Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

Endal oli alles probleem septembri alguses, kuna sõbrer hakkas tüli norima ühe meist tunduvalt vanema vennaga, mingi 5-6a vanem kui meie. Ma siis otsustasin vahele minna et ei ole vaja lambist torkida, siis peaks sellele ruselemisele lõpu panema. Ajasin vennad laiali ja kohe kargas see sama(võõras) vend mulle näkku et mida mina ohin. Üritas mind küll lüüa aga väga ebaõnnestunult, kuna läksin endast välja ja andsin talle päris korralikult kolakat. Ja asi lõppes sellega et pärast istusin platel eeluurimise all 14 tundi , jäin süüdi, sain kriminaalasja ja maksin trahvi + 50 tundi ÜKT. Päästis mind see et olen alaealine ja varem karistamata. Täisealisena oleks kindlasti tingimisi saanud. Ilmselt ka karistus oli nii karm, kuna andsin suht julmalt talle, sest ta ajas mu endast nii välja, kuna läksin kui teda päästma, et oma sõber ära viia, aga kutt arvas sellepeale et ma tulin ka tüli norima. Ja nii tuligi tal haiglasse oma nägu tohterdama minna.

Loo moraal - ei ole mõtet kohe rusikaid käiku lasta aga kui ikka sinu ees vehkima hakatase siis tuleb ka neid kasutada. Pähe saab ju alati see kes "ära tegi".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal oli alles probleem septembri alguses, kuna sõbrer hakkas tüli norima ühe meist tunduvalt vanema vennaga, mingi 5-6a vanem kui meie. Ma siis otsustasin vahele minna et ei ole vaja lambist torkida, siis peaks sellele ruselemisele lõpu panema. Ajasin vennad laiali ja kohe kargas see sama(võõras) vend mulle näkku et mida mina ohin. Üritas mind küll lüüa aga väga ebaõnnestunult, kuna läksin endast välja ja andsin talle päris korralikult kolakat. Ja asi lõppes sellega et pärast istusin platel eeluurimise all 14 tundi , jäin süüdi, sain kriminaalasja ja maksin trahvi + 50 tundi ÜKT. Päästis mind see et olen alaealine ja varem karistamata. Täisealisena oleks kindlasti tingimisi saanud. Ilmselt ka karistus oli nii karm, kuna andsin suht julmalt talle, sest ta ajas mu endast nii välja, kuna läksin kui teda päästma, et oma sõber ära viia, aga kutt arvas sellepeale et ma tulin ka tüli norima. Ja nii tuligi tal haiglasse oma nägu tohterdama minna.

Loo moraal - ei ole mõtet kohe rusikaid käiku lasta aga kui ikka sinu ees vehkima hakatase siis tuleb ka neid kasutada. Pähe saab ju alati see kes "ära tegi".

väga haige tõesti :) , väga õpetilik

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No oleks ma sealt laksu saanud ei oleks ka tore olnud, kuna kutt oli selgelt sinna 22-24 kanti. See ei loe kes alustas või mis iganes. Mina tegin ära ja mina saan karistada kuna tegin talle liiga.

Nägin pärast politseis sellest vennast neid pilte ka, ise ei oleks samuti tema nahas tahtnud olla...

Nüüd kasutan rusikaid AINULT viimases hädas ehk siis kui juba laksu kirja olen saanud vms. aga siis võib ka juba hilja olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No oleks ma sealt laksu saanud ei oleks ka tore olnud, kuna kutt oli selgelt sinna 22-24 kanti. See ei loe kes alustas või mis iganes. Mina tegin ära ja mina saan karistada kuna tegin talle liiga.

Nägin pärast politseis sellest vennast neid pilte ka, ise ei oleks samuti tema nahas tahtnud olla...

Nüüd kasutan rusikaid AINULT viimases hädas ehk siis kui juba laksu kirja olen saanud vms. aga siis võib ka juba hilja olla.

Õieti tegid et andsid, normaalne nahhui mida ta rähn tõmbleb. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õieti tegid et andsid, normaalne nahhui mida ta rähn tõmbleb. :)

Sellise suhtumisega kukkede pärast koguaeg selline taidlemine on, keegi kogemata põrkab vastu või mis iganes, tuleb ka sellise ütlemisega, nahhui mida ta tõmbleb, ja siis on käed käigus...

No offence.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt korraks taskusse ja asi tahe :) Ei jää mingeid nähtavaid ega nähtamatuid jälgi, olukord ohutu ja oled ilusasti puhas poiss pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pilt korraks taskusse ja asi tahe :) Ei jää mingeid nähtavaid ega nähtamatuid jälgi, olukord ohutu ja oled ilusasti puhas poiss pärast.

