Jump to content
Nesatur

Rinnalihase alaosa

Recommended Posts

Olen juba suhteliselt kaua kangi tõstnud ja valutama hakkab ainult see rinnalihase osa, mis jääb kaenlaaugu juurde.

Ja tahakski siis küsida, et kuidas seda rinnalihase alumis osa treenida kõige paremini, sest kui seda pole siis ei ole ju

üldse aru saada kas sul on rinnalihas või mitte. :(

Tänud! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen juba suhteliselt kaua kangi tõstnud ja valutama hakkab ainult see rinnalihase osa, mis jääb kaenlaaugu juurde.

Ja tahakski siis küsida, et kuidas seda rinnalihase alumis osa treenida kõige paremini, sest kui seda pole siis ei ole ju

üldse aru saada kas sul on rinnalihas või mitte. :(

Tänud! :P

Rööbaspuudel surumine, hantlitega lendamine horisontaal pingil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tnx! :blink:

Ootan veel vastuseid! :(

Njah tööriistade all on selline huvitav asi nagu harjutustepank, kus saad lihase peale vajutades teada harjutusi ja õpid ka selgeks erinevad lihased! :P Ma saan aru, et sul võtab läbi rinnalihase ülemise osa ainult ja tahad et alumist osa ka läbi võtaks, aga siin aitab tavaline baasharjutus nagu rinnalt surumine horisontaal ja negatiivse kaldega pingil ja tehnika peaks horisontaal pingil olema nii et langetad kangi võimalikult rinna alumisele osale ja siis rahulikult üles. Proovi ka plokksüsteemil lendamist püsti seistes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui teed negatiivse kaldega surumist/lendamist siis pead rohkem sööma ka,sest alarind tahab ka kasvada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen juba suhteliselt kaua kangi tõstnud ja valutama hakkab ainult see rinnalihase osa, mis jääb kaenlaaugu juurde.

Ja tahakski siis küsida, et kuidas seda rinnalihase alumis osa treenida kõige paremini, sest kui seda pole siis ei ole ju

üldse aru saada kas sul on rinnalihas või mitte. :(

Tänud! :P

väga huvitav kui kaenlaauk rinna all on muidugi, äkki surud jube laia haardega, et ainult välimine osa saab ära kiusatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaenlaauk rinna all??? Huvitav kust sa seda lugesid. :D

Aga, et ma surun jah suht suure haardega. :D

Sest biitsa teen hantlitega, aga rinda praegu laia haardega surudes. :D

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×