Jump to content
katt11

7 kg ülekaalu

Recommended Posts

tere, olen suht spordikauge inimene. mure sellest et tegin u 5 aastat kõvasti suitsu, nüüd pole u 5 kuud teinud üldse, ja juba 7 kilo juures. enne käisin iga päev vesiaeroobikas nüüd u 2 kuud olen käinud iga päev body treeningutes. kaal ei lange, selg on küll nagu sirgem ja lihased tunduvad ilusamad. tahaksin suveks köik need 7 kg kindlasti alla saada, mida peaksin tegema. vahel harva käin ka 2 korda päevas trennis, nii meeldib lihtsalt, jõusaali ma minna ei taha kohe üldse..ma ei oska seal rassida..söön enamast tervislikult, aga sageli rohkem kui peaks, hommikuti kas ühe võileiva või mida juhtub, palju armastan puuvilju, eriti banaane ja õunu,,,joon palju kohvi...enamus päevi sööngi seda mida juhtub, raske kirjeldada, sest kindel kava puudub :D

enne kaalusin 66 , nüüd 73- 74 kg

pikkust 170 cm

25. a naine :D

palun teie soovitusi, kuidas saada kaal langema,kas äkki on asi ikka selles et peaksin vähen trennis käima või just rohkem? vb peab ekssuitsetajate kannatus lihtsalt pikem olema, ise lihtsalt imestan et tulemust üldse kohe ei näe, kas kaal on sama, sest lihas on kasvanud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, olen suht spordikauge inimene. mure sellest et tegin u 5 aastat kõvasti suitsu, nüüd pole u 5 kuud teinud üldse, ja juba 7 kilo juures. enne käisin iga päev vesiaeroobikas nüüd u 2 kuud olen käinud iga päev body treeningutes. kaal ei lange, selg on küll nagu sirgem ja lihased tunduvad ilusamad. tahaksin suveks köik need 7 kg kindlasti alla saada, mida peaksin tegema. vahel harva käin ka 2 korda päevas trennis, nii meeldib lihtsalt, jõusaali ma minna ei taha kohe üldse..ma ei oska seal rassida..söön enamast tervislikult, aga sageli rohkem kui peaks, hommikuti kas ühe võileiva või mida juhtub, palju armastan puuvilju, eriti banaane ja õunu,,,joon palju kohvi...enamus päevi sööngi seda mida juhtub, raske kirjeldada, sest kindel kava puudub :D

enne kaalusin 66 , nüüd 73- 74 kg

pikkust 170 cm

25. a naine :D

palun teie soovitusi, kuidas saada kaal langema,kas äkki on asi ikka selles et peaksin vähen trennis käima või just rohkem? vb peab ekssuitsetajate kannatus lihtsalt pikem olema, ise lihtsalt imestan et tulemust üldse kohe ei näe, kas kaal on sama, sest lihas on kasvanud? :P

On kaks võimalust:

esimene - lõpetad mida juhtub söömise - ntx banaanide - ja hakkad järgima toitumiskava.

teine - palveta;äkki on kasu ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On kaks võimalust:

esimene - lõpetad mida juhtub söömise - ntx banaanide - ja hakkad järgima toitumiskava.

teine - palveta;äkki on kasu ..., :D

heaküll, ma nüüd voodisse palvetama siis , no tänud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõttetu on siit tellida ...

kui käid kuskil spordiklubis küsi sealt treeneri käest ja ta teeb sulle täiesti tasuta :D

Kus spordiklubis neid tasuta tehakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis klubis ei tehta?

Ise käin Coral clubis saan koguaeg kõik tasuta ( treeningkavad , toitumiskavad )

Mõnedes klubides kuulub see ühe osana treeneri kohustuste hulka ja on tema tasu on tema palga sees juba.

Sellega ma aga nõus ei ole, et siit tellimine mingil põhjusel mõtetu on. Kui sa nii väidad siis ei tea sa suurt teemast midagi. Usun, et valdav enamus siit kava (de) tellijaid on rahule jäänud.

OLEN ENNEGI ÜTELNUD JA KORDAN VEEL, SELLEKS , ET INIMESELE TREENING VÕI TOITUMISKAVA TEHA EI PEA TINGIMATA INIMEST NÄGEMA JA TEDA SAALIS JUHENDAMA.

MIKS MÕNI INIMENE NII AGA ARVAB SIIS ON PÕHJUS SELLES, ET TEMA TEADMISED TREENINGU JA TOITUMISE PÕHIALUSTEST ON AMATÖÖRLIKUD VÕI PUUDUVAD PEA ÜLDSE.

SELLINE INIMENE EI SUUDA ABI VAJAJAT AIDATA KA SIIS KUI TA TEMAGA 24H ÖÖPÄEVAS KOOS OLEKS.

