Jump to content
pihkla

mure

Recommended Posts

tere.

kirjeldaks oma probleemi:

Tegelen pidevalt istuva tööga,ning mure on mul seljas.Selg valutab pidevalt ning on kuidagi väga nõrgaks jäänud.

Trenni teen ma kodus peamiselt nõdera finantsolukorra tõttu. Kodus teen ma peamiselt kätekõverdusi ning kükke,ahest mängin jalgpalli ning korvpalli.Kas oleks mõni harjutus seljale,mida saaks kodus teha ja oleks piisavalt tõhus?Samas võiks soovitada mõndasi muid harjutusi ka üldise füüsise parandamiseks.

ette tänades pihkla

p.s. ärge mul töökohta vahetada soovitage :D

ja kui teema on vales kohas ,siis palun liigutada

Muudetud kasutaja pihkla poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alaselg on nõrk

kere tõsteid soovitaks teha.

Oled kõhuli ning hakkad ülakeha tõstma.

Jõudu

Muidugi selle harjutuse juures peab tegema ka kõhulihaseid.

ps. rahmida ei tohi, see lõhub rohkem selga ja pole kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere.

kirjeldaks oma probleemi:

Tegelen pidevalt istuva tööga,ning mure on mul seljas.Selg valutab pidevalt ning on kuidagi väga nõrgaks jäänud.

Trenni teen ma kodus peamiselt nõdera finantsolukorra tõttu. Kodus teen ma peamiselt kätekõverdusi ning kükke,ahest mängin jalgpalli ning korvpalli.Kas oleks mõni harjutus seljale,mida saaks kodus teha ja oleks piisavalt tõhus?Samas võiks soovitada mõndasi muid harjutusi ka üldise füüsise parandamiseks.

ette tänades pihkla

p.s. ärge mul töökohta vahetada soovitage :D

ja kui teema on vales kohas ,siis palun liigutada

Alaselja valu v6ib olla tingitud ka nimme-niudelihase ylepingest, tekitatud istuva eluviisi poolt. Venitused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on vist nö nõrga vöökohaga. Ehk siis peaks keha stabiliseerivaid lihaseid treenima, aga enne kui inimest näinud ei ole, ei julge lihtsalt mingit suvalist harjutust küll soovitada.

Mine käi jah arsti või füsioterapeudi juures näiteks.

Ja selle finantsolukorra kohta niipalju, et praegu elad tervise arvelt. Kui selg juba valutab, tähendab midagi on valesti. Ehk siis selle raha, et sprdiklubis käia, peaks ikka leidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sai seljavalust jagu jõutõmbe ja sõudeergomeetriga. Jõutõmmet tegema hakates lase kindlasti jõusaali treeneril ennast korralikut õpetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×