Jump to content
Sarge

Kuidas tuleb liha meie toidulauale ?

Recommended Posts

Mina isegi mitte ei vaadanud...ei saa vaadata... <_<

S88ge kosher liha. Need loomad on teisiti tapetud.

Hiljuti oli Tallinna juudi restoranist rääkiva ajaleheartikli juures arutelu sellest kosher lihast ja juutide loomatapmisviisist... vat see on loomapiinamine! Vii ennast palun asjaga kurssi, enne, kui midagi reklaamima hakkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[quote name='AileKuuda' date='23 Mar 2008, 15:44' post='134672'

S88ge kosher liha. Need loomad on teisiti tapetud.

Tapmine on tapmine, väga palju vahet siin olla ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need inimesed,kes jõhkralt loomi piinavad,tahaks neile sama teha.Poleks ju üldse kahju!paras oleks!Loomkatsed laborites on samuti väga haiged,tehakse mõttetuid ja piinavaid teste.kes ei taha und saada,kirjutage yotube animal tests :D

Kas sa oled teadlane/sellealase haridusega, et adekvaatselt otsustada, mis on mõttetu ja piinav test?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hiljuti oli Tallinna juudi restoranist rääkiva ajaleheartikli juures arutelu sellest kosher lihast ja juutide loomatapmisviisist... vat see on loomapiinamine! Vii ennast palun asjaga kurssi, enne, kui midagi reklaamima hakkad.

Inimesed on igal pool ainult inimesed... st julmad, rumalad jne. Ma r22gin p6him6ttest. Need videoklipid, mis on saadaval kosher tapamajadest...lihtsalt ei vasta n6uetele. Ainuke, mis seal vastab eeskirjale, on looma veretustamine.

Tallinna Rabbi oli siin isiklikult vastutav restorani tuleva liha eest. Mul ei ole midagi selle vastu, et teda uuesti intervjueerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan siin teiste kommentaare ja ei hakka vaatamagi. Arvata on mis sealt võib tulla. Ega mulle ei meeldi raasugi selline asi, aga liha peab ikka sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et liha saada peab tapma, aga loomulikult peab looma austama ka keda tapetakse, mitte peksma ning alandama.

Tagasi "juurte" juurde. Kuidas talus kasvatati see loom yles ja kuidas ta tapeti. Erinevus t2nap2eva toiduainetet88stus+tapamajad kompleksiga on nagu 88 ja p2ev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimest lõviga võrrelda on vist küll veidi kohatu et saab ka tõesti veidi nö tsiviliseeritumal viisil loomi tappa ja nende nö kasvutingimused ei ole ka just kõigeparemad

ja nii nagu mina olen aru saanud siis lõvi surmab saaklooma ikka kohe? hüppab sebrale kõrri ja ootab kuni ära kustub? ja kutsikatega on tõesti vist teine asi et vigastatakse looma ja siis õpetatakse neid jne kas pole mitte nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimest lõviga võrrelda on vist küll veidi kohatu et saab ka tõesti veidi nö tsiviliseeritumal viisil loomi tappa ja nende nö kasvutingimused ei ole ka just kõigeparemad

ja nii nagu mina olen aru saanud siis lõvi surmab saaklooma ikka kohe? hüppab sebrale kõrri ja ootab kuni ära kustub? ja kutsikatega on tõesti vist teine asi et vigastatakse looma ja siis õpetatakse neid jne kas pole mitte nii?

Loomulikult, lõvi ei saa sellega eriti riksida,et saakloom,kes juba kord käes ära pääseb,kuna siis jääks ju lõvikene nälga :angry:

Kutsikate jaoks emasloom jah vigastab saaklooma, kuna peab ju kuidagi kutsikaid õpetama, tervest loomast ei käi kutsikatel jõud lihtsalt üle,seda enam,et puuduvad ka kogemused. :D

Aga jah, inimene on vist ainus loom,kes naudib tapmist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ikka on? :D

Ei ole minu looming, kuid ei m2leta autorit, kes ytles, et me ainult arvame ennast m6tlevat, tegelikult lihtsalt liigutame oma eelarvamusi. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liha peab sööma - nõus - kuid mõned pingutavad sellega üle, näiteks ameerikas söödi 100 aastat tagasi 200x vähem kana kui tänapäeval (ühe inimese kohta)

loom tuleb liha saamiseks hukata - nõus - kuid kasvatamine peaks toimuma normaalselt mtte kuskil puurides.

kui lõvi tapab söögiks sebra, siis on see loom elanud vabaduses ja sellist elu nagu ta peaks elama.

kui inimene tapab söögiks sea, siis 99.999% juhtudest on see siga elanud kuskil puuris väga halbades tingimustes millega ta ise vaevalt, et rahul on.

kujutage ette elu kus te elate kuskil puuris kus te ennast eriti liigutada ei saa ja te ei tea mis asi on päike ja yhel päeval teid tapetakse või olukorras kus te saate vabalt ringi liikuda, teha mida tahate, kuid yhel heal päeval tabab sind surmav hoop, kumma valiksid?

inimene on liiga ahne ja tahab kõik endale mugavalt läbi ajada ja paljuneb liiga kiiresti + räägitakse, et inimesi on juurde vaja muidu mõjub see halvasti majandusele

Muudetud kasutaja tmks88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Delfiine pekstakse ka enne tapmist, adrenaliin pidavat lihale parema maigu andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada hüäänid pidid oma saaki elusalt sööma hakkama. Pakun, et tänapäeval loomade piinamisega nii naljalt ära ei pääse, nii et ärge hädaldage nagu loomi piinatakse igas farmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[quote name='AileKuuda' date='23 Mar 2008, 15:44' post='134672'

S88ge kosher liha. Need loomad on teisiti tapetud.

Tapmine on tapmine, väga palju vahet siin olla ei saa :(

Kiirelt ja konkreetselt tapmine ja pika ajaline surnuks piinamine on 2 eri asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×