VORMI SAAVUTAMISE ALUS ON ENNEKÕIKE INIMESE FÜÜSILIST AKTIIVSUST ARVESSE VÕTTES TEMA TOITUMISE PAIKA PANEMINE. SEDA VÕIB JU ÜRITADA TEHA KA ISE JA JOPATA, ET ASI TÖÖLE HAKKAB, KUID ÜTLEKS SIINKOHAL INDREK OTSUSE SÕNAD: "Ka seotud silmadega võib naela seina lüüa kuid suurem tõenäosus on, et pauk läheb vastu sõrmi." AAMEN!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole väitnud et siit tellides saad mõttetu ( halva ) kava mõtlesin selle all seda et maksma peab aga noh kes tunneb huvi selle vastu ja võimalust pole kuskilt seda tasuta saada miks siis mitte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõttetu on siit tellida ...

kui käid kuskil spordiklubis küsi sealt treeneri käest ja ta teeb sulle täiesti tasuta :D

Siin on mõnda spordiklubiski tehtud toitumiskava nähtud, mis mingisugust kriitikat ei kannata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on mõnda spordiklubiski tehtud toitumiskava nähtud, mis mingisugust kriitikat ei kannata....

No see "klubitreener" on kah siuke vä-ää-ga ähmane mõiste.

Tihti on tegemist odavvariandiga ,no mõne klubi asjapulga sõbraga,kes on kunagi näinud saali,kus keegi tegijaist(ntx Kalmus) on mingil ajahetkel viibinud ..., :D

Üks taoline siin ringelnud kava oli pärit minu kodukoha jõusaali "treenerilt" , :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no edu teile tellige siis siit ...

ja juhuslikult Marek Morozov töötab coralis et ma parem võtan sealt tema käest kui tellin siit mis teeb TÄPSELT sama välja :D

peaks mainima siis et olete sit*ad klubid omale valinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kui spordiklubist toidukava tasuta ei saa, siis ei kõlba ka klubi kuskile?

Et siis kui vana sa meil nüüd oledki ja kuhu sa oma mõistuse panid? :D

pole absoluutselt sinu asi vana ma olen ja kas mõistus on omal kohal või mitte

no järelikult on kui treenerite kohustuste hulka ei kuulu kavade tegemine! ma vahetan iga kuu tagant treeningkava ja mis see summa siis tuleks kui siit iga kuu tagant telliks + veel toitumiskavad ( neid vahetad ka ikka 4 - 5 x aastas ) .. kohe tekib küsimus kus on sinu mõistus?

lõpp kokkuvõttes on need summad kolosaalsed ( vähemalt minu jaoks )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui valida oleks - kas kott kulda või kott mõistust, siis mina valiks ikka kott kulda. :D

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu mõistus on seal, kus ta olema peab ja selle mõistusega teengi sulle siis nüüd puust ja punaseks ette: Kui tellid toitumiskava, siis maksad sa ühekordse summa. Treener koostab sulle sinu soovidele vastava kava ning vastab edaspidi kõikidele küsimustele, mis sul ajapikku tekivad. Ühtlasi aitab ta seda kava täpselt nii kohendada, nagu sul vaja on ja sa ei maksa iga muudatuse eest uuesti 500 EEK. Seega ühekordne investeering.

Nüüd arvuta ise kokku:

Coralis maksad sa liitumistasu 1000 EEK + iga kuu 1000 EEK ja saad selle summaga "tasuta" toitumiskava. Kokku läheb sul aastas 13 000 EEK.

Juku maksab jõusaalis X iga kuu näiteks 500 EEK + teeb siin lehel ühekordse investeeringu toitumiskava tellimisega 500 EEK. Kokku läheb tal aastas seega 6500 EEK.

Kellel siis nüüd need kolossaalsed summad tegelikult kulvadki? :D

no anna andeks ma sellest ühekordsest summast ei teadnud midagi. Sinu võit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole absoluutselt sinu asi vana ma olen ja kas mõistus on omal kohal või mitte

no järelikult on kui treenerite kohustuste hulka ei kuulu kavade tegemine! ma vahetan iga kuu tagant treeningkava ja mis see summa siis tuleks kui siit iga kuu tagant telliks + veel toitumiskavad ( neid vahetad ka ikka 4 - 5 x aastas ) .. kohe tekib küsimus kus on sinu mõistus?

lõpp kokkuvõttes on need summad kolosaalsed ( vähemalt minu jaoks )

Põhjenda mulle palun ära milleks on hea iga kuu kava vahetada????????

Areng, olgu siis mis suunas tahes, maks jõud, kiirulik jõud, vastupidavusjõud jne, saab alles hakata tuure üles võtma kui teed kavamuutuse. Sisuliselt võrdub siis sinu treening paigalseisuga.

Sõnaga, näitasid välja oma teadmiste pagasi siin mõtestatud treeningu kohta.

Ok, võimalik, et sul polegi mingit eesmärki peale kerge füüsilise koormuse andmise oma kehale.

Kuigi ka sel juhul jääb mõistetamatud igakuine kavavahetus. Mingi eriti rahutu inimtüüp ehk. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×