Jump to content
lahmaator

Ettan

Recommended Posts

Andke andeks,et selline teema aga huvipärast küsin et kas siin on

ka neid inimesi,kes tarbivad ettanit ja kui tarbivad siis kas patju või savi ja mis marki :D

Ise tarbin ka ja eelsitan patjasid hetkel mingi anno 1822.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli siin üks pikk arutelu sellel teemal, et kas kasulik või kahjulik ning kus kes sportlased seda kasutavad. Ise pole kordagi proovinud ja ei näe ka põhjust kasutamiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saan, siis kasutan. Peale trenni on hea.. lõdvestab lihased ära ja pärast on sügavam uni, kui kunagi varem :D

Olen proovinud Granit'it, Diplomat'i, skurf'i, Nick and Johnny't, General'i, Ettan'it ja Lucky Strike'i. Valge skruf oli kõige parem neist ja kõige halvem oli kindlasti Ettan. Rootslaste jaoks on Ettan nagu eestlastele suitsudest Leek või priima-Odav aga halb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui saan, siis kasutan. Peale trenni on hea.. lõdvestab lihased ära ja pärast on sügavam uni, kui kunagi varem :D

Olen proovinud Granit'it, Diplomat'i, skurf'i, Nick and Johnny't, General'i, Ettan'it ja Lucky Strike'i. Valge skruf oli kõige parem neist ja kõige halvem oli kindlasti Ettan. Rootslaste jaoks on Ettan nagu eestlastele suitsudest Leek või priima-Odav aga halb.

Valge skurf on tõesti hea! :D

Hetkel üks diplomat, vahest hea mõni padi alla panna lõdvestuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rootsi laeva pealt sai kord ostetud aga nüüd otsas ja pole kusagilt saada. On olemas üks sait www.swedish-snus.com kus pakutakse üle saja erineva margi aga kuna ma pelgan välismaisetest netipoodidest tellida siis olen ilma. Kustkohast teie snussi hangite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×