ja toorsalati - pärast ravisin ennast pea pool aastat, sest kogu tervis varises kokku. Ei saaks öelda, et kõik kaotatud kilod topelt tagasi tulid, kuid kõik tulid kindlasti. Ja kas asi oli seda väärt - EI!

Praeguseks hetkeks olen üle vaadanud oma toitumise, teen trenni regulaarselt ning kaal ei ole enam kinnisidee, muide praegu olen oluliselt raskem kui mõne aasta eest, kuid kannan sama rõivasuurust ja keha on ilusam ka. Ma arvan, et inimesed, kes tahavad kiirelt kaalust alla võtta, võiksid siiski enne mõelda millised on terviseriskid, mis kaasnevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tuli teemat lugedes kuidas ma kogemata (!!!) kaotasin kahe kuuga pea 20kg (tulemusena langes immuunsus, tekkisid minestushood, unehäired, olin väga närviline ja lihastes olid krambid sageli).

Kogemata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see on?

Slängivormis kasutatav sõna (tähenduses nooruk, puberteetik, teismeline), mis tuleneb inglisekeelsest vastest teenage, minu viga antud juhul. Tiine kanana võis mind sellel ajal ka vaadata:D Praegu olen lihtsalt kana :P

kogemata selles suhtes, et absoluutselt ei jälginud kaalu ja kuna päevad olid sisutihedad, ununes söömine sageli ära või polnud selleks lihtsalt aega. Ühel hetkel kaalule astuds oli hämming (riiete muutumist suureks ei märganud hämmastaval kombel). Sihilikku ega ka teadlikku tegevust ei olnud. Eesmärk oli mingi taskuraha teenimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tuli teemat lugedes kuidas ma kogemata (!!!) kaotasin kahe kuuga pea 20kg (tulemusena langes immuunsus, tekkisid minestushood, unehäired, olin väga närviline ja lihastes olid krambid sageli). Peale keskkooli läksin ettekandjana suveks tööle. Kohvik oli teisel korrusel, terass tänaval:D Aga need kilod tahtsid tagasi tulla (osad tulid ka) ning tol ajal mul OLI kust võtta.

Kahjuks on mul olnud elus meeletuid kaalukõikumisi ja kõikvõimalikke muid jamasid kaaluga, kuid lõpuks ikka terve mõistus võitis. Proovisin tiinekana sellist asja ka, et päevas jõin klaasi mahla, sõin pisikese jogurti ja toorsalati - pärast ravisin ennast pea pool aastat, sest kogu tervis varises kokku. Ei saaks öelda, et kõik kaotatud kilod topelt tagasi tulid, kuid kõik tulid kindlasti. Ja kas asi oli seda väärt - EI!

"Praeguseks hetkeks olen üle vaadanud oma toitumise, teen trenni regulaarselt ning kaal ei ole enam kinnisidee, muide praegu olen oluliselt raskem kui mõne aasta eest, kuid kannan sama rõivasuurust ja keha on ilusam ka. Ma arvan, et inimesed, kes tahavad kiirelt kaalust alla võtta, võiksid siiski enne mõelda millised on terviseriskid, mis kaasnevad.

Iga kord, kui kuulete lauset «Teie organism toodab mürke, neist on vaja vabaneda!», võite kindlad olla, et teile tahetakse midagi maha müüa. Inimese organism ei tooda šlakke ja jämesoole vesipesul pole mingit teaduslikku sisu. Inimese seedetrakti mikrohattude valgud uuenevad tundidega, talve jooksul nende külge küll midagi ei ladestu.

Kõik imedieedid on inimorganismivaenulikud, sest nad põhinevad organismi ressursi tühjakslüpsmisel. Nälgimine pole sugugi süütu tegevus. Kolm-neli päeva nälgimist pole tervele täiskasvanule probleem, aga rohkem kui neli päeva küll. Probleem on kahjuks varjatud, sest reservide kulutamiseks tekitatud hädad ei avaldu kohe, vaid alles mõne aasta pärast. Näiteks, inimene ei saa nälgides asendamatuid aminohappeid, sest tema organismis nende varusid ei ole. Nii hakkab organism lammutama lihaskudede valke. Kõige kurvem on see, et pikal nälgimisel kulutatakse ka mingi kogus südamelihase valke.

Kahjustav nälgimine on tihedalt seotud hilisemate liigesehaiguste tekkega (sel perioodil tekkinud kusihappekristallid ei kao liigestest ju kuhugi)."

Tartu Ülikooli biokeemiaprofessor Mihkel Zilmer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik imedieedid on inimorganismivaenulikud, sest nad põhinevad organismi ressursi tühjakslüpsmisel. Nälgimine pole sugugi süütu tegevus. Kolm-neli päeva nälgimist pole tervele täiskasvanule probleem, aga rohkem kui neli päeva küll.

Tartu Ülikooli biokeemiaprofessor Mihkel Zilmer

Eks see nii ole, kuid kahjuks miks tehakse meil pikki kestvaid paastulaagreid? Mõni peab sellele vastu, mõni hoopiski mitte. ''Kelgukoertes'' oli paastulaager ja seal topiti paastujatele vägisi lõpuks metsikult sööki suhu ja nad surid ära.

Mõnele hingele nälgimine jällegi aitab, aga väga vähesed tulevad sellest välja tervisega. Nt Aktivist võitles selle tervisehädaga ning nüüd on imelises vormis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×