Jump to content
scaryx

küsimus seoses rasva põletamisega

Recommended Posts

olen mõned kuud jõudu teinud... korda mööda 3 ja 4 korda nädalas käin jõusaalis. Muidu olen rahul tulemusega aga punnis kõht on ainuke mis üldvaadet häirib, nagu oleks rase :lol: üritanud olen igasuguseid asju aga lahendust ei leia, enne söömist on nagu ok aga pärast lõunat asi eriti hull...iga kord teen jõusaalis 3x20 kõhulihast ja jooksulindil 10 minti + aerumasinal 10 min aga tulemust ei ole ültse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt seda teab, millest see tuleb. Mul oli sama probleem, kui kõvast noorem olin. Kõhulihased olid ilusti näha ja sai neid treenitud ka suht tihti. Hommikul oli kõht normaalne aga õhtuks oli nagu pall :lol: Aga enam seda probleemi pole, ehk läheb ka sul samuti :lol:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole enam teab kui noor...mais kukub 27 eluaastat :lol: eks ta toitumise teema vist ole jah...imelik on see et pärast trenni nagu isu eriti polegi (toidulisandeid ei tarbi) ja hommikuti ei lähe kah midagi alla. Mis jooksmise puutub, siis pikemat aega joostes võtab hullu moodi tilkuma ja pea hakkab ringi käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole enam teab kui noor...mais kukub 27 eluaastat :lol: eks ta toitumise teema vist ole jah...imelik on see et pärast trenni nagu isu eriti polegi (toidulisandeid ei tarbi) ja hommikuti ei lähe kah midagi alla. Mis jooksmise puutub, siis pikemat aega joostes võtab hullu moodi tilkuma ja pea hakkab ringi käima.

Isu puudus muidugi võib viidata ületreeningule. Üldiselt siis, proovi süüa 2-3 h enne magama minekut. Üldiselt ka endal nii, et kui söön suht enne magama minekut natuke rohkem, siis hommikl isu pole, kui ärkan. Aga kui söön 2-3 h enne , siis läheb kõik hommikul sisse :lol:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see isupuudus hommikuti on juba aastaid küljes...lihtsalt ei pressi üle 2 võileiva ja aktimelli midagi sisse, vastu hakkab, pärast seda söön alles lõunat 12.45, siis õhtul söön kuskil 18.00-19.00 vahel ja hiljem mingit näksimist enam ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see isupuudus hommikuti on juba aastaid küljes...lihtsalt ei pressi üle 2 võileiva ja aktimelli midagi sisse, vastu hakkab, pärast seda söön alles lõunat 12.45, siis õhtul söön kuskil 18.00-19.00 vahel ja hiljem mingit näksimist enam ei ole.

Põhjus peitubki ilmselt toitumises. Kuna sööd 2X päevas, ca 1500 kcal korraga, see on mahult päris suur kogus, mis peab kõhtu ära mahtuma. Aitab toitumisharjumiste muutmine. Hommikul ei ole söögiisu sellepärast, et õhtune söök on veel imendumata. Kui vähendad õhtust söömist ja püüad toituda 3-4 korda päevas, peaks välimus paranema. Aga organismi ümberkorraldused võtavad aega, sellega tuleb arvestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×