Sellel vennal oli pilt kauem taskus kui korra :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see näkku löömine on kahe otsaga asi.Üksainus löök (mis juhuslikult läheb õigesse kohta) võib "vastasele" uskumatult palju kahju tekitada. Purjus peaga isegi mitu korda selle kindareegli ära unustanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal oli alles probleem septembri alguses, kuna sõbrer hakkas tüli norima ühe meist tunduvalt vanema vennaga, mingi 5-6a vanem kui meie. Ma siis otsustasin vahele minna et ei ole vaja lambist torkida, siis peaks sellele ruselemisele lõpu panema. Ajasin vennad laiali ja kohe kargas see sama(võõras) vend mulle näkku et mida mina ohin. Üritas mind küll lüüa aga väga ebaõnnestunult, kuna läksin endast välja ja andsin talle päris korralikult kolakat. Ja asi lõppes sellega et pärast istusin platel eeluurimise all 14 tundi , jäin süüdi, sain kriminaalasja ja maksin trahvi + 50 tundi ÜKT. Päästis mind see et olen alaealine ja varem karistamata. Täisealisena oleks kindlasti tingimisi saanud. Ilmselt ka karistus oli nii karm, kuna andsin suht julmalt talle, sest ta ajas mu endast nii välja, kuna läksin kui teda päästma, et oma sõber ära viia, aga kutt arvas sellepeale et ma tulin ka tüli norima. Ja nii tuligi tal haiglasse oma nägu tohterdama minna.

Loo moraal - ei ole mõtet kohe rusikaid käiku lasta aga kui ikka sinu ees vehkima hakatase siis tuleb ka neid kasutada. Pähe saab ju alati see kes "ära tegi".

Sõber peaks poole su trahvist kinni plekkima.

Sulle endale oleks veidi "anger management"i tarvis. Tundub, et klobisid seda venda rohkem kui oleks tarvis olnud. See ei ole küll mingi asi millega kiidelda (tundub, et oled endaga rahul). Eriti häbi-häbi kui sa teda veel maas lõid.

Et räägid küll, et läksid vahele, kuid tegelikult läksid ikka peksa andma.

Muudetud kasutaja sLim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõber peaks poole su trahvist kinni plekkima.

Sulle endale oleks veidi "anger management"i tarvis. Tundub, et klobisid seda venda rohkem kui oleks tarvis olnud. See ei ole küll mingi asi millega kiidelda (tundub, et oled endaga rahul). Eriti häbi-häbi kui sa teda veel maas lõid.

Et räägid küll, et läksid vahele, kuid tegelikult läksid ikka peksa andma.

Ei ole mõtet rääkida kui asjast ei tea midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal oli alles probleem septembri alguses, kuna sõbrer hakkas tüli norima ühe meist tunduvalt vanema vennaga, mingi 5-6a vanem kui meie. Ma siis otsustasin vahele minna et ei ole vaja lambist torkida, siis peaks sellele ruselemisele lõpu panema. Ajasin vennad laiali ja kohe kargas see sama(võõras) vend mulle näkku et mida mina ohin. Üritas mind küll lüüa aga väga ebaõnnestunult, kuna läksin endast välja ja andsin talle päris korralikult kolakat. Ja asi lõppes sellega et pärast istusin platel eeluurimise all 14 tundi , jäin süüdi, sain kriminaalasja ja maksin trahvi + 50 tundi ÜKT. Päästis mind see et olen alaealine ja varem karistamata. Täisealisena oleks kindlasti tingimisi saanud. Ilmselt ka karistus oli nii karm, kuna andsin suht julmalt talle, sest ta ajas mu endast nii välja, kuna läksin kui teda päästma, et oma sõber ära viia, aga kutt arvas sellepeale et ma tulin ka tüli norima. Ja nii tuligi tal haiglasse oma nägu tohterdama minna.

Loo moraal - ei ole mõtet kohe rusikaid käiku lasta aga kui ikka sinu ees vehkima hakatase siis tuleb ka neid kasutada. Pähe saab ju alati see kes "ära tegi".

Mnjah, kui inimene matsu ei jaga võib maas vedeleva tüübi surnuks ka astuda, pole eriline "kõva-mehe" näitaja. Eks teinekord tead siis. Ilmselt pidid ikka väga hoogu minema maas vedeleva tüübi klobimisega. Eelmine kord kui minu vastu avaldus tehti lõhkise kulmu pärast (enesekaitse minu poolt) sain ma vaid noomitussõnad politsenikelt ja ma pole alaealine (raskendav asjaolu).

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah, kui inimene matsu ei jaga võib maas vedeleva tüübi surnuks ka astuda, pole eriline "kõva-mehe" näitaja. Eks teinekord tead siis. Ilmselt pidid ikka väga hoogu minema maas vedeleva tüübi klobimisega. Eelmine kord kui minu vastu avaldus tehti lõhkise kulmu pärast (enesekaitse minu poolt) sain ma vaid noomitussõnad politsenikelt ja ma pole alaealine (raskendav asjaolu).

igast pahna ka ajada ei tasu eks...

