Jump to content
kantpea

kaaluprobleem

Recommended Posts

Ehk lühidalt siis..probleem järgmine,et olen viimasel ajal tähele pannud et kaal tõuseb ja tõuseb kohe nii palju et aastas 10 kilo(hetkel kaalun 122 kilo) et kohe ei oska midagi ette võtta...eriline magusa sõber pole aga kaal on nagu on viimasel ajal olen korralikult söönud hommikuti ja lõunati siukse prae ja õhtuti natukene õrnemalt näiteks suppi...nüüd olen umbes aasta otsa rasket trenni teinud aga kaal pole langenut grammi võrtki pigem tõusnud kas peaks siis sööma vähem valke ja süsivesikuid? või minema ültse paastule paariks aastaks ehk las siis eksperdid pajatavad paar sõna :D

aitäh kõigile vastanutele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk lühidalt siis..probleem järgmine,et olen viimasel ajal tähele pannud et kaal tõuseb ja tõuseb kohe nii palju et aastas 10 kilo(hetkel kaalun 122 kilo) et kohe ei oska midagi ette võtta...eriline magusa sõber pole aga kaal on nagu on viimasel ajal olen korralikult söönud hommikuti ja lõunati siukse prae ja õhtuti natukene õrnemalt näiteks suppi...nüüd olen umbes aasta otsa rasket trenni teinud aga kaal pole langenut grammi võrtki pigem tõusnud kas peaks siis sööma vähem valke ja süsivesikuid? või minema ültse paastule paariks aastaks ehk las siis eksperdid pajatavad paar sõna :D

aitäh kõigile vastanutele

sinu abistamiseks on vaja pikkust vanust ja oleks hea kui rasva % ja väike ülevade lisaks veel toitumisele ja treeningust natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikkus 187,vanus 19 rasva % ei tea toitumine on viimasel ajal suht segamini..mis kätte saab aga magusat mitte,ikka 3 korda päevas ja nii et kõht täis ja trenn on umbes 2 tundi ja peale seda ikka särk korralikult märg...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pikkus 187,vanus 19 rasva % ei tea toitumine on viimasel ajal suht segamini..mis kätte saab aga magusat mitte,ikka 3 korda päevas ja nii et kõht täis ja trenn on umbes 2 tundi ja peale seda ikka särk korralikult märg...

kui iseloomu on, siis telli toitumiskava 500 eegu eest, odavaim investeering, kuid alguses vbl raske kinni pidada nt 10 muna päevas 4 kollasega jne.Kuid sellega saad ilusasti kaalust alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×