Jump to content
kenza

Kas siin liigub ringi BodyPumpi treenereid?

Recommended Posts

Tere!

Pöördun foorumi külastajate poole palvega märku anda:

1. kas siin liikujaist keegi on tegev BodyPumpi treenerina?

2. kas keegi tunneb väga hästi mõnda bodyPumpi treenerit?

Nimelt olen koostamas oma bakalaureuse lõputööd, mis peaks loodetavasti välja tooma põhjused, miks Eesti mehed ei käi või käivad vähe BodyPumpi treeningutel! Töö ühe osana olen koostanud BP treeneritele täitmiseks ankeedi!

Seega kui keegi oskab ja tahab mind aidata siis andke palun märku! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

???

Mina käin igal võimalusel. Alates 52-st kavast.

Arnold Tokko kindlasti BP trenne andnud, ma arvan, et selle maaletoomisega ka ehk kuidagi seotud.

Tartus Imre Vähi annab igal nädalal circa 10 BP trenni.

Ja Eesti mehed ei käi bodypumpi trennis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin küll Bodypumpi trennis ja olen seal teisigi mehi näinud, aga suhe naistega on tõesti nii 10:1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina käin küll Bodypumpi trennis ja olen seal teisigi mehi näinud, aga suhe naistega on tõesti nii 10:1

Mõned nädalad tagasi oli Tartus Arcticus 6:12.

Nii et väga sügavale ulatuvaid järeldusi ma tegema ei tormaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärnus Tervisex spordiklubis instruktoriks Kristjan Puusilid. Seal on parematel päevadel meeste ja naiste suhe pooleks. Isiklikult olles meesterahvas ma väga ei nurise, et BP rohkem naisi, kui mehi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärnus Tervisex spordiklubis instruktoriks Kristjan Puusilid. Seal on parematel päevadel meeste ja naiste suhe pooleks. Isiklikult olles meesterahvas ma väga ei nurise, et BP rohkem naisi, kui mehi. :P

Good point. :(

Korraliku tehnikaga harjutusi sooritavaid naissoost kaastreenijaid on suisa lust vaadata. Loomulikult, kui ise parasjagu ei rabele võimete piiril pilt silme eesti kirju, mida juhtub täitsa sageli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleks, et päris palju sõltub ka klubist aga üldine meeste osakaal BP trennides on kindlasti kasvav ja trend on alles tõusev...

Eks esmaseks asjaks ongi ju selle vaimse ääre ületamine paljude jaoks: aeroobika VS. jõutrenn - et kumb ta siis on. Tegelikkuses ju põhineb ta 95% jõusaali baasharjutustel.

Kõige lihtsam oleks helistada klubide administraatoritele ja uurida mis on keskmine osakaal ühes või teises klubis - saad ehk parema pildi.

Kui mingi küsimus, küsi julgelt - annan palju palju bpdypump-i trenne :P

Parimatega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×