Jump to content
martti19857

kaalu alla võtmine ruttu

Recommended Posts

4 kilo viie päevaga?? Ära lihtsalt söö. Suur võimalus, et jääd haigeks või sured nälga küll kaasneb.

Point on, et viie päevaga on nats liiga optimistlik, mata see mõte maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on teada, et võistlus tulekul ja vaja kaalukategooriasse pääseda võiks ju väheke varem sellega tegeleda. Tean küll jah, et paljude aladega võetaksegi viimasel päeval või mis iganes, onu oli maadleja ning siis ronis kah viie hommikumantliga sauna! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see on üldse võimalik.... nii, et ellu jääd ma mõtlen.

Lõika käsi otsast :lol:

"Kirvepakk.... Ma võtsin sellega alla viis kilo, täpselt nii palju kaalusid mu näpud" :lol:

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võiksid mainida milleks sul seda vaja on aga muidu kui endale väga kahju tahad teha ja suudad suht ilma kokkukukkumiseta olla siis võid proovida negatiivse kaloraaziga tooteid syya ntx brokkoli ja teha aeroobset ntx käia jooksmas vms

siis kaal kukkub ludinal aga seda pmst lihaste arvelt kõigepealt ja ma arvan et see mõjutab ka seda et siis hoiab keha rasva palju kõvemini kinni kui siuke trauma talle teha :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tahaks võtta 4 kg 5 päevaga alla ma teeksin kõik et saada ma ei annaks alla,palun antke nõud kuidas võtta alla väga ruttu? :lol:

oled sa kunagi võtnud 5 päevaga 4 kg alla? vist mitte. kui asi lõpuks sinnamaale jõuab, et mainid mis sul seda vaja on, siis jagan nõuandeid hea meelega. aga see saab olema raske - nii füüsiliselt kui psühholoogiliselt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe tekib küsimus, et miks on vaja viie päevaga 4kg alla saada?

ma ütlen ma pean võislustele minema ja ma tahan kategoorias -40 olla kui ma ei saaks kategooriasse -40 siis on küll väga kahju,aga ikka teen neid asju mida soovitate

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ütlen ma pean võislustele minema ja ma tahan kategoorias -40 olla kui ma ei saaks kategooriasse -40 siis on küll väga kahju,aga ikka teen neid asju mida soovitate

kui sa tahad saada kaalukategooriasse -40kg, siis... siis las su treener selgitab sulle natuke asju ning unusta see kiire kaaluvõtmine ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma saan aru kui oled 80kg, siis veel kuidagi 4kg alla võtta (5% kehakaalust)

aga 44 selt...

oleks pidand vast varem mõtlema, teinekord tead..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kaalulangusega kaasneb veel suurem jõu kaotus. Ja võistlustel on jõudu vaja. Ma oletan, et sul on mingi füüsiline ala ikka millega sa tegeled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu saab ka kiirelt alla niimoodi, et mässid ennast üleni kilesse, nii, et ainult pea jääb välja ja siis lähed sauna. See tegevus on aga natuke ohtlik, kuna ülekuumenemisel võib minestada.

Ise seda küll proovinud ei ole, aga lugesin, et päris efektiivne ajutiseks kiireks kaalulangetamiseks. Kuigi ise vast sellist asja küll ei prooviks:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 4kg alla võtnud 2 tunniga saalis ratast vändates. Kaks paari dressi ja koormus põhja, samuti oli pulss enamjaolt 170-180 löögi ligi minutis. Lihtsalt experiment, peale seda olin täitsa küpse. Eeldab tugevat aeroobset töövõimet. Samuti tahtejõudu, et vaatamata sellele, et süda tahab suust välja hüpata, ikka edasi pressida ja nii 2h järjest. Kunagi sai ka 6h-ne pukimaraton tehtud kuid siis oli tempo mõõdukam , kuipalju alla läks ei tea, sest sel ajal sai joodud päris palju vett. Söök oli null. Jällegi üks meeldiv tahtejõu treening ja kontroll.

