Jump to content
Haggi

Küsimus?

Recommended Posts

mul siis väike küsimus, et kui hakata iga õhtu mingeid kätekõverdusi tegema ja kõhulihaste harjutusi, et kas see siis aitab ka midagi, et kas kasvatab lihast või jõudu vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kui igal õhtul hakata mingeid kätekõverdusi ja kõhulihaste harjutusi tegema, siis see aitab küll, kasvatab lihast ja annab jõudu jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siis väike küsimus, et kui hakata iga õhtu mingeid kätekõverdusi tegema ja kõhulihaste harjutusi, et kas see siis aitab ka midagi, et kas kasvatab lihast või jõudu vms?

Võrreldes voodis lösutamise ja õgimisega on mõju igal juhul positiivne, :D

Aga normaalne treening normaalse kava ja toitumisega sama aja jooksul aitaks palju rohkem ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütleks, et kokkuvõttes annab jõudu, sa suudad konreetset harjutust teha rohkem. Lihasekasv on, aga väike eriti kui oled ektomorf ja areng piiratud, sest raskusi tõsta ei saa. Lihasekasvu seisukohalt ei ole väga mõtet.

edit: aga mõte seda teha on igati positiivne ja tükki küljest ei võta.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt tekkis üks küsimus kaa. Et nüüd nädal aega pole võimalik jõusaalis käia,ning mis harjutusi teha kodus et jõud täitsa ära ei kaoks,kuna see pidavat kiirelt kaduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ütleks, et kokkuvõttes annab jõudu, sa suudad konreetset harjutust teha rohkem. Lihasekasv on, aga väike eriti kui oled ektomorf ja areng piiratud, sest raskusi tõsta ei saa.

Ei tasu muretseda, et kätekõverduste raskus ennast väga ruttu ammendab:

:D Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võimalik, aga, et teha ühel käel peab tegema kahel käel ikka päris palju neid ja see see samm ühe ja kahe vahel on ikka suht suur. Ma suudan kahel 60-80 ja ühel tuleb 3-4.

edit: leidsin ühe linki kus toetutakse kahele käele, aga raskus on ühel, see ka päris hea viis lihtsam kui ühel käel aga palju raskem ikka kui kahel:

Aga jah niisama lebotada pole mõtet las teeb neid kätekõverdusi mööda külge ikka maha ei jookse.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võimalik, aga, et teha ühel käel peab tegema kahel käel ikka päris palju neid ja see see samm ühe ja kahe vahel on ikka suht suur. Ma suudan kahel 60-80 ja ühel tuleb 3-4.

edit: leidsin ühe linki kus toetutakse kahele käele, aga raskus on ühel, see ka päris hea viis lihtsam kui ühel käel aga palju raskem ikka kui kahel:

Aga jah niisama lebotada pole mõtet las teeb neid kätekõverdusi mööda külge ikka maha ei jookse.

Neid erinevaid variatsioone jääb ühel käel tegemise ja kahel käel tegemise vahele ikka päris palju. Kahel käel on raskem kui tõstad jalad millegi peale. Selle kõige raskem variant on ilmselt käte peal seistes kätekõverdus. Ühe käega kätekõverdust hakatakse tavaliselt treenima seina najal (varbsein võimalusel), sealt edasi näiteks pingile ja lõpuks maha välja ning viimane variant on ühe käe peal seistes (enamus sinna kindlasti ei jõuagi). Keharaskusega treenimise võimalused on tegelikult ikka väga suured - erinevate lõuatõmbe, kätekõverduste ja kükkide variatsioonidega on võimalik treenida tervet keha. Lisaks erinevad harjutused kõhule ja seljale. Päris kulturismi on nii harrastada ehk raske, aga enda vormis hoidmiseks on keharaskusega treeningul vahendeid küll ja veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siis väike küsimus, et kui hakata iga õhtu mingeid kätekõverdusi tegema ja kõhulihaste harjutusi, et kas see siis aitab ka midagi, et kas kasvatab lihast või jõudu vms?

Kui õhtul sa teed?

Ei tohi teha trenni 2 tundi enne magama minekut !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta googlet <_<

Mulle kunagi ammu kehalisekasvatuse õpetaja rääkis =) ei mäleta ausaltöeldes:S

lol , just sellepärast küsingi sinu targa käest et põhjenda seda, minuteada ei mängi see rolli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta googlet <_<

Mulle kunagi ammu kehalisekasvatuse õpetaja rääkis =) ei mäleta ausaltöeldes:S

Ei maksa anda soovitusi, kui sa ise täpselt ei tea, kuidas õige on. See, et "kunagi ammu keegi ütle" ei ole põhjendus. Eriti siis, kui sa ise ei tea, miks see nii on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei maksa anda soovitusi, kui sa ise täpselt ei tea, kuidas õige on. See, et "kunagi ammu keegi ütle" ei ole põhjendus. Eriti siis, kui sa ise ei tea, miks see nii on.

Olen nõus , minu viga =) Aga loe nüüd mida ma sulle vastasin selle 30 -60 minutit peale trenni kreatiini tarvitamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siis väike küsimus, et kui hakata iga õhtu mingeid kätekõverdusi tegema ja kõhulihaste harjutusi, et kas see siis aitab ka midagi, et kas kasvatab lihast või jõudu vms?

Ma tegin ka kunagi niimoodi. Ega see eriti lihast ei kasvata. Vastupidavust saavutad sellega ja hoiad vormi, aga jah massi pole peale mõne üksiku kg loota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×