Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

Obv. ei tea postitaja kägistamisest suurt midagi.

Midagi natuke tean, kuna olen paar korda kasutanud.

Ilmselgelt tuleb ta teatud hetkel lahti lasta, võib muidu ajukahjustuse saada, aga see hetk tuleb ise ära tajuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No offence aga maailma parandamine algabki endast. Maailmavaade kõigil inimestel korraga ei muutu ju niikuinii, niiet see on lihtsalt hea eneseõigustus, et samamoodi jätkata. Sest ennast on ju kõige raskem muuta.

Mida ma ütlesin oli see, et kui inimesed ei hakka ühtemoodi mõtlema, ei juhtu sellist asja, et vägivald kaob ja kõik on sõbrad.

Maailmaparandamine algab iseendast - VÄGA vale väide minu arvates ja nagu sa ise ütlesid maailmavaade kõigil inimestel korraga ei muutu ju niikuinii. Kuidas sa siis aru ei saa, et enda muutmine ei muuda praktiliselt midagi O_O. Ma tõesti ei viitsi vaidlema hakata jälle, jäägu kõigile enda arvamus ja tore kui on sõbralikke inimesi olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa siis aru ei saa, et enda muutmine ei muuda praktiliselt midagi O_O.
Enda muutmine muudab absoluutselt KÕIKE. Muudetud kasutaja sLim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes muutub kindlasti kõik, et kui ennast muudad, muutub ka maailmavaade ja tõesti siis muutub kõik teistsuguseks sinu jaoks, aga ainult sinu jaoks. Teiste maailma on veidi raskem muuta, kuigi võimalik väikese manipulatsiooni teel.

niikaua kui inimene suudab veel unistada on kõik võimalik.

Väga huvitav väide, olen palju kuulnud. Kas mainisid lihtsalt suusoojaks, või usud tõeliselt seda? Sest ma tean, et paljud inimesed unistavad, kuid elus edasi ei liigu.

Ma saan aru, lootust ja usku millesegi on vaja, et edasi minna. Aga unistada... Samas ilma unistusteta ei ole vist ka eesmärki

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin tõsiselt,et kui millestki unistada siis on järelikult võimalik ka seda saavutada.

alati ei pruugi tõesti täpselt nii minna nagu tahaks kuid kes ei ürita see ei saavuta midagi niikuinii.

tõsi,et teisi muuta on pea võimatu aga kas alati ongi see vajalik.eelkõige peaks tegelema isendaga ning targad inimesed ümberringi märkavad neid muutusi niikuinii.

näitena võtaks Arnold Schwarzeneggeri kes inspireeris paljusi oma elustiili muutma ja ennast parandama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unistada ning eesmärke püstitada tasub kindlasti. Kui ühel hetkel avastad, et eesmärkidest sai täidetud ainult pool on see ikkagi palju parem sellest kui ei oleks üldse eesmärke olnudki.

Siis kuulsin veel sellist tsitaati kuskilt: "Kui sa ise oled korras, siis on ka maailm sinu ümber korras." See on siis maailma parandamise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Obv. ei tea postitaja kägistamisest suurt midagi.

Väike surve arteria carotis communis -ele ja da daa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik kaklused mis mina tänavatel näinud olen on ainult sellised venitlaatori stiilis olnud, keegi ei mõtle peaga lihtsalt jäsemetel tuleb epilepsia hoog peale ja näod lähevad mossi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kägistada võib teist lausa kogematta nii,et teine eluaeg vigane.eriti kui jõud käib teisest nähtavalt üle.kael on väga õrn koht ning isegi mitte oskaja võib palju kahju teha.

huvitav kuidas siis mitteoskajast oskajaks kägistajaks saadakse...

mind kägistatakse küll suht regulaarselt, pole veel täheldanud erilisi tüsistusi, kael jääb vähem kangeks vb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõnastus oli pisut vale aga pmt siis nö tavainimene võib ka teist vigaseks kägistada ning selleks pole erilisi oskusi vaja.

Inimene läheb näost siniseks ja seejärel viskab pildi tasku. Kõva tapamees vast niikaua unearterit kinni ei plaani hoida, et püsiv ajukahjustus kuidagi tekitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×