Karistust raskendavad asjaolud on:

1) omakasu või muu madal motiiv;

2) süüteo toimepanemine erilise julmusega või kannatanut alandades;

3) süüteo toimepanemine teadvalt noorema kui kaheteistaastase, raseda, kõrges eas või abitus seisundis isiku, samuti raske psüühikahäirega isiku suhtes;

4) süüteo toimepanemine isiku suhtes, kes on süüdlasest teenistuslikus, majanduslikus või perekondlikus sõltuvuses;

5) süüteo toimepanemine erakorralise või sõjaseisukorra ajal;

6) süüteo toimepanemine ühiskondlikku või loodusõnnetust ära kasutades;

7) süüteo toimepanemine üldohtlikul viisil;

8) raske tagajärje põhjustamine;

9) süüteo toimepanemine teise süüteo hõlbustamiseks või varjamiseks;

10) süüteo toimepanemine grupi poolt;

11) süüteo toimepanemise hõlbustamiseks ametliku vormiriietuse või ametitunnuste kasutamine.

ja see, kes politseilt krim karistuse kaela sai ületas hädakaitsepiire järelikult, muul võimalusel ei ole väga võimalik saada karistada enesekaitse eest. Mõni vajab füüsilist treeningut, et olla tugevam teine jälle emotsionaalset-psüühilist, et osata lõpetada kui aeg on, mitte lihtsalt tampida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli 4-5 aastat tagasi selline juhus, et alkoholi joobes sõber läks turvamehega kaklema, ma ei hakkanud vahele segama ja tegelesin täiesti teiste asjadega ja olin omade inimestega. Kui politsei kohale tuli siis läksin küsima, et mis värk oli siis? Politsei pani mul käed raudu ja olin 15 tundi Rahumäe kaineris(hullemat peldikut annab leida, võib olla nüüdseks korda tehtud?!?..) Ja lõpuks kui uuriti jne, et mul polnud mingit osalust ega midagi siis isegi ei vabandatud, ega midagi. See 15 tundi seal kaineris(4 ruutmeetrises ruumis kus narkarid ja parmud kokku pressitud, maa kust täis ja ühtegi istekohta ega peldikut ei ole) oli mu elu üks pikemaid 15 tundi.

Peale seda lähen igasugustest sekeldustest ja tülinorimistest nii suure ringiga mööda kui vähegi võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii palju kui ta asjast rääkis, siis on arusaadav, et hädakaitse piire ületas kindlasti...

Pildi taskusse panemise koha pealt mõtlesin mina kägistamist. Kui kellegi korduvalt nokki lööd, siis on see ikka päris paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise suhtumisega kukkede pärast koguaeg selline taidlemine on, keegi kogemata põrkab vastu või mis iganes, tuleb ka sellise ütlemisega, nahhui mida ta tõmbleb, ja siis on käed käigus...

No offence.

No offence taken, aga nii need asjad kord juba on ja mina ei ole maailmaparandaja. Pluss olen noor ja nii need asjad paraku siin sünges eestis käivad ja jäävadki käima kui maailmavaade kõigil inimestel korraga ei muutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No offence taken, aga nii need asjad kord juba on ja mina ei ole maailmaparandaja. Pluss olen noor ja nii need asjad paraku siin sünges eestis käivad ja jäävadki käima kui maailmavaade kõigil inimestel korraga ei muutu.

No offence aga maailma parandamine algabki endast. Maailmavaade kõigil inimestel korraga ei muutu ju niikuinii, niiet see on lihtsalt hea eneseõigustus, et samamoodi jätkata. Sest ennast on ju kõige raskem muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No nii palju kui ta asjast rääkis, siis on arusaadav, et hädakaitse piire ületas kindlasti...

Pildi taskusse panemise koha pealt mõtlesin mina kägistamist. Kui kellegi korduvalt nokki lööd, siis on see ikka päris paha.

Nagu Bas Rutten ütles, kägistad vastase ära siis tõmbad püksid maha ja kui vend ärkab siis rahvaga naerad ta üle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga jah, alati ei maksa kohe molli kütta, üks-kaks korralikku laksu nt ribidesse/kõhtu ajab ka asja ära :rolleyes:

Või siis tõesti, kõrisõlm pihku ja lämmatad venda natuke, see on ka selline väga efektiivne asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga jah, alati ei maksa kohe molli kütta, üks-kaks korralikku laksu nt ribidesse/kõhtu ajab ka asja ära :rolleyes:

Või siis tõesti, kõrisõlm pihku ja lämmatad venda natuke, see on ka selline väga efektiivne asi.

Obv. ei tea postitaja kägistamisest suurt midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×