Aga 5kg nelja päevaga, või siis oli see vastupidi, alla saada on köki-möki. Iseasi jah, milleks.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 4kg alla võtnud 2 tunniga saalis ratast vändates. Kaks paari dressi ja koormus põhja, samuti oli pulss enamjaolt 170-180 löögi ligi minutis. Lihtsalt experiment, peale seda olin täitsa küpse. Eeldab tugevat aeroobset töövõimet. Samuti tahtejõudu, et vaatamata sellele, et süda tahab suust välja hüpata, ikka edasi pressida ja nii 2h järjest. Kunagi sai ka 6h-ne pukimaraton tehtud kuid siis oli tempo mõõdukam , kuipalju alla läks ei tea, sest sel ajal sai joodud päris palju vett. Söök oli null. Jällegi üks meeldiv tahtejõu treening ja kontroll.

Aga 5kg nelja päevaga, või siis oli see vastupidi, alla saada on köki-möki. Iseasi jah, milleks.

No sinu kehakaal oli siis ca 115-120 kg, aga teema algataja on 45 kg. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi võtsin 3 ööpäevaga alla ca 8% kehakaalust ja päev hiljem maadlesin päris edukalt, nii et pole see midagi nii võimatu. Lihtsalt ei söönud ega joonud praktiliselt midagi ja tund enne kaalumist sai veel viimase vajaliku pool kilo maha higistatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi võtsin 3 ööpäevaga alla ca 8% kehakaalust ja päev hiljem maadlesin päris edukalt, nii et pole see midagi nii võimatu. Lihtsalt ei söönud ega joonud praktiliselt midagi ja tund enne kaalumist sai veel viimase vajaliku pool kilo maha higistatud.

see on kahe otsaga asi - kui ühe korraga võtta maha näiteks 3-4kg, siis selle higistamise lõpuks kaotab töövõime kõvasti. ühe korraga mõtlen, et võtad näiteks päeval maha ning õhtul võistled või võtad õhtul maha ning järgmisel hommikul võistled. samas protsess on selles suhtes lihtsam, et piinlemisperiood on lühem. aga kui jaotad selle võtmise mitme päeva peale ära (näiteks 3-4kg 3-4 päevaga), siis jõudu ning kestvust on lõpuks rohkem, aga samas on päris palju aega tulnud istuda tühja kõhuga ning lõpuks ka korraliku januga. selle protsessi jooksul ei saa kuidagi viilida ka - matemaatika on väga lihtne - toidu ning vedeliku mass sisse ning tehtud tööga (trenn + igapäevane / öine ainevahetus) kaotatud kehamass välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kadunud judotreener Kaimo Keerak rääkis kunagi õpetliku loo, kuidas ta enne võistlusi kaalu maha võttis. Istunud saunas ja higistanud kuni soovkaal käes. Aga kuna see tuli suht kergelt, tulnud talle mõte, et võtan veel ühe kaalukatogooria alla. Sai sellegagi hakkama ja nüüd võib iga mees ise arvata kuidas tal võistlustel läks (väike vihje - maadelda sai ühe matši).

Selline asi tuli ka veel meelde et Lars Ulrich väidab, et ta kaotab ühe Metallica kontserdiga 4-5 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea millest see tuleb aga eile järgisin punkti pealt toidukava ja jõin umb 4 liitrit vett ja kaal oli 95 ja täna on 91 :S (käisin eile aeroobses ka , raskes)

Muudetud kasutaja LB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul 4-5 päeva pärast võistlused on (jõutõstmises, nagu ma aru sain), siis on sul hilja rabeleda. Need 4 kilo võib ju kaotada küll, aga sellega kaasneb see, et sa võistlusel enam midagi tõsta ei jõua.

Oota, aga jõutõstmises ei ole ju alla 40kg kaalukategooriat o_O Jõutõstmises on kõige kergem klass -52kg. Siis sul pole mõtet üldse alla võtta. Pigem hakka ruttu rohkem sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×